yerleşme kanaması mı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve daisy_81 tarafından 20 Haziran 2010 başlatılmıştır.

20 Haziran 2010
    Konu Sahibi : daisy_81
  1. daisy_81

daisy_81 varmı Aşktan öte Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    10 haziranda transferim oldu.ertesi günü ohss nedeniyle hastaneye yattım 6 gün tedavi gördüm.4 gündür evdeyim istirahat ediyorum..dün çok az kanamam oldu koyu renkliydi belki tutunma kanamasıdır dedim ama bugün öğlen biraz arttı pıhtı şeklinde oldu birazda.doktorumu aradım korkma dedi inşallah yerleşme kanamasıdır dedi ama yinede merak ediyorum.
    aranızda böyle olan varmı?

2. 20 Haziran 2010
  3. asi38

asi38 rabbim duy sesiiiimii :(( Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    cnm insanın bünyesin den bünyesine farkediyo heralde bende aynen öle olmuştu sende olduğu gibi sonuç malum negatifti rabbim senin yüzünü güldürsün inş.okanamada yerleşme kananması olur inş....

4. 20 Haziran 2010
  5. gozdemmmmmm

gozdemmmmmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    148
    Canım umarım yerleşme kanamasıdır... Ben bugün 6. iğnemi oldum. Merak ettim pko mu vardı sende neden ohss oldu acaba. Çok korkuyorum da..Nerede yaptırdın sakıncaı yoksa tabiii...

6. 20 Haziran 2010
  7. daisy_81

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah canım yerleşmedir.bende pco var.7 yumurtam toplandı geriye çok fazla küçük yumurta kalmış.transfer günümden sonra şişmeye ve nefes alamamaya başlayınca hemen hastaneye geri döndük.hemen yatırdılar müdahale ettiler 6-7 günde atlattım.
    sakın korkma böyle bi durum olacaksa doktorların önlemini alırlar.her pcoluda olacak diye bişeyde yok.ben ısparta sdü tüp bebekte yaptırdım.
    Allah yardımcın olsun.inşallah sonunda güzel haberler alırsın.

8. 20 Haziran 2010
  9. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım bendede kanama var leke leke kahverengı gelıyodu şımdı çogaldı 4 5 gundur devam edıyo yatıyorum doktor kırmızı olmadıgı takdırde korkma dedı bence bızımkı farklı bısey yerlesme kanaması bu kadar uzun surmez dıye tahmın edıyoruum belkı kese etrafında kanama vardır benım dıyoruum yarın doktoru arıcam yıne ben dun dayanamadım gıttım betahcg yaptırdım katlanmaya devam edıyo çok şükür bünyede yapıyo olabılır

10. 20 Haziran 2010
  11. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benım trans gunum 1 hazırandı 19 uncu gunum kanamam 15 ınde basladı

12. 20 Haziran 2010
  13. daisy_81

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    tatlım ne güzel hamile olduğunu öğrenmişsin Allah tamamına erdirsin sen içini ferah tut bebişide kendinide üzme.ben daha hamilemiyim değilmiyim bilmiyorum.salı günü yaptıracağız testi.Allah'ım hakkımızda hayırlısını versin.

14. 21 Haziran 2010
  15. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sagol tatlım senın kacıncı günün bu arada test yaptır kanda cıkar hayatım 10 uncu gunun olmuş kesın çıkar bende 8 ıncı gun yaptırmıstım cıkmıstı bende yarın doktora gıdıcem inşallah kese gorunur

16. 21 Haziran 2010
  17. ISPANAK

ISPANAK Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    dün maalesef 2.tüp bebeğimde tutmadı çok üzgünüm nefes zor alıyorum ağlamaktan gözlerim şişti sanırım artık olmayacak bi daha çok kötüyüm çok

18. 21 Haziran 2010
  19. margaritha

margaritha Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım kendını üzme nolur benımde 3 uncu tüp denemem hiç vazgecmedım ve kendıme hep güç verdım şunu unutma ınsan kendı kendının doktorudur nolur canını sıkma ağlama evdeysen çık hemen dışarı durma evde yanlız kalma bu konuyuda açma kımseye tekrar tekrar üzülme tatlım Allah güç kuvvet versin geçmiş olsun canım