Yeryüzünde doğuran tek erkek canlıyı biliyormusunuz

Konusu 'Bunları biliyor muydunuz ?' forumundadır ve hakarka tarafından 22 Nisan 2008 başlatılmıştır.

22 Nisan 2008
    Konu Sahibi : hakarka
  1. hakarka

hakarka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    deniz atlarının erkekleri doğum yapıyor bunu biliyormuydunuz ben bie daha dünyaya gelsem deniz atı olarak gelmek isterdim ne kadar centilmenler değilmi

2. 22 Nisan 2008
  3. antlara

antlara Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Ayy ne güzel ya...keşke benim eşimde de deniz atı geni olsaydı..o doğursaydı çocuk..benim hiç ama hiç doğum yapmaya anne olmaya isteğim yok kiiii

4. 22 Nisan 2008
  5. *mavili*

*mavili* ...:::Ruzişim:::... Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biliyordum ben bunu...ben anne olmayı değişmem valla.....kocamı da hamile düşünemiyorum zaten...

6. 22 Nisan 2008
  7. CHOCOLATEA

CHOCOLATEA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Aman hanımlar ne diyorsunuz erkekler doğuabilseydi bu dünyayı bize iyice dar ederlerdi. Onların sitresi kaprisi o zaman hiç bitmezdi.

Evet daha önce biliyordum ve deniz altı belgesellerine bitiyorum.

8. 22 Nisan 2008
  9. *Ayyıldız*

*Ayyıldız* Guest

Süpersinizyerimseniben Bir deniz atı kadar centilmen erkek yoktur hakkaten. Düşünsenize eşiniz geliyor hayatım ikinciyi ben doğurucam itiraz istemem:teytey:Aaaaaaa vallahi olmaz..:roflol:

10. 22 Nisan 2008
  11. ArzuGızım

ArzuGızım Guest

Evet,daha önceden biliyordum.National Geopraphic'te izlemiştim.İlk gördüğünde inanmam güç oldu;ama Allah'ın takdiri işte.O da oluyormuş demek ki:))

12. 22 Nisan 2008
  13. ArzuGızım

ArzuGızım Guest

Keisnliklesırnaşık şeysırnaşık şeyNasıl ki doğada çok eşli yaşayanların yanısıra eşine sadık kalan denizatı erkeği varsa,insanlar dünyasındaki onca çapkının içinde sadakate önem veren bir iki numunue de vardır...umarım...lülülülülülü:teytey::dance:

14. 22 Nisan 2008
  15. decemBer

decemBer Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    128
    Ödül Puanları:
    153
    başlığı görüp denizatı demeye geliyordum ki gördüm haklıymışım :))

ama onların çok farklı bir yapısı var spermleri denize salıyor sonra dişi onları topluyor muydu neydi çok değişik canlılar.

buna da çok güldüm naniknanik:roflol:

16. 22 Nisan 2008
  17. ArzuGızım

ArzuGızım Guest

Bence de doğurmasınlar.Zaten fizik gücü olarak bizden güçlüler.Bir de çocukları onlar doğurursa bize fazla ihtiyaçları kalmayacaktır.Güçlerine güç katmış olacaklar:)))Analık,bize ait bir yücelik ve güç..Lütfen bizde kalsın.:dance::dance::hooray:

Eşleri öldükten sonra sadakate devam ettiklerinden haberdar değildim.Şimdi daha bir hayran oldum kendilerine.:nazar:Bundan sonra en sevdiğim canlı denizatları.tatlicadiarzu:teytey::smiley-cool:

18. 22 Nisan 2008
  19. ArzuGızım

ArzuGızım Guest

Denizatları ekolojik olarak balık sınıfına dahil olduğundan memeliler gibi çoğalmıyorlar.Çin,denizatlarını en çok tüketen ülke öyle ki,şu anda denizatlarının nesli tükenmek üzere.senağlamaSon zamanlarda pirinç krizi başgösterdi Çin yüzünden.Yani onların nüfusu hızla artınca dışarıya ihraç ettikleri malı da kendilerine bırakmaya başlıyorlar..:1shok:Valla korkmaya başladım...O kadar hızlı ürüyorlar ki,benim zavallı denizatlarımı da bitirecekler..senağlamasenağlama