yerleşme kanaması yaşayanlar.Lütfennn

Konusu 'Hamilelik Belirtileri' forumundadır ve yosunnk tarafından 20 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

20 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : yosunnk
  1. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    öncelikle yazan herkese teşekkürler ediyorum.hemen lafa gireceğim.en son 28 haziran adet tarihim her zamanki gibi adet oldum bitti.adetimin 14. veya 15. günüydü kahverengi -pembe 1 gün süren çamaşırımı kirletecek kadar lekelenme oldu.herhalde yumurtlama kanamam dedim (çünkü bende olur bu arada mesela geçen sene çok olurdu) tabi çalışmalar bu ay yoğun sürdü:kedi:bugün adetimin 22.günü ve bu sabah yoğun pembe ve içinde çizgi kadar kırmızılık olan birşey geldi.şu anda da wc de silince koyu akıntı geliyor.adetime 6-7 gün var.ay sonunda olmam lazım işte.inşallah hamileyimdir.

2. 20 Temmuz 2010
  3. sodi-certila

sodi-certila evli-mutlu-çoçuklu olucak Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    inşallah... bir hamilelik testi alarakta öğrenebilirsin.ben erken gebelik testi ALDIM.5 tl aldım eczaneden

4. 20 Temmuz 2010
  5. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sağol arkdşm.inşallah ama ümitleniyorum.hayal kırıklığı da yaşamak istemiorum.

6. 20 Temmuz 2010
  7. novrain...

novrain... Derin's mommy Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ilginç kanamaların ama yerleşme kanamsı bildiğim kdrıyla sürmüyo bi kere gelio benimde adet günümde şeffaf akınıya karışıktı pembelik bir kere geldi o kadar adetinden bir gün önce falan test yap bence inş. hamilesindir

8. 20 Temmuz 2010
  9. ozlemk

ozlemk kocişinin ballısıymış :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    selam kızlar,

benimde adet günümde bi damla geldi ve bitti. şu anda da kahve rengi bi akıntı var ama çok yoğun olmuyo. karnım ve kasıklarım ağrıyooo bu nedir acaba ???

10. 20 Temmuz 2010
  11. novrain...

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım bence sen tam sökülememişsn adet görüyosun şu an anladıım kadarıyla kahverengide olsa akıntın varmış

12. 21 Temmuz 2010
  13. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    sevgili novrain benim süre gelen bi kanamam yok.ortasında 1 oldu geçti bir de 1 hafta sonra yani bugün.o nedenle şüpheye düştüm.çok istediğimden sebepler arıyor olabilirim.ama böyle bişey hiç olmamıştı bende.tabi ki dedğn gibi en iisi test yapmak.teşkrler.

14. 21 Temmuz 2010
  15. novrain...

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    hmm afedersin canım yanlış anladım sanırım ben bi kaç gündür devam edio sandım inş. hamilesindir benimde regl günü pembemsi akıntım olmuştu bir kere sora daha olmadı test yaptım silik çıkmıştı...

16. 21 Temmuz 2010
  17. yosunnk

yosunnk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    41
    inşallah cnm yaa
    bir de belirtiler var. göğüslerim benim acımazdı adet öncesi.Şİmdi felaket uçlarına değemiyorum sızlıyorlar çok.kasığıma kramplar giriyo.bacaklarıma fln.çok istiyorum bebek.allahh hakkımızda hayırlısını versin.şimdi yapsam idrarda çıkarmı acaba.23.günü bugün.

18. 21 Temmuz 2010
  19. DXUXNYA TATLISI

DXUXNYA TATLISI Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya herkesin pembe gemiş lekelenmesi bnm kahverengiydi bu normalmi acaba birde kızlar bnm sırtıma omzuma arada bir ağrı giriyo ve kasıkda sol tarafım daha çok ağrıyo tek taraflı ağrı oluyo sizce normalmi bunlar hamile arkadaşlar yazsın lütfen korktum açıkçası...