yerleşme kanması herkeste olurmu

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve vertigo tarafından 10 Eylül 2010 başlatılmıştır.

10 Eylül 2010
    Konu Sahibi : vertigo
  1. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    selamlar transferimin 8.günündeyim.başka bir topikte yazdığım gibi hiçbir gebelik belirtisi yok.bazı arkadaşlarda 9.gün felan hafif lekelenme görülmüş.herkeste olmak zorundamı

2. 10 Eylül 2010
  3. dozynsb

dozynsb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    benimde transferimin 6.günü..adet olacakmışım gibiağrılarım sızılarım var bende çok merak ediyorum herkesde oluyormu acaba???
    inşallah onlar yerleşmiştirde boşuna evham yapıyoruzdur :)

4. 10 Eylül 2010
  5. Nazim83

Nazim83 rabbim sana emanet Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende hiçbir şey olmamıştı ne leke ne ağrı sızı ama hamile kalıpta bekleme sürecinede kasık ağrılarından bahseden arkadaşlarda vardı inşllhhh bebekleriniz sizinledir

6. 10 Eylül 2010
  7. dozynsb

dozynsb Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    76
    çok teşekkürler cevabın için :)) internetten falan sürekli takip ediyoruz yani ben sürekli takipteyim herkesde olmaz diyorlar ama çevremdeki çoğu insanda olunca insanın içinde ister istemez bi acaba oluşuyor :) herhalde gözümle görene kadar inanamayacam :)))kafamçokkarıştı

8. 10 Eylül 2010
  9. ilbatum

ilbatum rabbime emanetiz :))) Üye

Beğenildi:
    28
    Ödül Puanları:
    198
    bende hiçbir belirti yoktu ama rabbime şükürler olsun hamileyim takma kafana ya ben zaten buradaki hatunlar kadar belirti yaşayanını yakın çevremde bile duymadım :)))

10. 10 Eylül 2010
  11. nurdost

nurdost Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    vertigo son bir kaç günde baya bi topik açmışsın. biliyorum heyecanlısın ama bebişler heyecanlı anneler istemiyorlar. yerinde olsam - ki ben öyle yaptım- bu siteye sonucu alana kadar girmem. burdan da bi şey okumam. her gebelik kendine özgüdür. iki kere denedim ikisinde de gebe kaldım. bi tanesinde yerleşme kanaması oldu diğerinde olmadı. tamamen bebeğin tutunduğu yerle ve senin yapınla alakalı. benim ailemde yerleşme kanaması olan kimse olmamış bende bir tanesinde olmuştu. embriyo yerleştiği yerde ince damarları kanatmış bu kadar basit bir açıklama. iki gebeliğimde de farklı farklı belirtilerim vardı. zaten az kalmış. bebişinle bol bol konuş. inşallah pozitifi görürsün.

12. 10 Eylül 2010
  13. keykey

keykey Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    108
    lutfen belirti aramayin arkadaslar
    ben uc kere denedim
    birincisinde hic belirti yoktu olmadi
    ikincisinde belim agriyor karnim da buralara yazardim herkes hamilesin sen derdi sonuc negatif
    ucuncuye gectim bu kez kk ne girmeyecegim dediysemde aklimdan okuduklarim aklimdan cikmadi
    belirti yok bel agrisi yok hicbirsey ben bebek yok diyorum esimle sinirden tartisiyorum.
    neyse sekiz veya dokuzuncu gunu hafif bel agrisi oldu ama adetten once bir hafta oncede yasadigim bisey yani her basima gelen bisey.
    birde akinti olursa bebek tutunmustur onun icin rahimin salgiladigi birsey diye okumustum hep burda
    ilk gunler cok geldi sonra azaldi bunu bana igne yapan hemsire ye sormustum o da demesinmi bu ilactan diye butun dunya basima yikildi.
    neyse test gunu kardeslerim de yanimda esim le gittik.
    ben buradan cikinca neyle teselli olucam diye dusundum durdum 1 saat boyunca ve sonuc geldi
    kagidi gordum 82 yaziyordu ve ben saskinliktan ne dedigimi bile hatirlamiyorum.
    ve simdi 7 haftalik hamileyim
    Allah isteyen herkeze hayirlisiyla nasip etsin

14. 10 Eylül 2010
  15. zeynep4

zeynep4 RABBİM SEN KORU Üye

Beğenildi:
    1.726
    Ödül Puanları:
    238
    sakın belirtilere takılmayın benimde 8. gün kahverengi lekelenmem oldu
    ertesi gün söktü 9. gün hastalandım kafayı yedim ama elden gelen bişi yok
    sakın belirti aramayın bende hepsi vardı ama tutmadı

16. 10 Eylül 2010
  17. kadesa

kadesa Manyak Mıknatısı! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    29.768
    Ödül Puanları:
    463
    bencede pek belirti aramayın,her hamilelik kendine özgüdür.ayrıca bu şekilde strese girerek daha kötü değil mi?bende kanama falan olmamıştı,hatta aynı adet belirtilerim vardı.herkeste farklı oluyor.

18. 11 Eylül 2010
  19. vertigo

vertigo Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    aslında doğru arkadaşlar .burdaki belirtileri okuyup kendimize yormaya çalışıyoruz olmayınca da canımız sıkılıyor.ama heyecaına kapılıyor insan kaç kez yemin ettim bu kadar sık girmycem diyr ama kendimi tutamıyorum eşimde çok sinirleniyor.artık beklemekten başka çae yok herkese sabırlar diliyorum