yerleşme kanaması

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve boyka tarafından 4 Ekim 2012 başlatılmıştır.

4 Ekim 2012
    Konu Sahibi : boyka
  1. boyka

boyka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bu yerlerşme kanaması ne zaman başlar ne kadar sürer nasıl oolur bununla ilgili bilgisi olanalr yaşamış arkadaşalrın cevabını bekliyorum yardım edinnnnnnn

2. 4 Ekim 2012
  3. meoww

meoww bebeğim♥ Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bugün mü oldu kanaman?

4. 4 Ekim 2012
  5. boyka

boyka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    dünden beri hafif lekelenmelerim var kahverengi

6. 4 Ekim 2012
  7. yasakhayal

yasakhayal Şükürler Olsun Rabbim(Yavruma Kavustum 17.2.2014) Pro Üye

Beğenileri:
    1.451
    Ödül Puanları:
    113
    bildigim kadariyla implantasyon kanaması normalde reglden bir hafta kadar önce olur. yani ortalama yumurtlamadan 9 falan sonra....

8. 5 Ekim 2012
  9. Yawrukush

Yawrukush Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadasim benim yerlesme kanamam 5+2 gunlukken oldu.
    Yani bazen tahmin edilenden gec oldugu oluyor.
    Bunun icin sIkma canini, umarim bebegin ve sen iyisinizdir, saglikla kalin.

10. 5 Ekim 2012
  11. boyka

boyka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bugün doktora gidicem. aradığımda bana lekelenmeler önemli değil bizim için bebeğin gelişmesi önemli dedi. inş. gelişmiştir olması gerektiği gibidir. daha önceki düşüğümde bu şekilde oldu tutunamadığı için gelişmedi ve aldılar. sendeki yerleşme kanaması ne kadar sürdü kahverengi lekelenmelerlemi başladı?

12. 5 Ekim 2012
  13. NuRDAn_

NuRDAn_ Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    benimde 6+2 de oldu kahverengi-sarı arası ağrısız bir lekelenme.yinede progestan kullandım.sonra 2 gün içinde kesildi..5-7 haftalar arası olabiliyormuş..

14. 5 Ekim 2012
  15. Yawrukush

Yawrukush Üye Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ins guzel haberlerini bekliyoruz doktordan sonra.Benim hafif bir krampla beraber koyu kirmizi 5-6 damla kanamam oldu.Acile gittik kan testleri ve ultrasonla bebegin yerlestigini soylediler cok sukur.Ve hic devami gelmedi. 3gun sonra 5+5 gunlukken icimden kucuk bir parca kan pihtisi geldi ve akabinde kahverengi akintim oldu.Fakat doktorda bebegimizi gorduk cok sukur.Kalp atislarini gorduk.Bebekle hic ilgisi olmayan,(rahimde olmayan) vajinada bikac tane kan pihtisi gordu doktor.Bunlar problem degil yerlesme esnasindan kalmis olabilir, zamanla bu pihtilar atilacak vucuttan dedi.Gercektenden sonra kucuk bir kan pihtisi daha geldi.Oyuzden bunlari artik kafama takmiyorum, bebegimide strese sokmuyorum.Cok cesitli sebeplerden kanama ve akintilar olabilir ama bebek iyiyse sorun yok insallah.Sizde istirahat edin, su icin bol bol ve guzel seyler dusunun, saglikla kalin.

16. 6 Ekim 2012
  17. boyka

boyka Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Doktora gittim arkadaşlar keseyi gördük gene çok şükür olması gerektiği büyüklükte. Bir sıkıntı yok dedi doktor. Karından ultrason yapmıştı ama 1 saat sonra falan lekelenmeler daha yogun kan pıhtısına döndü acaba dedim ultrason yüzünden mi oldu nede olsa basınç yapıyor.tam rahata erdim derken gene sıkıntıya soktu beni ya. Neden böyle oldugunu ve ne zaman geçicek dediğimde bana bunun için kesin birşey söyleyemem ne düşük diyebilirim neden 100%100 düşmiycek diyebilirim dedi. Gelişimi takip edicez dedi şuan 5+2 cumartesi tekrar gidicem o zamana gene bakıcak 6+2 olmuş olucak kalp atışlarını görebilirmi bilmiyorum ama vajinal ultrasonla bakarız demişti o durumda beni korkutuyor. Sende vajinal ultrasonlamı bakıldı kalp atışları için ve ne kadarlıktı kalp atışlarına bakıldığında?

18. 6 Ekim 2012
  19. MEHSEL_ERAY

MEHSEL_ERAY Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende yerleşme kanaması oldu canım.ama adına kanama dendiğine bakma tam anlamıyla bi kanama değil çünkü.22 Ağustos beklediğim adet günüydü 23 Ağustos'ta tuvaletten sonra peçeteye kahverengi kılcal damar şeklinde pıhtılaşmış çok az bişey geldi.işte buna yerleşme kanaması diyorlar.