yerimde bir psikomanyakla urayorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve Çxoxpçxux tarafından 9 Ekim 2009 başlatılmıştır.

9 Ekim 2009
    Konu Sahibi : Çxoxpçxux
  1. Çxoxpçxux

Çxoxpçxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    148
    bütün sorunlarım bitti şimdi de iş yerimde psikomanyak bir kadınla uğraşıyorum kadın kafayı bana taktı ve ne yapacağımı bilmiyorum ben bölüm sekreteriyim ama geçici oda orda kadrolu hemşire anlatacağım konu sizede saçma gelebilir bana hala çok saçma geliyor ve anlamış değilim şimdi çay içtiğimiz çaycının suyunun bitmesine iki parmak kalmıştı ve ben işlerim yoğun olduğu için (bu arada hastanede çalışıyorum) yazışmalarımı yapıyordum yazılarıda imza için hocaya yetiştirmem gerekiyordu temizlikçi kadına suyu doldurmasını söyledim (ki bu benim görevim değil suyun bittiğini kim görürse doldurmak zorunda) oda hiç oralı olmadı sonra gidip bu benim psikomanyağa suyu doldur dediğimi söylemiş bu benim manyak beni yanına çağırdı bir tomar laf etti kendisi benim üstüm olmadığı halde yinede hiç seslenmedim sadece işlerimin yoğun olduğundan dolduramadığımı söyledim yerime geçtim ogün boyunca bir agrasif bir agrasif anlatamam ben hiç oralı olmadım işime devam ettim çayda içmedim o gün akşam eve gelirgelmez eşime bana su ısıtıcı almasını söyledim sağolsun oda minicik tam bana göre bir ısıtıcı almış şimdi su bitti mi bitmedimi hiiiiç oralı olmuyorum çünkü onların kullandığı ısıtıcıyı kullanmıyorum artık ertesi gün yanıma gelip ortada hiçbirşey yokken bana birdaha falanca falanca deme falanca hanım ya da falanca hemşire hanım diyecekmişim yine hiç sesimi çıkartmadım bugün telefonda kendisini istediler bende falanca hemşire diye seslendim vay ben niye kendisine falanca hemşire demişim falanca hemşire hanım diyecekmişim sinirlerim çok bozuk hiç karşılık veremiyorum ve o kadrolu bense çalışmak zorundayım samimi olduğum arkadaşım onu tanıyor o bazen kaşınır hocalara söyle onun kulağını bükerler diyor söylesem mi söylemesem mi söylemezsem o işyerini bana haram eder söylesem belki o benden daha eski diye onu tutarlar napacağımı şaşırdım neyseki şimdi haftasonu girdi araya iki gün yüzünü görmeyecem kendime bu kadar sessiz olduğum için çok kızıyorum bana akıl verin

2. 9 Ekim 2009
  3. dilarem

dilarem erdim,serdim :) Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    Bence şikayet etme,kendi yöntemlerinle al aklını başından o sinirli et kılıklı kadının..
    Mesela o bana filanca hanım de dediğinde tabi filanca hanım,benim hanım dememle hanım olacaksanız neden olmasın derim de.
    Sana üstünmüş gibi üstünlük tasladığında,emredersiniz filanca hanım komutanım de:nazar:
    Çalışmak zorunda olmasaydın saçını dola eline iki kere,arkasına da tekmeyi koy,yerde sürü derdim ama,sen soğuk savaş vermek zorundasın.
    Baktın hala devam ediyor,çek kenara,derdini sor,alıp veremediğin ne,sende olmayan bir şey mi var bende,neden bu kadar uyumsuz ve sevimsizsin de,baktın edepsizlik yapıyor,dön sırtını git,bağırsın kendi kendine..

4. 9 Ekim 2009
  5. mamamiya

mamamiya Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hahah :) valla arkadş gerekeni söylemiş daha ne olsun.yerinde olsam bu tavsiyelere uyardımyerimseniben

6. 9 Ekim 2009
  7. meldam

meldam Kaderimin Efendisiyim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    198
    uğraşma sesiz kal arsız ne yapacağı belli olmaz biz hastanelere gidince bu tip insanlarla çok karşılaşıyoruz dr dan daha kaprisli oluyorlar bu zamanda iş bulmakta zor yine uğraşmaya devam ederse şikyet et

8. 9 Ekim 2009
  9. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ikinizde farklı işlerle uğraşıosunuz bence hiç muattap olma en önemlisi de ona karşı tavır takınma sinirini belli etme yani bu sefer o daha çok kızıcaktır
    çnkü bi insana verilebilcek en büyük ceza onu iplememektir inan bana:eek:

10. 9 Ekim 2009
  11. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ben olsam o bana falanca hanım dıceksın dedı ya, tamam artık...
    O uyarmaktan bıkana kadar falanca hemsıreee dıye cagırırdım...
    Bırsey olursada ne dıcek? bana hanım demedı dıye mı sıkayetcıyım dıyecek...

12. 9 Ekim 2009
  13. dine

dine Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    of ya ben de sinir olurdum. karşısında ezik durma. korktuğunu falan sanmasın. dediklerini de umursama. hiç kendini onun seviyesine de düşürme çünkü arkadaştaki seviye bir hayli düşük.
    haksız yere bir eleştiride bulunursa (su örneğindeki gibi) hiç açıklama falan yapma. ne demek ya? ona neymiş? senin amirin değil sonuçta. canını sıkarsa hanımefendiliği bozmadan saygın bir şekilde konuş geç.

14. 9 Ekim 2009
  15. ema1

ema1 Hayat, sen plan yaparken başına gelenlerdlr Pro Üye

Beğenildi:
    7.408
    Ödül Puanları:
    238
    git söyle yoksa hastalanacaksln iş biryere kadar

16. 9 Ekim 2009
  17. Punchshe

Punchshe Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    bence senin ona
    ayşe hanım hemşire gibi bişey soyledıgınde garip kaçacaktır o da farkedecektir..
    madem istemiş bırak de :KK70: merak etme sen diyince dilin şişmez o duyunca ... şişmez :KK70:
    yani açıkçası boşver de geç umursama kendini bi motive et önce arkadaşı umursamıycam diye farzetki işe yeni girdin ve bu hanım sana diyeceklerini söylüyor sen mecburen bunları yapacaksın
    bak bu umursamaz tavrı dene görüceksin kadın sinir küpü olucaktır
    kavga yok
    gürültü yok
    :KK70:
    kesin çözüm
    sessiz ve sinsice
    az daha canını sıkarsa
    çık üstlerinden birine
    durum bu iken bu
    şu hemşire hanım beni haksız yere bilmem ne ile suçladı sesimi çıkarmadım
    şöyle diyeceksin bana diye tavır koydu
    dedim beğenmedi gelip bir daha tavır koydu
    benim bu işe ihtiyacım var diye ses çıkarmıyoum ama üstüm değil amirim değil ben gereken saygıyı gösteriyorum ama kendisi insan hakkına dahi saygı duymuyor diye şikayet et..

hanımın seni kıskandığı aşikar söyle bakem ondan güzelmisin yoksa evde falan kalmış bi kokona mı karşımızdaki..

18. 9 Ekim 2009
  19. future

future Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bu mudur? budur...alkisalkisalkis