Yerine sevebilir miyim?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve gulsahh5151 tarafından 26 Ocak 2009 başlatılmıştır.

26 Ocak 2009
    Konu Sahibi : gulsahh5151
  1. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    kızlar bu üç günlük süre zarfında çok konu açtım çok soru sordum biliyorum ama bişey daha kafama takılıyo bana bi akıl varin yaa.....
    benim bu en son ilşkimi sonlandırdığım erkek belki de hayatımda karşıma çıkan en kaliteli insandı hem kültürel yönden hem de ne bileym işte herr yönden.......
    ayrılalı 1.5 ay oldu gerçi çok geçmedi ama yeni birisi dediklerimi zaman mideme bi bulantı girio istemiyorum yeni bi ilşki, istiyorum aslında ama onun gibi biri sanki bi daha karşıma çıkmayacakmış gibi gelioo bu durum geçici midir sizcee??? evlilik düşüncesi aklıma geldiği zaman hiç istediğim biri karşıma çıkmayacakk ben de sırf evlenmiş olaym diye evlencem öle mal gibi yaşayıp gidicem gibi geliyoo evlilik falan diyorum da ünv. 2. sınıftaym daha öle evliliğe daha hazır olduğumdan da değill ama arada aklıma gelio işte ee ne diyosunuz????????????

2. 26 Ocak 2009
  3. canım dur daha neler görceksin!
    hem bence biraz düşünme böyle şeyler.bekarlığın tadını çıkart.emin ol karşına daha niceleri çıkıcak.senin tabirinle kaliteli ve kültürel yönden kendini yetiştirmiş biri istiyorsan sende kendini geliştir yetiştir.eğitimine odaklan.böylece istediğin gibi birini bulma ve sevme şansın artaar..

4. 26 Ocak 2009
  5. gulsahh5151

gulsahh5151 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    evet haklısınız bilinçaltı işte düşünmeden olmuo bazen özellikle yalnız kaldığım zamanlar.... bişe daha sorsam bi erkeğin birini unutup unutmadığını nasıl anlayabilirsiniz????

6. 26 Ocak 2009
  7. esraDT

esraDT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    zuhaha :) :p

8. 26 Ocak 2009
  9. esraDT

esraDT Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yafrumm zaman zaman zaman.... okulu bitir zaten o ara unutursun..

10. 26 Ocak 2009
  11. ebrumelis

ebrumelis Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım bende senelerdir çözemedim erkek milletini sen boşver onun seni unutup unutmadığını düşünmeyi bırak, kendi hayatına bak..yoksa sadece üzüldüğünle kalırsın.

12. 26 Ocak 2009
  13. CuKuLaTa

CuKuLaTa ♥Artık Kayseridee:))♥ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Yeni ayrilmissin daha. Hemen dusunme derim baskalarini, evliligi...
    Zaman neyi gosterir bilemezsin. Kimsede vazgecilmez deyildir. Yasinda daha erken. Yeni ayrildigin icin takiliyo bunlar kafana. Tabiki gecici bi durum. Du bakalim kimler cikacak daha karsina. Belkide ondan daha cok seviceksin, belkide ondan daha kaliteli olucak.
    Eski sevgilinin unutup unutmadigi takiliyosa kafana... Adi ustunde eski napicaksin unutup unutmadigini. Önune bak senyerimseniben

14. 27 Ocak 2009
  15. boşver canım bir erkeğin kafasında ne olduğunu.
    sen kendini düşün sen istediğin sen misin?
    okuluna eğitimine harcasan şu değerli zamanını hiçbir derdin kalmazdı emin ol.

16. 27 Ocak 2009
  17. tacsizprenses

tacsizprenses Bir DiLeK TutTuMmm (: Üye

Beğenildi:
    246
    Ödül Puanları:
    353

a.sa.sa.s

birini unutmak için sakın ama sakın bir başkasına yönelme çok taze daha bu acı bırak biraz küllensin yoksa şuanda olduğundan daha kötü olabilirsin.. düşünsene bir başkasıyla birlikteyken eski sevgilinin aklında içinde bir yerlerde olduğunu bu karındakine de sana da zarar verir.. Bu yüzden dinlendir gönlünü biraz kendini derslerine spor a ver biraz dağılır düşünceler.. sengözlerimebaksanab

18. 27 Ocak 2009
  19. tacsizprenses

tacsizprenses Bir DiLeK TutTuMmm (: Üye

Beğenildi:
    246
    Ödül Puanları:
    353
    Ve unutmadan evet sevebilirsin ilişkin ne kadar sürdü bilmiyorum ama çok daha iyi birisi çıkıcaktır emin ol ve artık elinden geldiğince düşünmemeye çalış bu sana zarar verebilir kendimden biliyorum..