yerleşme kanaması yaşayan arkadaşlar belirtileriniz nasıldı?

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve pelin003 tarafından 6 Nisan 2009 başlatılmıştır.

6 Nisan 2009
    Konu Sahibi : pelin003
  1. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    slm kızlar adetime 7-9 gün var 8 gündür beyaz yoğun bi akıntım oldu..dün şeffaf bi akıntıya dönüştü..bugünde 2-3 damla kahverengi akıntım oldu..ve kesildi ..normalde böle şeyler olmazdı..gögüslerde şişti ..bi yerde okudum yerleşme kanaması olabilirmiş..sizlerin kanamaları nasıl olmuştu..adetinize kaç gün vardıı...hadiii beni bekletmeyin ...bilgilendirinn...şimdiden herkese teşekkürlerr:enbuyukkk:kaydirigubbakcemile5

2. 7 Nisan 2009
  3. NPSL

NPSL ZEHRA ¬ EREN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    selam pelin 003 benim dogum kontrol hapim bitti o bir kac gun icerisinde korunmadim adetim 5 gun gecikti ayni olcakmis gibi belirtilerim vardi,,test aldim hic bisey yok,,bi gun sonra kanamam geldi tamam dedim degilmisim,,ertesi gun kesildi,,kesildikten sonra 4 gun boyunca her gun test yaptim yine yok doktor ultrason bakiyo yok kan testi yapiyoz degerler cok dusuk kese yok .doktor kesinlikle degilsin bile dedi,hem gec dollenme olmus hemde o korunmadigim arada kalmisim yani korundugumu dusundugun o gunlerde,.o kanamadan 25gun sonra ben ultrasonda bebegimi gordum,,su anda 11 aylik bi kizim var.cok istiyodum bi bebegim olsun 4 kere dusuk yaptim ,,en sonunda korkudan vazgecmistim..insallah allah sana en kisa zamanda saglili sihatli bi bebek nasip etsin allah yuzunu guldurur insallah her seyin hayirlisi,,sevgiler

4. 7 Nisan 2009
  5. balxixm.

balxixm. zaman eskiye dönermi...? Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba canım.benim adetime birgün kala kahverengi bir kanamam olmuştu adet oldum sandım hatta ağlamıştım bile.sonra gerisi gelmeyince kanamanın korktum çünkü daha önce iki düşük yaptım ve kürtaj olmak zorunda kalmıştım.o yüzden adetim kesildi sandım bir koşu doktorda aldık soluğu.kan testi yaptı doktorum ve hamileymişim.şimdi oğlum 3.5 aylık.inşallah darısı senin başına.

Aysegul239 bunu beğendi.
  6. 7 Nisan 2009
  7. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım cokk teşekkürler...benim adete daha 8 gün var ama kahverengi akıntı gelince kafam karıştı..bi umut işte allah bebişini sağlıcakla büyütmek nasip etsin..düşüklerin için çok üzüldüm..allah en sonunda yüzüne gülmüşş ne güzell bebişinde seni hiç bekletmemişş...benimki nazlı çıktı..3,5 senedir bekletiyoo:1shok:

Son düzenleme: 7 Nisan 2009
  8. 7 Nisan 2009
  9. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canım bende aynı şu anda senin yaşadıklarını yaşıyorumm...kendimi hamiş hissediyorum ..sonra hamişsem bu ne kanaması diyorum..sonra ya yerleşme kanamasıysa diye seviniyorum..sonra ya değilse düşük belirtisiyse yada hormonlarım kafayı yedi ne yapacağını şaşırdıysa diyorummm...yani kendimi havada asılı gibi hissediyorummm...benim daha adete 8 gün var o yüzden dr ye gitmek istemiyorum..her seferinde hayal kırıklığına uğruyorumm...o yüzden artık beklicemmm adtimm 10 gün geçerse gidecemmm....allah bebişini sağlıcakla büyütmek nasip eder inşallahh

10. 7 Nisan 2009
  11. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar yani bu yerleşme kanaması adet günü yada geçincemi oluyo...o zaman ben yine hamiş değilim galibaa

12. 7 Nisan 2009
  13. wannababy

wannababy iki cocuklu ve mutlu:)) Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım, ben oğlumda kahverengi olarak yerleşme kanaması yaşadığımı hatırlıyorum. ama adetten önce mi yoksa adet zamanımı yaşadığımı hatırlamıyorum ama bu ayda olmadı diye düşünmüştüm ama meğer canım oğluşum benimleymiş.

bu seferde adetime dört gün kala hafif kahverengi leke geldi. yine tamam dedim geliyo erken erken. ama yine devamı gelmedi. ikinci meleğimde benimleymiş şükürler olsun Rabbime.

İnşallah seninde meleğin gelmiştir inşallah canım.a.s.

14. 7 Nisan 2009
  15. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    wanna cığım cok teşekkürlerr...pek umutlu değilim amaaa..düşünceliyimmkafamçokkarıştı..kendine çokkkk iyi bakk..

16. 7 Nisan 2009
  17. pelin003

pelin003 findukkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    her hamilelikte olmuyo kanama...herkestede farklı oluyomuş..bazılarında kahverengi bazılarında pembe bi akıntı oluyomuş..herkestede farklı sürelerde oluyomuş..1gün yada 1kaç gün.. çoğunlukla hamilelikte hiç kanama olmuyo aslında..lekelenme olduğu zaman fark ediliyo..bazıları günlük ped koymuş

18. 10 Nisan 2009
  19. NPSL

NPSL ZEHRA ¬ EREN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    86
    pelin 003 6 yillik evliyim ilk gebeligimi 2 yila yakin bekledim dusuk yaptim,,ikinciye 4,,5 ay sonra kaldim onuda kaybettim 5 yilda 4 kez dusuk yaptim,,Allah dilegini en kisa zamanda gerceklestirsin insallah ,,beklemek zor ama allahin dedigi olur tez zaman da allah sana saglili bi bebek nasip etsin

bosphorus82 bunu beğendi.