yerindeki manyaklar nasl idare ederiz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve DERin83 tarafından 7 Aralık 2009 başlatılmıştır.

7 Aralık 2009
    Konu Sahibi : DERin83
  1. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    arkadaşlar iş yerinde bir arkadaşım var benden yaşça büyüktür 33 yaşındadır ve benden daha uzun süreli evlidir. yani tabirim kötü olacak ama kadın sürekli (afedersiniz) bir sidik yarışı içinde. acayip kompleksli ne alırsan almak ister niye bana söylemedin bende alırdım diye laf işitirsin, eşyana zarar verir, ben aöf okuyordum okulum bitti çok şükür oda benim hırsımdan gitti yazıldı tama okuması güzel birşey ama sürekli kıyas içinde alese gireceğim ne işin var yapamazsın der. kıyafetime dış görünüşüme sürekli bir kusur bulmaya çalışır. bağırarak konuşur hemen tartışmaya dönüştürür. kendimi mahalle karılarıyla kavga içine girmiş gibi bulurum. çocuğu olmuyor olanlara ya da hamilelere laf söyler bana inat doğuruyorlar diye. yüzüm biraz solgun olsan hemen ne oldu kocanla kavgamı ettin ağladınmı diye bir soru sorar sabahın köründe.vallahi muhattap olmamaya çalışıyorum ama sürekli dip dibe çalıştığımız için buda mümkün olmuyor. ne yapacağımı şaşırdım :sm_confused:

2. 7 Aralık 2009
  3. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Komedi gibi yaa.. amaan bosverin demekki size özeniyor sizin gibi olmak istiyor. özenilen olmak güzeldir :) en kötü derdiniz bu olur ins.

4. 7 Aralık 2009
  5. bianka

bianka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    108
    Var böyle kadınlar her yerde ya. Benim okulda bir kız arkım vardı aynı böyle sorduğu hiçbir şey iyi niyetli değildi , hep kötü bişey olduğunu söyleyeyim diye gözümün içine bakıyordu. Başkalarının acılarından beslenen kadın profili bunlar.Sürekli beni süzüyordu, kıyafetime bakıyordu, kilo vermeye başlayınca kıskançlıktan delirmişti hatta, acaip laflar ediyordu vs. Nişanlandım okula geldim, yüzüğüne bakabilir miyim dedi, aa tek taşın küçükmüş dedi sadece. Tebrik bile etmedi. Sonunda ben yüzüne bakmamaya başladım hatta tersliyordum bunu. Neyse sonunda konuştum anlattım beni rahatsız ediyorsun diye, aa olur mu öyle şeyler sen beni yanlış anlamışsın vs. dedi ama bir daha da aramız eskisi gibi olmadı.Ben de kurtuldum.Sen de tavırlarınla onun seni rahatsız ettiğini belli et bence, olmadı konuş ama iş yeri olduğu için benim gibi köprüleri de atamazsın, benim durumum okuldaydı sonuçta okul bitti bir daha görmedim.

6. 7 Aralık 2009
  7. DERin83

DERin83 RUZGARİN ANNESİ:-) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yok canlarım ya kadının sorunu sadece benle değilki iyi olan güzel olan herkesle...
    muhattap olmasan ne olur papağan gibi tekrarlamaya başlıyor la havle çekiyorsun yok yok yani koskoca kadın inanamıyorum yani insanların bebelerine nazrı değecek böyle konuşma diyorum herkesin çocuğu oluyor sinir oluyorum diyor rahatsız edici :mymeka:

8. 7 Aralık 2009
  9. nora2010

nora2010 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    808
    Ödül Puanları:
    153
    valla cnm takma onu onemseme.
    sordugu herseye cvp verme.omur torpusumu nedır
    once allahtan ıstemek lazım.kıskanclık kotu bıseydır kalbe zarar verır

10. 7 Aralık 2009
  11. meLody87

meLody87 Guest

Kadının en büyük dü$manı kadındır dememi$Ler yani yanLı$ anLa$ıLmasın arkada$Larım..Var böyLe i$te kendini biLmez HatunLar takma dieceim ama gerçektende senin yerine koydum ya$adıkLarını dü$ündüm bi; kmedi gibi hakkatten ama sinir bozucu sıkma canını canım görmezden geLmeye çaLı$.

12. 7 Aralık 2009
  13. meLody87

meLody87 Guest

Fesat bu Kadın Fesat:)

14. 8 Aralık 2009
  15. joey

joey just breathe Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bu kadının şirketteki pozisyonu nedir peki? aynı konumda mısınız yoksa hanginiz daha üst? eğer üstünse idare etmekten başka yol yoktur maalesef. aksi takdirde daha çok sıkar seni, canına okumaya başlar. ama aynı seviyedeyseniz açıkça söyle. ben bu tarz muhabbetlerden hoşlanmıyorum. iş hariç başka hiçbir konu da görüşmek istemiyorum diyebilirsin. Ya da daha yumuşak bir şekilde.

Farklı olmakla beraber iş yerimde bir müdür bana takmıştı. erkek üstelik. sürekli" satış yaptın mı, azıcık yardımın olsun bize, boşuna mı para veriyorlar sana" falan diyordu. sonra pazarlama bölümündeki ayak işlerini bana paslamaya kalktı ve ben çok sert çıktım. o da söylememesi gereken bir laf söyledi. sonucunda ihtarı aldı. şu an bana gıkı çıkmıyor. kendine yeni kurbanlar buldu. ben rahatım.

ama senin sorunun bir bayanla olduğu için bu kadar basit atlatamayabilirsin maalesef. işin içine entrikalar girebilir. CADIARZU

16. 8 Aralık 2009
  17. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Ben edemedim vallahi..:bbo:
    Ne kadar yüz veriyorsanız o kadar istiyor bu tarz arı olmayan kadınlar.
    Ya o ya ben mantığında olarak ayrıldım 3 senelik şirketimden.Şimdi çok rahatım..:lepi:
    Kimseye sensin,sen iyisin demekten,pohpohlamaktan hoşlanmıyorum..Alsın tüm firma onun olsun isterse bana ne??:umursamaz:

18. 8 Aralık 2009
  19. zoia

zoia Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    döviimmiii Çok üzgünüm çoook Çok üzgünüm çoook
    en sevmediğimm tiplerden birii
    ama sanırım yapılcak en ii şey hiiç önemsememek bırak konuşsun kendi kendine cvp verdikçe diyecek başka bişeyler bulur boşver gitsiin