Yerleşme Kanaması Yaşayanlar Bilgi ve Tecrübelerinizi Bekliyorum

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve sier tarafından 29 Eylül 2009 başlatılmıştır.

29 Eylül 2009
    Konu Sahibi : sier
  1. sier

sier Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşlar merhabalar..regl tarihim 13 Eylül..Ben her ay erken regl görürüm 5-6 gün kadar..Ve bu ay eşimle ilk kez bebek çalışmalarına başladık..Klasik söylenen regl gününden sonraki 12 ila 16.günler arası yumurtlama olduğundan dolayı biz 10.gün den itibaren (yani ayın 22 sinde başladık) çalışmalara başladık (dediğim gibi her ay erken regl gördüğüm için belki yumurtlama durumlarımda erken olabilir diye..) ve bugüne kadar yani 1 haftadır çok sıkı bi çalışma yaptık :kedi:
    Ve bugün sabah afedersiniz tuvaletimi yaptıktan sonra peçetede çok açık kırmızımsı,pembemsi gibi yani az bi miktarda kanamaya yakın lekelenme gördüm..Sonrada gün içinde çamaşırımda bir iki damla gördüm..başkada olmadı şimdilik..
    Sizlere sorum; bu topikte hamile arkadaşlar olduğu için mutlaka yerleşme kanaması olayını yaşayanlar olmuştur..yaşayan arkadaşlar beni bilgilendirirse sevinirim..Sizcede bu durum yerleşme kanaması olabilirmi veya başka bişey? Ve sizler bu kanamayı ne zaman yaşadınız? yani olmanız gereken regl tarihinden ne kadar önce gibilerinden soruyorum?
    Cevaplayan herkese şimdiden çok teşekkürler arkadaşlar..a.s.

2. 30 Eylül 2009
  3. MelegimveAskim

MelegimveAskim cennette meleğim var Üye

Beğenildi:
    38
    Ödül Puanları:
    148
    bence olabılır yerlesme kanaması canım benımde adetıme 10 gun falan varken 1 2 damla kanamam olmustu tabı yerlesme kanamasıymıs bu hıssedıyor ınsan zaten bıde calısmanız varsa ınsallah vardır bunca basından gecen olaylardan sonra allahım yuzunu guldurur ınsallah

4. 30 Eylül 2009
  5. _berrak

_berrak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    88
    inşallah yerleşme kanamasıdır canım.
    benim adetime 1 gün kala 2 damla kahverengi lekelenme olmuştu
    çamaşırımda farkettim başkada olmadı.
    hayırlısı olsun

6. 1 Ekim 2009
  7. gelinc

gelinc beyaz gelincik Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    slm cnm benımde adetıme 1gun kala oldu ertesı gunde 12damla geldı sonrada olmadı 3 gunu test yaptım pozıtıf cıktı yanı hamıleyım ama gec döllenme olmuş daha keseyı göremedım ayın 8de görucem inşallah amın hayırlısı herkes için:KK46:

8. 11 Ekim 2009
  9. devrimc66

devrimc66 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    yerlesme kacinci günde oluyor kizlar bi bilginiz varmi.. bildigim kadariyla 5.günden itibaren basliyormus...daha erken yerlesme olabilirmi...mesela yum.gününden sonra 2.gününde.....

nimesaybycn bunu beğendi.
  10. 11 Ekim 2009
  11. Missy

Missy CANIM OĞLUM Pro Üye

Beğenildi:
    30
    Ödül Puanları:
    153
    bende de açık pembe leke gelmişti hatta ben adet olucam diye düşünüp hiç umursamamıştım.. Adet günüme 3 gün falan vardı sanırım bende çok ağrıda olmuştu sağ kasığım da sürekli bir şey batıyormuş gibi bir sızı vardı. Umarım yardımcı olabilmişimdir canıma.s.

pinkhouselife bunu beğendi.
  12. 11 Ekim 2009
  13. zeyhat

zeyhat sonunda oldu :) Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    106
    inşalalh canım bebeğin geliyordur. Biliyorsun benim yumurtam geç çatladı ve adetime bir gün kala. aynı gün ve sonrası peetde kahverengi leke vardı. Dr büyük ihtimalle yerleşme kanaması dedi. Eğer daha erken çatlasaydı muhtemelem benim leklenmem daha erken olacaktı.

14. 11 Ekim 2009
  15. maviumutolsun

maviumutolsun Rabbim Sana Emanetiz ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    benim de 2 gün kala 1-2 damlacık kahverengi leke geldi
    çoooooooooooooooook üzüldüm adet oldum diye bütün gün petle gezdim ama devamı gelmedi
    çok şükür bebeğim benimleymiş

16. 11 Ekim 2009
  17. mhtp

mhtp tutun bana annemm Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    benim de adet günü 1-2 damla kan geldi dr yerleşme kanaması dedi...

18. 11 Ekim 2009
  19. arcak81

arcak81 Serra'm Hoşgeldin Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    Merhaba arkadaslar bende 9 haftalık hamileyim.Benım adet gunum 10-15 gun gectıkten sonra kahverengı lekelenmem oldu.yanı hamıle oldugumu ogrendıkten sonra doktora fılan gıtmıstım.tekrar gıttım tabı boyle olunca ve doktor dıkkat etmemı soyledı ve bı daha olmadı cok sukur.Bazen gec döllenme oldugu zaman boyle olabılıyomus yoksa bı sorunum yoktu.doktorda olabılır yerlesme kanaması dedı.