Yerleşme kanaması ve beta hcg yardım kızlar...

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve angell2008 tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

4 Mart 2009
    Konu Sahibi : angell2008
  1. angell2008

angell2008 Guest

:çok üzgünüm: Kızlar bu konuda terübeli olduğum halde kafam karıştı size sormak istiyorum 3 şubatta adet oldum normalde 28 gün arayla olurum hep fakat 28 şubatta yani 25.gün günlük pedimde kahverengi leke gördüm erken adet oldum sandım yeni ped taktım ertesi gün baktım tertemiz sadece tuvalete girince akıntıyla karışık bir iki damla daha oldu kesildi daha önceki gebeliğimdede bunu yaşadım hemen test yaptırdım sonuç 5 çıktı sınırda dediler adette olmadım acaba erkenmi gittim şimdi pazartesine kadar bekliyecem benim gibi değeri düşük çıkıp yükselen varmı günümün geçmesini beklemek istiyorum ama fikirlerinizede ihtiyacım var....

2. 4 Mart 2009
  3. meryemmeryem

meryemmeryem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    31
    Ödül Puanları:
    108

canım öncelikle adet tarihin bikaç gün geçsin en azından.. beta hcg değerleri bence kişiye göre ve döllenmeye göre değişiyor.. ben 9 haftalık hamileyim şuan..adet günümde kan testi yaptırmıştım ama ben çok fazla belirti yaşadım ve büyük ihtimalle hamileyim demiştim o yüzden adetimin geçmesini beklemedim.. adet günümde 822 çıkmıştı beta hcg.

ama hamile kalmadan bir önceki aydaki adet kanamam tam bi kanam olmamıştı lekelenmeler olmuştu hep,bir hafat leke tarzında ve biracık kanama olmuştu.. gidip test yaptırmıştım negatif çıkmıştı...

yani en mantıklısı adet gününü birazcık geçsin,kan testi yaptır.kan testinde ne varsa çıkıyor zaten..umarım hayırlı ve güzel haberler alırsın canım

4. 4 Mart 2009
  5. angell2008

angell2008 Guest

Canım cvp yazdığın için tşk ederim....Benimde belirtilerim çok fazla şuan akıntım sarıya döndü testi yaptıralı 3 gün oldu lekenin üstündende 4 gün geçti baş ağrısı uyuklama mide kazınması kasıkta batma gibi şikayetlerimde var bende hamile olduğumu düşünüyorum ama kesinleşene kadar içim rahat etmiyecek....

6. 5 Mart 2009
  7. firuze-1524

firuze-1524 Bal kız & Bal oğlan Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    tekrar bir bhcg baktırsan aradan 3 gün geçmiş cnm

8. 5 Mart 2009
  9. incimini

incimini Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya adet tarihlerimiz de lekelenmemiz de aynı olmuş bende dün idrar testi yaptım negatif çıktı sonuçlarını muhakkak bana da bildir lütfen:)

10. 7 Mart 2009
  11. Pretty

Pretty Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    a.s.meryemmeryem benim de kafam karışık ben bu ay adet oldum ama 2 gün sürdü ve 2. gün siyah geldi doktora gittim hamile değilsin dedi düşük yapmış olabilirmişim, adetim bitmesine rağmen kasıklarımdaki ağrı hala geçmedi sende de böle olmuşmuydu canım yani hala bi umudum var mı sence ? ilk defa böle bişey başıma geliyo cevaplarsan sevinirim...

12. 9 Mart 2009
  13. larme

larme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba kizlar

bende 6 subatta adet olmustum en son.. 27 subat itibari ile baya beliritm vardı. kasıkta batma , uyku hali , bas donmesi gibi.. 6 mart aksamı idrarda baktım ama negative cıktı. hafta sonuda akıntım hafif pembe gibiydi. şimdi ne yapsam bilemedim. hala adet gormedim.. salı gunune kadar olmazsam kanda baktıracagım.. ne dusunecegimi bilemiyorum artık :uhm:

14. 9 Mart 2009
  15. gulde

gulde "Baby,Don'tYouBreakMy..." Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    prettyteacher
    bebek yokmuymuş sende..
    nys hayırlısı olsun canım
    kendne dikkat et..

16. 9 Mart 2009
  17. larme

larme Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    angell2008 ne yaptın canım merak ettim seni. kac gundur yazmıyorsun nedir son durum

ben bugun bekleidm ama hala adetim gelemedi. hic bir sey de hissetmiyorum artık. yarında gelmezse kanda baktıracagım

18. 10 Mart 2009
  19. beliss

beliss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar merhaba.benimde 4 şubat son adet günüm,dün itibari ile de hormonum 26.bu sabah kalktığımda kanama yaptı iç çamaşırımı kirletecek kadar.ped taktım ara ara sancıyla kanama gelio.bu şimdi aara kanamamı.bana bişi söyleyin hemen doktoruda aramak istemiyorum.