yenidoğan yatağı???

Konusu 'Doğuma Hazırlık' forumundadır ve sevsevil tarafından 23 Haziran 2010 başlatılmıştır.

23 Haziran 2010
    Konu Sahibi : sevsevil
  1. sevsevil

sevsevil tomurcuğum çiçek açtı Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bebeğime park yatak aldık ayriyeten odasını da yapıcaz, park yatak için nasıl bir yatak almalıyım? sünger önermiyorlar, yaylı yatak iyi diyorlar ama o da park yatak için uygun değil, viskoleks de çok yumuşak sanki bebek içine gömülcek gibi geliyor bana. ne dersiniz özellikle marka da verirseniz çok sevinicem sadece türünü söylerseniz de olur.

2. 23 Haziran 2010
  3. nihaal

nihaal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    merhaba,ben sevi bebe markasının oyun parkı için özel visco yatağını kullanıyorum.akıllı süngerden üretilmiş ve gerçekten güzel.2 boyu var .aldığınız oyun parkının ebatlarına göre birini tercih edebilirsiniz..adı sünger olarak geçsede dokunduğunuzda farklı olduğunu görebilirsiniz.güle güle büyütün bebeğinizi,sevgiler

4. 24 Haziran 2010
  5. mystery2020

mystery2020 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    bu konuda ben de cok kararsızım.70 liraya petal bebe viscoleks yatak aldım ama degiştirsem mi acaba diyorum.çok kararsız kaldım.çok yumusak yatak kemik gelişimini etkiler mi acaba diye düşünüyorum.

6. 25 Haziran 2010
  7. sevsevil

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    evet viscolar çok yumuşak benim de içime sinmiyor ve piyasada öyle çok fazla yatak seçeneği de yok özellikle park yatak için. yarı sert yarı ortapedik yatak bulmak gerektiğini anladım ama nerden bulacağımızı bilmiyorum şimdilik, hemen ya visco ya sünger çıkartıyorlar.

8. 25 Haziran 2010
  9. nihaal

nihaal Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    Daha profosyenel gibi görünen tek ürün ışbir Yatak'ın bebek ürünleri serisinde mevcut,birde ona göz atabilirsiniz.bebeğim 7 aylık oldu şu ana kadar visco yatakla bi sıkıntı olmadı.deliksiz uyuyor :) ama alternatif arayanlar için bu seriye bi göz atın derim..

10. 1 Temmuz 2010
  11. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    aynı arayış ben de de var viscolar çok yumusak, süngerler de pek farklı değil, kullananlar nasıl bir çözüm buldu?

12. 1 Temmuz 2010
  13. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dr.um kesinlikle bebeklerin yün,visko gibi sağlıksız ve yumuşak yataklarda yatmaması gerektiğini söyledi. omurgaları daha yumuşak omurga sağlığı açısından bana yarı ortapedik yatak önerdi.bende park yatağıma uygun yarı ortapedik yatak aldım.hem sağlıklı hemde terletmiyor.bebeğimde rahat uyuyo. şuan 7 aylık.

14. 1 Temmuz 2010
  15. nemoda

nemoda Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim yanıtınız için sanırım sizin yatağınız normal karyolalarda kullanılan yataklardan, ben onlar park yatakta çok kalın olur diye düşünüyordum ama kullandığınıza göre oluyor . Bir de marka verebilir misiniz? Nereden bulabiliriz, belki netten de alma imkanı vardır?

16. 1 Temmuz 2010
  17. frezyalar

frezyalar Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    evet üst tarafta biraz kalın oldu. bende 1. kata koydum yatağı iyi oldu. hem daha güvenli oluyor alt katta.vaala park yatağı aldığım yere getirttirdim.yanlarda boşluk kalmadı. sanırım 1.20 ye 65cm. yatağınızın ölçüsüne göre bulabilirsiniz bence. benim park yatak kanz.dı. oldu aldığım yatak.

18. 1 Temmuz 2010
  19. sevsevil

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bende sevi bebenin viscosunu aldım, alışverişte doktor karı kocayla tanıştım onlrarın dostları da bu yataktan almış kendileri de ondan alıyorlardı ben de aldım. zaten nereye gitsem visco gösteriyorlardı burda bir arkadaşta sevi bebeyi önerince ikna oldum.

Son düzenleme: 3 Temmuz 2010