yeşil pıhtı gibi akıntısı olan var mııı???

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve femmepetal tarafından 13 Mart 2008 başlatılmıştır.

13 Mart 2008
    Konu Sahibi : femmepetal
  1. femmepetal

femmepetal when There is better,good is not enough Üye

Beğenildi:
    723
    Ödül Puanları:
    153
    arkadaşlar14 haftalık hamileyim, bu yeşil akıntılar yüzünden kendimi yaratık gibi hissetmeye başlkadım,yeşil parçalar şeklinde ve inanılmaz kaşıntı yapıyor. sanırım bende idrar yolları enfeksiyonu var,yaklaşık 1 aydır çekiyorum bu akıntıları.doktorum fitil verdi vajinadan onu kullanacağım şimdi.Ama yine de endişeliyim bebeğime bir zararı olmaz inşallah,ama tedavi edilmezse de zararı olurmuş.:uhm:Günde 3-4 kez çamaşır değiştiriyorum artık bıktım,sizde de oldumu böyle bir şikayet???

2. 13 Mart 2008
  3. EU3

EU3 Guest

canım bende 14 haftalık hamişim ama bende olmadı akıntım var ama normal şeffaf renkte sanırım sende enfeksiyon var ihmal etme sakın endişe etme canım

4. 13 Mart 2008
  5. medos

medos Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canim bende 15 haftalik hamileyim ve ayni problemi yasadim iki hafta once fitil kullandim senin gibi cok korkuyordum ama Allaha sukur hicbisey olmadi ama bu aralar yine basladi gibi bendede kasinti yok ama yanma var icten sanki,zaten hamilelikte cabuk enfeksiyon olusuyormus o kadarda dikkat ediyom ama oluyor iste.of canimya hayirlisiyla bi alsaydik bebeslerimizi kucagimiza insallah sana tavsiyem korkma cinku ben ayni zamanda antibiyotikde kullanmistim ve cok korkuyordum gecen hafta bebegimi gorunce rahatladim cok sukur