Yenilgiyi kabullenemiyor

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve NiDaa tarafından 19 Ocak 2009 başlatılmıştır.

19 Ocak 2009
    Konu Sahibi : NiDaa
  1. NiDaa

NiDaa Guest

mrb arkadaslar..benim eşim yenilgiyi asla kabullenemıyor..bundan 1 ay once arkadaslar gelmıstı bıze..cok guzel oturduk sohbet ettıık..okey oynayalım dedık..kadınlara karsı erkeklerde..bız bunları buyuk ara farkla yendık..sonra arkadasım olan bayan artık yenmenın hazzıyla bunlarla dalga gecmeye basladı..ben dalga gecınce esım benı bozdu..bende sesımı cıkarmadım devaö ettım..ama bayan arkadas ayarı fazla kacırınca esım cıleden cıktı..sınırlendı..ama mısafır oldukalrı ıcın hıc bır sey demedı..ama onlarda essek degıllerdır..sonucta sınırlendıgını anladılar..bende onlar gıttıkten sonra oyunu cok cıddıye aldıgını bunun ıcın sınırlenmen gerekmez demıstım..ve bır ton kavga etmıstık ozaman..o bayan arkadasın hareketlerıne sınırlendıgını soylemıstı..neyse o gunden sonra ne oyun oynasak bu yenılse...bana laf soyluyor..bagırıyor..ve dun aksam yıne aynı sey oldu..yenıldıler ve esım benım yaptıgım en kucuk seye sınırlendı ..ve bana mısafırlerın yanında ters cıkıstı..cok bozuldum..bıraz surat yaptım.ama mecbur eve gelenlerın huzuruna bozmamak ıcın 5 dkk sonra eskı halıme dondum..yanı anlıyacagınız..hayatı boyunca cok seyını kaybettı..artık pskolojısı bozuldugu ıcınmı sızce yenılıgıyı kabul edemıyr..ınanın anlam veremıyorum..off off:sm_confused:

2. 19 Ocak 2009
  3. cloudy

cloudy en iyi koca ölü kocadır:) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    erkek milletinin genel yapısı bu bence
    oyundan tutunda her konuda bu böyledir
    babam erkek arkadaşım ve tanıdığım bütün erkek modelleri hep çok bilmişlik taslarlar nedense
    banada bi kaç defa aynı şey oldu yanlış bildileri bir konuda onları uyarmaya
    çalıştım yok bu böyledir şöyledir derken baktım erkek milletine laf anlatılmıyor
    şimdi ağzımı açsam benimle çok bilmiş profesör konuştu diye dalga geçiyorlar
    tınlamıyorum bile sizede tavsiye ederim
    bırakın doğru bildiklerini sansınlar yanlış yapsınlar
    en güzeli kayıtsız kalmak...

4. 19 Ocak 2009
  5. BEBS

BEBS Guest

cnm Allah kolaylık versin erkelerle uğraşmak zaten zor bide artı bozuk psikolojileriyle uğraşmak dahada zor.madem yenilgiye dayanamıyor.o zaman sizde misafirlerinizle başka şeyler yaparak vakit geçirin.hem sinirlenmesine zemin hazırlamamış olursunuz.kendisinede yenilginin oyunun bir parçası olduğunu ama kendisinin bu olgunluğu gösteremediğini söyleyin.zevk almadığınızıda ekleyin.ay çocuk gibiler.daha başka ne desek boş.mümkün olduğunca bu ortamlara girmeyin.yakınlarınızda bunu anlayışla karşılasın artık.bu ruh haliyle ne oyunun nede misafirin tadı kalmaz çünkü

6. 19 Ocak 2009
  7. DUYGUCIKMAZI

DUYGUCIKMAZI maskeli balo ve shte yüzü Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya..sızde oynamayın sonradan sorun oluyorsa...
    yada sen bır mazeret bul oynama...
    yanı bu bır oyun ...sonucta kazanır yada kaybedersın..uzatmanın yada ...kavga cıkarmanında bır alemı yok sanırım...
    gereksız ve yersız bır sebebten ...her zamanmı boyle...eger boyleyse bır uzmandan yardım alabılırsın canım...

8. 19 Ocak 2009
  9. duyguuu

duyguuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bayan olsun erkek olsun hıc farketmez bazen oyun mus kumarmıs macmıs bu tur konuları cok cıddıye alan fazlasıyla hassasıyet gosteren ınsanlar var bence esınde bu yapıda olabılır senı gercekten kırmak ıstememısdır en azından ben bu kanıdayım

Son düzenleme: 19 Ocak 2009
  10. 19 Ocak 2009
  11. Wunsch

Wunsch Aşk Her Daim AŞK Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146

evet cnm bende arkadaşıma katılıyorum erkeklerin geneli böyle yenilgiyi kabullenemez bence sende eşinin üstüne fazla gitme cnm agız tadının bozulmasına ne gerek varr :nazar:

12. 19 Ocak 2009
  13. AskKirintisi

AskKirintisi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    Bizde okey oynarız ablam eniştem ben ve eşim, eniştemle ablam kazanınca eniştem çok dalga geçiyor, cılkını çıkarıyor eşimde bende çok sinirleniyoruz. Bu yenilgiyle alakalı bir durum değil, aksine kazanan kişinin tavrıyla alakalı bir durum. Eşinizin misafirlerinin yanında size öyle davranması yanlış olmuş, siniri geçince size öyle davrandığı için pişman olmuştur.

14. 19 Ocak 2009
  15. dimple2

dimple2 3aslanannesiyimben Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    bizdede tam tersi hep ben yenilirim ama öyle surat falam yapmama hoş o da çok dalga geçmez
    Allah için ben yensem çok dalga geçerim nası tepki verir bilmiyorum sanırım küsmez sinirlenmez

bacım sende oyun falan oynama sorarsada niye oynamıyosun diye o zaman söylersin düşüncelerini

16. 19 Ocak 2009
  17. NiDaa

NiDaa Guest

......:1no2::1no2: ya iyide zaten oyunu oynamak ısteyen o ben oynamak ıstemıyorum..cunku ınanın oyle oldugu zaman tadım kalmıyor..bende severım oyun oynamayı..ama ben anlam veremıyorum ..nıhayetınde bır oyun..kazanmakta var kaybetmekte..hem bana bagırdıgı zmaan zaten sulu gozluyum..herkez gozumun ıcıne bakıyor aglıyacakmı dıye ınanın zoruma gıdıyor..

Son düzenleyen: Moderatör: 19 Ocak 2009
  18. 19 Ocak 2009
  19. mavis87

mavis87 Tek sevdam vatanim... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Abla arkadasin dalga gecti diye sinirlenmistir esin ve belki her oynadiginizda o an geliyordur aklina.
    Ben olsam bende sinirlenirdim cünkü dalga gecilmesine göz yumamam.
    Tabiki saka yapilir ama kimse baskasiyla dalga gecmemeli...