Yerleri silmek iin kullandnz bez yada malzemeler nelerdir?

Konusu 'Püf Noktaları' forumundadır ve EU2 tarafından 7 Haziran 2009 başlatılmıştır.

7 Haziran 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

hanımlar ben laminantlarımı elde havlu bezle silmekten çok yoruldum..ellerime havlu sıkmaktan kramplar girmeye,dizlerimdede arızalar çıkmaya başladı..kafamçokkarıştıbenim laminantların kalitesinden sanırım vileda paspaslarla falan iz bırakıyo ne kadar sıkarsam sıkayım...:1no2:

şu viledanın sert sünger uçlu mopları nasıl?:uhm:bide 360 derece dönen mikrofiberli geçme bezlerle kulanılan bi yer silme aparatı var ya aranızda muhakkak kullanan vardır.kullananlar tecrübelerinizi bekliyorum. malum bayada fiyatlılar boşa para vermiyeyim..

2. 8 Haziran 2009
  3. EU2

EU2 Guest

kimse ewinin yerlerini silmiyo herhalde..:teytey::roflol:en iyisini yapıyonus galibaalkisalkisalkis
    cvp vermediğinizze göre kıslarr..:enbuyukkk::uhm:

4. 9 Haziran 2009
  5. BiRiCiGiM

BiRiCiGiM askinin biricigi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    canim benim evimde laminat hemde acik renk ama bazi laminatin kalitesine göre bide koyu olan laminatlarda cok leke kaliyo benim iki tane mopum var hem singerlisi hemde normal olanindan
    ama silerken cok islak olmamasi lazim degilse leke kaliyor
    ben genelde laminat ilaciyla siliyorum ama bir arkadasim 1-2 damla yumusatici damlatirsan
    suya hic leke kalmiyo demisti istersen bi dene

6. 9 Haziran 2009
  7. EU2

EU2 Guest

valla bende viledayla siliyorum,,ilk sildiğimde yeni taşındığım için iz kalıyodu ama artık yok,,bide fazla deterjan koyuncada iz yapıyo,,en iisi laminant deterjanı

8. 18 Haziran 2009
  9. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    evet biz bahsettiğiniz aparattan kullanıyoruz kesinlikle tavsiye ediyorum
    yeri süpürmedende silebilirsiniz kıl ip ne varsa alıyor a.s

10. 13 Temmuz 2009
  11. mavi.su

mavi.su Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    215
    Ödül Puanları:
    113
    benm de evım lamınat parke ve ben vıladayla sılıorum ıcınde azıcık domestos harıka oluyo

12. 17 Temmuz 2009
  13. prometheus

prometheus Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    85
    Ödül Puanları:
    108
    Vileda ya da sünger başlıklı temizleyici hepsi de koyu renk parkelerde iz bırakıyor ne yaparsam yapayım deterjanlı veya sade suyla..İçine yumuşatıcı damlattım daha kötü dumanlı bir görüntü oluştu..
    En iyisi eski bir penyeyle elle silmek..
    Belim,dizlerim,kollarım kopuyor bitene kadar ama dönüp dönüp aynı yeri silmek zorunda kalmaktan iyidir diye düşündüğüm için yerlere yapışa yapışa siliyorum..
    Ben başka bir çözümünü bulamadım valla..

14. 17 Temmuz 2009
  15. meyza

meyza Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben loc kullaniyorum ve hic iz birakmiyor

16. 17 Temmuz 2009
  17. Biricik

Biricik üç böcek bir çiçek Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende mob kullanıyorum. çok memnunum.

18. 4 Ağustos 2009
  19. moody43

moody43 Guest

kızlar canınıza yazık eskiden bende öyle siliyodum mop diye bişe var muhteşem bişe ucunda mikrofiber bezi var fiyatı 40 ytl hem duvar siliyosunuz hemde yer elde silmeden daha temiz oluyo.üstelik kullanınca göreceksiniz eviniz daha geç kirleniyo her kullanışımda üretene dua ediyorum :))) magichand var ben ondan aldım ama onun cırt cırtı pek iyi değil araştırın kalitelisi hangisiyse nekadar olursa olsun parası inanın değer.