yenidoğan vajinasındaki kan

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve MaviEge tarafından 9 Mart 2010 başlatılmıştır.

9 Mart 2010
    Konu Sahibi : MaviEge
  1. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bebeğim yenidoğduğunda 10gün boyunca kan geldi vajinasından.doktorlara götürdük normal dedi.bilginiz olsun diye yazıyorum .böyle bir durum olursa paniklemeyin.annenin hormonlarındanmış.hani kanama oluyor biz de de ondan etkilenirmiş.göğüsler de de şişlik olurmuş.bebeğimde kan ongün geldi.geçti.panik yapmayın normalmiş hihoyyyt şimdi 3 aylık oldu bile meleğim.gayet sağlıklı.rabbim evlatlarımızı bize bağışlasın

2. 9 Mart 2010
  3. pamuksel

pamuksel delüüü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım bende çok seneler önce öğrenmiştim bu durumu o yüzden tedirgin olmam herhalde böyle bir durumla karşılaşırsam ama yine de dr. giderim söz konusu bebeği olunca akan sular durur anneler için teşekkürler paylaşımın için.

4. 9 Mart 2010
  5. MaviEge

MaviEge DENİZCİM VE BİRİCİK KIZLARIM Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    148
    tabi gidin ama korkmayın diye anlattım.umarım yararı olur :)

6. 11 Mart 2010
  7. ysfmir

ysfmir Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    bneim kızımdada gelmişti dah doğum sonrası hastanedeydik normalş olduğunu hemen orda öğrendik annedeki hormanlardanmış..korkacak bişey yok..ama hatırlatman güzel..bilmeyenlere iyi olur..

8. 14 Mart 2010
  9. EylulunAnnesi

EylulunAnnesi Minik Prensesim Büyüyor Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    146
    evet benm kızımdada olmuştu..akıntıyla beraber geldi kan...ilk önce annem yanımdaydı o normal dedi..sonrasındaa doktora götürdük onlarda normal dediler...

10. 15 Mart 2010
  11. sabraa

sabraa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hiç korkmayın benim kızımdada olmuştu doktora sordum anne adet görmediği zaman bebeğine geçermiş annenin hormanlarını alırlarmış bizde çok korkmuştuk Allah'tan çok şükür bişey olmadı..Allah bebeklerimizi herşeyden korusun inş...