yerlesme kanamasımı?

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve Patricia tarafından 25 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

25 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : Patricia
  1. Patricia

Patricia sil baştan başlamak gerek Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar cok heycanlandım sımdı.
    pazartesı transferım yapılmıştı. yanı bu gun transfer dahıl 7. gunumdeyım. bıraz once wc ye gıttım ayıptır soylemesı peçeteye sümükümsü pembemsı bışey geldi:) nerdeyse sevıncımden o peçeteyı saklayasım geldı. offfff acaba yerleşme kanamasımıdır bu.
    bana 5. gun blast. emrıyo yerlestırdıler 2 tane. acaba tam zamanımı yerleşme kanamasının bılen varmı acaba? yarın ıdrarda bakıcam ınsallah cıkar:)

2. 25 Temmuz 2010
  3. catdog

catdog papatya Üye

Beğenildi:
    634
    Ödül Puanları:
    153
    canım inşallah yerleşme kanamasıdır.nasıldı anlatsana biraz; böyle sümükümsü şeffaf akıntının içinde kanlı akıntı mı karışmıştı canım

4. 25 Temmuz 2010
  5. tupbaby

tupbaby gelBEBEĞİMgönlümeGEL Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Aaaaaaay ins hayatim umarım yerleşme kanamasidir bu kadar erken kanama onu gosteriyor.Bende bugün Günümü eski topikleri okuyarak geçirdim senin yazdıklarını falan okudum sonra bugüne geri dondüm açtığın topigi görünce icim tuhaf oldu Dualarim seninle cnm. :Saruboceq:

6. 25 Temmuz 2010
  7. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ay kızlar ne bılım cok sağolun ya benımde ıcım ıcıme sığmıyor. esımede soylemedım adam belkı bosune heveslenır dıye. sonucta bellıde olmaz bu ısler. catdog canım nasıl anlatayım aynı senın soyledığın gıbı sümüksü bır akıntı aynı jöle kıvamında ama coookk uçuk bır pembe rengındeydı. daha sonra defalarca gırdım baktım ama daha gelmedı sadece bırkere oldu.

tupbaby canım bende bu gun eskı yazıları okudum. hatta taaa 2008 senesınde bır yazımı buldum cok guldum kendıme. daha yumurtlama gunumdeymısım heralde bır damla kan gelmıs ben yıne ucmusum havalara tutunma kanamasımı dıye. ay daha yenı yumurtluyormusum:))) ay ne gunlermıs be. seneler ne cabuk gecmıs. ınsallah bu son olur. rabbım hepımızın dualarını kabul etsın ınsallah.

8. 25 Temmuz 2010
  9. gulucum81

gulucum81 Senben ve kızımız... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    148
    canım benim transferden sonraki 5. ve 6. günü önce pembe sonra kahverengi bir iki damla şeklinde olmuştu, bebeğim bana tutunuyormuş. Çok şükür hamileyim. Benimde 5. gün embriyosu. İnşallah seninkide tutunmuştur. ben 9 gün idrarda öğrenmiştim bence 1,2 gün daha bekle, hemen yaparsanda negatif çıkarsa üzülme çünkü daha çok erken.

10. 25 Temmuz 2010
  11. bozo85

bozo85 Banane, sanane:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    198
    inşllah yerleşme kanamasıdır
    şu mübarek gecede duaların kabul olur
    bence de hemen test yapma biraz daha bekle

12. 26 Temmuz 2010
  13. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tamam kızlar bende beklemeye karar verdım zaten korkuyorum testten.
    sabah uyandımda acaba gerecekmıydı dıyorum. keske bırkere daha olsada dahada emın olsam :) keske foto cekıp abartsaydım durumu:)))))))))))))))))))
    gulucum81 sen transfer gununu de saydınmı 9. gun derken?

14. 26 Temmuz 2010
  15. AdaEge

AdaEge Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    patricia günaydın canım. öncelikle hayırlı olmasını diliyorum. gününe bakılırsa yerleşme kanamasına çok benziyor anlattığın, inşallah da öyledir. ama test yapıp moralini bozma lütfen. çünkü bebek tutunduktan sonra bhcg salgılamaya başlıyor ve önce kanda yükseliyor sonra fazlalaşan hormon idrarla atılmaya başladığında idrar testinde çıkıyor. yani en azından 9. güne kadar sabret olur mu. transferden sonraki 9. gün kanda baktır, varsa çıkacaktır. bol şans :)

16. 26 Temmuz 2010
  17. Patricia

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tamam canım bende oyle dusundum bu gun:) insallah dusunduğumuz gıbıdır.

18. 26 Temmuz 2010
  19. soway

soway Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    146
    PATRİCA inanki çooooookk sevindim adına, inşallah sende bize güzel haberler veririsin arkadaşım, sabırsızlıkla bekliyoruz mutlu haberini :)