Yeniyim hikayemi okumak ister misiniz?

Konusu 'Doğum Öyküleri' forumundadır ve sakay tarafından 24 Aralık 2008 başlatılmıştır.

24 Aralık 2008
    Konu Sahibi : sakay
  1. sakay

sakay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    selam arkaşlar tesadüfen buldum sitenizi birkaç forma göz attımda ne kadar aynı şeyleri hissedmişiz bende evliliğimin ilk yılı kendiliğinden hamile kaldım ikizlerdi ama erken doğum sonucu bebeklerimi kaybettim sonra kabus dolu yıllar başladı 9 yıl tedavi gördüm birsürü ilaç tedavisi eşimde tabiki varikosel ameliyatlarımı dersin ilaç tedavilermi dersin ikimizde dr. çıkmaz olmuştuk sonra 7 aşılama 1 tüp 1 mikro sonucu 10 yıllık evliyken 35 yaşında anne olabildim çok şükür oğlum efe tolgam şimdi iki yaşında sonuç olarak sizlere şunu söylicemki sabır arkadaşlar sabır neler yaşadım adet dönemlerim yaklaşınca su içmezdim tuvaletim gelmesinde görmiyim adetim gelirse diye göz kapaklarım öyle şişene kadar ağladığım günler olduki işyeri dr. gözlerin mikrop kapmış deyip bana istirahat yazardı insanlardan kaçtım uzun süre hani o bitmeyen sorlardan dr. gidiyonmu?[yooo ben marsta yaşıyom] sorun sendemi kocandamı?[nabıcan dr.musun] ay bizim bi tanıdık diye başlayıp lafın sonunda eline bi dr. adresi tutuşturulması en sık rastlanan durum tabiki ha bide sorarlarya eşin ne diyo çocuk için ? allahım daha ne sorular ne dicek oda istiyo dersin ama içinden küfürü basarsın haliyle neyse kafanızı şişirdim en sonunda hamile kaldım nihayet ne hamilelikti ama önce zona oldum en ağarından [berbat bişeyAllah baş düşmanıma vermesin ]sonra transferin 8. günü kanama başladı ve inanın buna 5. ay bitene kadar sürdü 5 koca ay yattım ben yanlız dr. kontrolleri için dışarı çıktım sonra bebekler ikizlerdi bu arada 3. ayda birinin kalbi durdu malesef o bebeği alamayız dediler kanamalarla düşürdüm onu öteki bebek içerde ama düşerken onuda düşürebilir dediler ama direndi bebeğim sonra yanlız dr. kontrolleri için dışarı çıkıyodum demiştimya bide tam o gün trafik kazası şöföre bebeğime bişey olursa seni yaşatmıcam diye yeminler ederek bağarmışım sonuçta bebeğim 8 aylık doğdu o dünyanın en güzel varlığı o bence şimdi çok ama çok mutluyum ama bu mutluluk için ne uğraşlar vermiştim ama şimdi hatırlıyomusun derseniz yok o herşeyi unutturdu sanki evlenmişim istemişim ve çocuğum olmuş işte size bunları yazdımki unutmayın arkadaşlar bir gün gelecek bi yavrunuz olacak sabırla uğraşın ama o size bu üzüntülü günlerinizi unutturacak ve sizler sizin eski durumunuzdaki insanlara moral olmaya çalışacaksınız benim gibi şansınız ve sabrınız bol olsun Allah yardımcınız olsun

jelibon25 bunu beğendi.
  2. 24 Aralık 2008
  3. yoruldum71

yoruldum71 düzce'mi özledim Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    sakay arkadaş aramıza yani kk ya hoşgeldin
    yaşantını okudum ve neler yaşamışsın sen öyle
    geçmiş olsun canısı ve oğlunuda rabbim sizlere bağışlasın
    umarım sık sık görüşürüz denk geliriz
    hayırlı uğurlu olsun kadınlar kulübü
    iyi eğlenceler dilerim
    aman dikkat et biraz değil hepten bağımlılık yapıyor haberin olsun:roflol: :1hug:

4. 24 Aralık 2008
  5. lavanilla

lavanilla Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Yeminle tüylerim diken diken oldu okurken gözlerim doldu..Gerçekten büyük acılar yaşamışsın ama sonunda meleğine kavuşturmuş Rabbim!!..Allah yavruna uzuuuun ömürler versin ve çocuğu olmayanlarada (içindede been) tez zamanda hayırlı ve sağlıklı evlatlar bağışlasın..(aminnn)

6. 24 Aralık 2008
  7. Efla

Efla bize bağışla Allahım Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    Allah sağlıklı, uzun ömürler versin ailenize.
    okurken duygulandım.

8. 24 Aralık 2008
  9. schnitCELL

schnitCELL £PİRELİ PİRELLİ GÜZELİ£ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    öncelikle hoşgeldin....
    canım benim evladını sağlıkla, analı babalı büyütürsün inşallah...
    bende uğraş verenler listesindeyim,yaşanan tecrubeler kolay şeyler değil biliyorum o psikolojiyi
    aşılamalar,ardından umut dolu bekleyişler,örneğin ilk defa negatifi pozitif anlamında düşünmüştüm, beynim o derece kilitlenmiş meğer...doktorum dedi bu nagatif yani bebek bu ayda yok diye...ah ah çok zor günler o tedavinin ilk zamanları
    neyseki şimdi çok üzülmüyorum ve takmıyorum kafama...
    eşim çok destek bu konuda bana sağolsun,herşeyde yazgı bir anlamda güzelim
    hayırlısı diyorum allahıma,nasip diye bakıyoruz artık buna...
    dilerim bu yolda sınavını vermiş,anneliği tadanlardan oluruz

10. 24 Aralık 2008
  11. nesmit

nesmit Nesrinsavas ben:) Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    cannnnnnnnnıııııııııımmmm o kadar büyük uğraşlardan sonra Rabbim en çok istediğin varlığı sana nasip etmiş.. Rabbim analı babalı büyütür ve bahtını açık eder inşallah...

12. 24 Aralık 2008
  13. YAXGXMURCN

YAXGXMURCN ALLAHIM KUZUM SANA EMANET Pro Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Aramıza hoşgeldin cnm :1hug:

Allah bebeğine sağlıklı uzun ömürler versin inşallah ne güzel almışsın sabrın mükafatını zor günler yaşanmışsın ama hediyeside güzel olmuş ne mutlu a.s.
    Rabbim ben ve benim gibi bebek isteyen tüm arkdaşlarıma tez zamnda sağlıklı hayırlı evlatlar versin .
    Amin.

14. 24 Aralık 2008
  15. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    insallah sakaycım insallah senağlama

yavrunu rabbim sana bağıslasın
    darısı basımıza

16. 24 Aralık 2008
  17. kurmis

kurmis Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    Allahım ne zor imtihanlar bunlar böyle..

Allahım isteyen herkesi senin gibi mutlu sonlara ulaştırsın inş..

18. 24 Aralık 2008
  19. gundogmadan

gundogmadan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    canim Insallah bebeginle saglikli uzun, yuzunuzun hep guldugu bir hayat yasarsiniz, bebegini bizler icin de op:))