Yeniliklere açık mısınız?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve Efla tarafından 18 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

18 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : Efla
  1. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar;

hayatınızda yeniliklere açık mısınız?

yeni şeyler denemeyi sever misiniz? yoksa bildiğiniz ve beğendiğiniz şeylerde devam eder misiniz?

aklınıza gelebilecek birçok konuda cevaplarınızı bekliyorum.

işiniz, dış görünümünüz, arkadaşlıklar, eviniz, odanız, zevkleriniz, gezdiğiniz yerler., hobiler...

2. 18 Mayıs 2009
  3. bekolim

bekolim Gecmis tozdur üfle gitsin... Pro Üye

Beğenildi:
    42
    Ödül Puanları:
    148
    Yeniligi yeni heyecanlar yasamayi cok severim atraksiyon tam bana goredir rutinden hic hoslanmam yanimda kafa dengi bi adam olcak nerde aksam orda sabah takilcam esimde tam tersimdir tam bir evkoliktir islerini halletsin gecsin tv sinin karsisina yatsin:bbo:
    Yemek konusunda pek ole degilimdir ama yemem dedigim seyleri iki cihan bir araya gelse yemem tadindan emin oldugum seyler iner migdeme
    yeme konusunda hassasim gezmek, yemek biraz alakasiz oldu ama aklima bunlar geldi:1rolleyes:

Son düzenleme: 18 Mayıs 2009
  4. 18 Mayıs 2009
  5. tipik bir yay burcu insanıyım ben. hayatım boyunca hep uclarda değişimler yaptım.. yeniliklere açığım elbette. yenilik adı altında saçmalıklara değil tabiki hihoyyyt

6. 18 Mayıs 2009
  7. Efla

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108

kaydirigubbakcemile3 yok tadLim, yemek alakasız olmamış aslında. yemek benim aklıma da gelmişti.
    ben de yenilikleri severim ama biraz da garanticiyim sanırım. ikisi bir arada nasıl oluyor deme kaydirigubbakcemile3. riski az yenilikleri severim.

evimizin düzenimi değiştirmekten pek hoşlanmam mesela.
    evlendiğim 3 yıl olacak, hala aynı yerde mobilyalarım. ufak tefek eşyalar ile çok oynarım ama.
    büyük değişimlerden ziyade, küçük değişimleri seviyorum sanırım.

8. 18 Mayıs 2009
  9. Efla

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    bir yay da benim cinom. kaydirigubbakcemile5
    biraz örneklendirsen ne güzel olur...

eskiden daha farklı şeyleri denemeyi severdim. şimdi cesaret edemiyorum büyük değişimlere...

10. 18 Mayıs 2009
  11. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    Yeniliklere her zaman açığımdır.Sürekli değişim halindeyim.İşimde,evimde... her yerde yenilikten yanayım.Diğer türlü hayat hiç çekilmiyor.Bu konuda fazla cesaretliyim,itiraf ediyorum.:eek:

12. 18 Mayıs 2009
  13. PurpleRain

PurpleRain what if i'm the bad guy? Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yeniliklere tabiki açığım,
    sadece eşyalarım ve evim konusunda büyük bir bağlılığım vardır, o konuda pek yenilik sevemedim.
    yemek konusu da nispeten öyle, yeni şeyler denerim ama eski bildiklerimden, alışık olduklarımdan da kolay kolay vazgeçemem. :eek:

14. 18 Mayıs 2009
  15. anlatimm bambusim ..
    mesela evlenmeye karar verdim nişanlandım. bi gece uyumak üzere kitap okuyorum içimde bişey kıpraştı kalktım ablamı uyandırdım ben ne yapıyorum manyakmıyım ben yaşamak istediğim bu değil ki dedim ve nişanlımdan ayrıldım. çalışmak istedim çalıştım. sonra tekrar okumak istedim... bu örnek yeterli mi:CüvCüv:

16. 18 Mayıs 2009
  17. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    sen sorunca düşündümde pek açık değilim yeniliklere

18. 18 Mayıs 2009
  19. Efla

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    kulağa güzel geliyor.
    peki olumsuz bir şeyle karşılaştığınız oldu mu hiç, yoksa hep isabetli adımlar mı attınız?

yemek konusunda ben çığır açıyorum resmen. aynı yemek, her seferinde farklı bir şekilde mi pişirilir? kaydirigubbakcemile3

a.s