yerleşme kanaması nasıl oluyor

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve ofline tarafından 24 Ağustos 2010 başlatılmıştır.

24 Ağustos 2010
    Konu Sahibi : ofline
  1. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    benim adetim 26-27 olması gerekiyodu ve genelde gecikirdi.
    bu ay ilk kez korunmasız birlikte olduk.ama ne yazık ki bugün adet oldum.
    aslında sadece lekelenme şeklinde bişey gerisi henüz yok.
    ama her adetimde olduğu gibi aşırı bel ağrısı aniden ateşlenme terleme.bu adettir de mi.yerleşme kanaması nasıl oluyo acaba ve ne zaman ağrılı mı nasıl ne kadar sürer

2. 24 Ağustos 2010
  3. pptya87

pptya87 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    268
    Ödül Puanları:
    153
    benim bildiğim beklenen adet gününde oluyor yada 1 2 gün öncesinden oluyor böyle kahverengimsi bir kaç damla kan şeklinde yada bazılarında açık pembe renginde de olabiliyormuş ama önemli olan bir kaç damla olması sanırım sancısı yok ama insan kendini adet olcakmış gibi hissedermiş.
    hayırlısı canım.

4. 25 Ağustos 2010
  5. s_gun

s_gun BirlikteAtanÜçKüçükYürek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    adete 4-5 gün kala ya da adetle aynı günlerde, pembe, kahve lekelenme şeklindeymiş. Bu akıntılar bu ay beni de yanılttı canım. Adetime 5 gün kala aynen böyle bişey oldu, iki defa test yaptım sonuç negatif. Ama işin garibi adeti 5 gün geçmesine rağmen hala adet de olmadım. Sanırım hamilelik stresinden yaşanıyor bunlar...

6. 25 Ağustos 2010
  7. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    benimki adetmiş ya.bu ay olacğna çok şartlandırmıştım kendimi.belki o yüzden erken oldum.psikolojik.

8. 25 Ağustos 2010
  9. ofline

ofline Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    41
    kan testimiydi yaptığın idrarda çıkmayabilir normal.bence hamile olma ihtimalin var. yinede.

10. 25 Ağustos 2010
  11. s_gun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    idrar testi yaptm. ilkini lekelenmeyi görür görmez, ikincisini de beklediğim adetten 3-4 gün sonra yaptım. yani lekelenmenin üstünden 10 gün geçmişti tam. implantasyon kanaması olsaydı 10 gün sonra görünürdü bence. bi de bende burda yazılan hiçbir hamilelik belirtisi yok. hiçbir ağrı, sızı vs.. muhtemelen yine bir kist var...

12. 27 Ağustos 2010
  13. cansu_83

cansu_83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende böyle birşey yaşadım..bu ay adetim 15 de olmalıyken ayın 9 unda oldum..ama bir gün süren normal bir parça kan geldi,sonrasında sadece lekelenme oldu..eşimle korunmadan ilişkiye girmiştik..
    idrar testlerim negatif..ama ben yine şüpheleniyorum.çünkü ilk adetimden itibaren çok düzenli adetim olmuştur.sanki bu sefer birşeyler ters gitti..korunmadığımıda hatırlıyınca acaba mı dedim..eylül ayında herşey belli olucak..he birde 15 ınde olmam gereken adetım zaten yenı gunumdu yanı yenı duzenım 15 i olmuştu..tekrar gün değiştirmeside tuhafıma gitti..bakalım eylül ayına artık ????

14. 29 Ağustos 2010
  15. TIRTILIM

TIRTILIM Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    şuan aynı şeyi ben yaşıyorum canım..normalde adet günüm dündü ama gece hafif pembe bir akıntı geldi bugünde sancım var ateş basması ama hala pembe kahve bir akıntı var ama normalde sökülmesi gerekiyordu bu kadar uzadığını hiç hatırlamam...herkes için herşeyin hayırlısı olsun....

16. 31 Ekim 2010
  17. s_gun

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    Umarım belirtiler gerçektir ve şuan hamilesinizdir kızlar, yazdıklarınızı yeni gördüm. Ama şu var ki (bunu bir çok kişiden duydum, benim de öyle oldu zaten) ne zaman bebek kararı verip korunmayı bıraksan o aydan itibaren adetler düzensizleşiyo. Böylece her ay acaba mı stresi yaşıyosun. Çok takmamayı tavsiye ederim..

18. 16 Ağustos 2011
  19. ozge0818

ozge0818 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    108
    ya kızlar benim adetim ayın 8 inde oldu. bugün ayın 16 sı dün den beri kahverengiyle karışık apaçık pembe bi leke geliyo. bizde eşimle korunmadan ilişkiye giriyoruz yerleşme kanaması adete yakın oluyomuş öle diosunuz e bende ne oluyo o zaman :S