yerleşme lekesi olabilirmi desteğinize ihitiyacım var

Konusu 'İnfertilite / Kısırlık' forumundadır ve eflatunbebek tarafından 4 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : eflatunbebek
  1. eflatunbebek

eflatunbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba arkadaşlar yaklaşık 2 yıldır bebek için rutin uğraşlar sergiliyorum en son iki ay önce 2 kez çatlatma iğnesi oldum destek olsun dedi dr.eşimde ve bendede herhangi bir sorun görünmüyor deaha önce prolaktin çıkmıştı onuda toparladık çok şükür ..son üç aylık adet tarihlerim şubat /9 mart /9 nisan/5 adet oldum bu gün yarın adet olurum diyordum ancak buı ayın 25;inde kahverengi bir kez leke az miktarda 26 yine aynı birde 30 unda 1 damla leke geldi ama sürekli değil bir yudum ve bu tareihlerde bir kere olarak oda lavaboda farkettim ..arkadaşlar ne olur yardım edin yaşadınız mı böyle birşey test yapmaya korkuyorum kendimi yok canım hamile değilimdir diye telkin ediyorum ..bu nasıl bir duygu isteyen herkeze allah hayırlı sağlıklı evlatlar nasip eder inş.sizden bilgi bekliyorum teşekkür ederim..

2. 4 Mayıs 2010
  3. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    güzelim öyle durumu benim annem doğum yaptığı güne kdr her ay yaşamış...ablamda da oldu yerleşme kanaması bence hamilesin allah hayırlısını versin....sonucu yazarsın...pko lu musun sende...

4. 11 Mayıs 2010
  5. eflatunbebek

eflatunbebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşım hamileyim allah kucağıma almayı banada herkezede nasip etsin iyi dileklerin için teşşekkür ederim

6. 11 Mayıs 2010
  7. fatosozel

fatosozel bebeğim seni bekliyorum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    101
    çok sevindim senin adına allah kucağındad sağlıkla görmeyi nasip etsin

8. 11 Mayıs 2010
  9. YS88

YS88 Gel Mucizem Ne olur :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    çok sevindim güzelim bize bol bol dua et...çok ihtiyacımız var...alllah herkese anneliği nasip etsin...