yerindeki Adam...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve EU3 tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

arkadaşlar moralim cok bozuk...aynı ortamda calistigim bi adam var, bu adam evli, 40 yaslarinda, muhabbetim yoktu bu adamla cok fazla, sadece gunaydın, iyi aksamlar seklindeydi...adam beni facebook ta eklemis, ben de bi sakinca gormedim, kabul ettim, isyerindeki arkadaslar ekliyorlardi cunku ortak arkadaslar da olunca bi mazur gormedim.

ben birgun hastaydim isten izin alip eve gitmistim, o gun bana msj atmis, gecmis olsun falan demis ve corba yapip getireyim mi demis. Ben bunu espri sandim, kotu bi niyet olarak algilamadim ve sadece tesekkur ederim dedim...zaten ertesi gunu gormustum mesaji...

bu tekrar msj atmis bana ordan birkacgun sonra, profilimdeki yaziya dayanarak, yazdigini aynen yaziyorum: "guzel bi barda senle sohbet etmek isterim, bu arada kirmizi sana cok yakisiyor, dunku gomlekle enfes olmussun..." ki giydigim kiyafet kapaliydi, gomlek ve kot...

ben de bunun uzerine verdim veristirdim, utanmaz adam, evli barklisin, hergun yuzyuze bakiyoruz, inanamiyorum bu ne rezillik, yanlis kapiyi caldin, ben evli erkeklerle bar koselerinde suretecek bir insan degilim, yaziklar olsun sana. daha kotu sozleri hakediyorsun ama seviyemi senin seviyene dusurmeyecegim seklinde yazdim

cidden cok moralim bozuldu, bekar bi kiz gorduler mi hemen sulanmak mi lazim allah askina

bi de adami gorseniz, cocugu var boyle hep coluk cocuk muhabbeti yapan, iyi aile babasi rollerinde, ben hic tahmin etmiyordum ilk mesaji attiginda boyle biri olacagini...dis gorunuse aldanmamak lazimmis

simdi ayni ortamdayiz ama ben gerildim bi kere, takmiyim diyorum ama canım cok sıkıldı..
    allahından bulsun
    esseklik bende iste hicbisekilde konusmayacaktim ...kendime cok kiziyorum ama tahmin edemedim bu kadar serefsiz olacagini

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Haziran 2009
  2. 8 Haziran 2009
  3. deryainci

deryainci bebek geldi :)))) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    Allah Böylelerinin gerçekten cezasını versin.....kötükedihüso
    birde aynı ortamda bulunmak zorundasınız.....
    iş yerinde rencide etmeye kalksanız siz suçlu duruma düşersiniz bu ne biçim bir adalet kahretsinnnnnnn:eek:klava:

4. 8 Haziran 2009
  5. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Sen zaten gerekeni yapmışsın canım.Ellerine sağlık.
    Böyle utanmaz adamlar olta atarlar ve şanslarını denerler zavallıca.....
    Aslında işyerine rezil etmek lazım böylelerini
    Hiç canını sıkma bırak O utansın...

6. 8 Haziran 2009
  7. EU3

EU3 Guest

aslinda bunlari evet rezil rusva etmek lazim
    onu da dusundum ama sonucta benim adim cikacak, insanlar kimbilir neler yasandi diye dusunecekler belki de
    huzurumun bozulmasini istemedigimden bisey yapmadim
    yoksa ben onu pisman etmesini bilirdim

8. 8 Haziran 2009
  9. EU3

EU3 Guest

canım ben kimseye bela okumam ama buna okudum
    o kadar icim yandi anla yani

10. 8 Haziran 2009
  11. EU3

EU3 Guest

sizce sefime bunu bildirmeli miyim? gerci bildirsem nolacak erkekler birbirini korur
    ayni ortamda olmak istemiyorum ama bunu soylesem benim yerimi degistirirler, o rahat rahat oturur yine yerinde
    reziller offff

Son düzenleyen: Moderatör: 8 Haziran 2009
  12. 8 Haziran 2009
  13. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    maaalesef her iş ortamındaa bulunuyor heleki, koca fabrikada bir kaç bayansanız, herkse abi diyehitap ediyorsunuz, evli yada bekar olmanız farketmiyor böyle adamalr için, birde arakadan atıp tutmaları yokmu resmen insanı delirtiyor

çok iyi yapmışsınız arkadaşım, sertliğinizi devam ettirin

böyle değilde buna benzer bişey başıma gelmişti. çalışanlardan biri yardımcıma benimle ilgili kötülaflar söylemişti. anında yakasında bittim, anında güvendiğim abilerden yardım istedim, bir kaç kişi, amiri bi güzel uyardılar, kimsenin ekmeğiyle oynamak istemem ama herkes haddini bilecek. şimdi beni gördüğü yerde yolunu değiştirir, yüzüme bakamaz.asla böyle şeylere tahammülüm yoktur.

14. 8 Haziran 2009
  15. littlefairy

littlefairy 16.09.07nilmelek doğdu Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    siizn adınız niye çıksınki, allah korusun bu adam başka laflar ederse başkalarınaa, ben olsam söylerdim yetkili kişiye, ama güvendiğiniz inandığınız biride olsun

16. 8 Haziran 2009
  17. deryainci

deryainci bebek geldi :)))) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146
    canım bend e asla bela okumam ama böyle insanar hakediyor... serefsizlerr:eek:klava:
    karısı çocuğunu düşünmeyen bir genç kzı rahatsız eden pislikler ayy çok sinirlendim
    benim böle bir arkadaşım hiç suçsuzken işten atıldı.... erkekler hep birbrlerini korurlar...
    sana zarf atmış ve sen gereken cvp vermissin facebooktan silip iş yerinde iş dışıda tek kelime muhabete girmessen inşallah br daha rahatsız etmez :teselli:

18. 8 Haziran 2009
  19. EU3

EU3 Guest

elimde kanıtım da var aslinda, yazdiklari duruyor
    ama kimseye guvenemiyorum
    benim soylemem sadece millete dedikodu malzemesi olmakla kalirsa? hicbi ise yaramazsa cunku erkekler birbirini korur