yerleşme kanaması ne zaman olur?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve TopukluAyakkabi tarafından 13 Ekim 2009 başlatılmıştır.

13 Ekim 2009
    Konu Sahibi : TopukluAyakkabi
  1. TopukluAyakkabi

TopukluAyakkabi Tuna-Öykü-Naz :)) Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    36
    arkadaşlar yerleşme kanaması adet gününe bir kaç gün kala mı olur, yok sa adet geçtikten sonra mı???

2. 13 Ekim 2009
  3. duyguby

duyguby Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    her 2 turlude olur canım.bu tamamen senin yumurtlama ve yumurtanın döllenme zamanıyla alakalı.önce olanda var,sonra olanda....

4. 14 Ekim 2009
  5. dilek38

dilek38 Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bende hiç olmadı ya da ben farketmedim. ama olmadı yaa

6. 10 Ocak 2011
  7. zumru

zumru Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar benim de adetime bir gün kala oldu normalde regl dönemimde çok aşırı ağrım olur dayamam ağrısına . ağrısız bi şekilde geldi kahverengi böle daha sonra pembemsi kan gördüm temizlerken. sonra gün içinde kontrol ettim bir iki damla tarzında gelmiş yogun deil adetin ilk gününe göre enteresan yani...

8. 13 Ocak 2011
  9. ecrin_hatice

ecrin_hatice Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

aynen bende de aynısı oldu. normalde adetimin 1. ve 2. gününde yataktan çıkamam aqrıdan bacaqımı bile oynatamam ama dün lekenme oldu bikaç damla bu sabah wcye qittim ve birden kan dökülmeye başladı pembemsi gelio bu zmna kdr hiç böle olmamıştım nedeni ne sizce kızlar ???

10. 29 Ekim 2011
  11. elifnil58

elifnil58 Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benimde bu ay adetime 8 gün kala kahverengi akıntı geldi 1-2 damla sonra arkasından yoğun beyaz ve yumurta akı kokusuz akıntılar geldi hala da geliyor adetime 3-4 gün var hafiften adet ağrısı var sanki. göğüslerime doknamıyorum atlet değince bile aklım gidiyor. her ay adetim 5-6 gün önce olurdu bu ay hiç olmayan belirtiler var. bakalım. eğer hamiş olursam yazarım size :):26: