yeniden nasıl kendime aşık edicem ?, yardım

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve abcj tarafından 20 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    20 Nisan 2009
    Konu Sahibi : abcj
  1. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlar.2 yıllık bir ilşkim var ... ben ona daha henuz baglanmamısken , o bana cok baglıydı , beni en kotu anımdam mutsuzlugumdan alıp huzur verdı bana .. cok mutlu ettı benı .. cok sevdi. cok fedakarlık yaptı.. ben de zaman gectıkce cok baglandım . zaman gectıkce daha cok sevdım .. sevdıkce insan sevdıgı ıcın bir seyler yapmak sevdıgını mutlu etmek ister ya, yaptıkca yaptım ... ve sımdı bıraz farklı .. artık bana çok güveniyor sevgimden çok emin... dolayısıyla hep ilşki üstüne düşen ben oldum gibi sanki. ben yakınmalardayım sürekli beni merak etmiyo musuni hiç vs bu tarz şeyler.. ben bu tarz şeylerle gündeme geldikçe , durum daha vahimleşiyor gibi... sen kaçansın ben kovalayan rolünü sanki kendi ellerimle etiketledim gibi . .

size sorum ve sizden ricam..bir erkeği tekrar kendimize aşık etmek , sürekli aklında olmak , ilk zamanlardaki gibi özen görmek için ne yapmalıyız ?ne tavsiye edersiniz?

o aramadan sen arama diceksiniz biliyorum ama aramıyorum zaten ..ama hep tepkiliyim .. bu duruma alışmasından çok korkuyorum cunku .. yokluguma alışssın istemiyorum o yuzden tepkım .. napıcam :KK43:

Son düzenleyen: Moderatör: 2 Kasım 2010
  2. 20 Nisan 2009
  3. nisan

nisan Guest

tatlım öncelikle kendini üzüp kendine haksızlık etmeyeceksin daha sonrası için benim fikrim tam tersi ara ve sorunlarınızı ondan beklentilerini eski günlere olan özlemini dile getir biz tabiki nacizane fikrimizi sunarız ama konuşmak kesin çözüm belki onunda konuşacakları vardır ne dersin????

4. 20 Nisan 2009
  5. bence vazgeçin kendinize aşık etmek için olduğunuzdan farklı davranırsanız aşık olduğu siz değil oynadığınız karakter olacaktır..
    sizi siz olduğunuz için seven ,değer veren ilgi gösteren biri olsun hayatınızda.. oyunlarla kendinize bağladığınız biri değil...

Son düzenleyen: Moderatör: 20 Nisan 2009
  6. 20 Nisan 2009
  7. silam67

silam67 SöZ vErMi$TiN bAnA... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106

aynen katiliyorum arkadasa...ilk konuyu actiginizda yazacaktim ama nasil anlatacagimi bilemedim...

8. 20 Nisan 2009
  9. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    kaçan kovalanır mantığı bence saçma
    seven insan ister kaçsın ister kovalansın
    sevdiğinin yanında olmak ister

10. 20 Nisan 2009
  11. abcj

abcj Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    .......

Son düzenleme: 22 Nisan 2009
  12. 21 Nisan 2009
  13. ..........................................

Son düzenleyen: Moderatör: 21 Nisan 2009
  14. 21 Nisan 2009
  15. size aşıksa zaten aşık olan yanını ayrıca nasıl canlandırcaksınız? aşıksa size her yanıyla aşıktır ..sengözlerimebaksanab

16. 21 Nisan 2009
  17. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    evet bence de.

zaman zaman böyle durumlarla karşılabilirsiniz günlük hayatın akşı içinde zaman zaman biribirinizi ihmal etseniz de aşıksanız ve aşıksa zaman bırakmak gerekir

18. 21 Nisan 2009
  19. Bence bu kadar konuştum işe yaramadım diyorsun ya artık sus...
    ama kendini de yiyip bitirmeden sus...bekle bakalım o arasın seni hep yaptıgın bazı şeyleri azalt...
    söylenmeyi bırak bazı erkekler inattır ara dersin aramazlar...
    hiçbir şey söyleme arayınca da seni tatlı ttlı konuş,yanında da güzel davran...tek söyleyebilecegim bu....

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.