Yeşil(renkli gözleri)ortaya çıkaran makyaj nasıl yapılır kızlar?

Konusu 'Makyaj Uygulama Teknikleri fırçalar, aplikatörler' forumundadır ve Calma tarafından 4 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

4 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : Calma
  1. Calma

Calma Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Canlarııım yeşil gözleri günlük makyajda nasıl ortaya çıkarırız?hangi renkleri ve hangi malzemeleri kullanmak lazımdır sizcee?

2. 7 Mayıs 2008
  3. MeDuSa

MeDuSa Guest

canım benimde gözlerim yeşil özellikle pembe ve yeşil far sürünce herkes çok güzel olduğunu söylüo denemeni tavsiye ederim pembe çok yakışıo yeşil gözlere

4. 7 Mayıs 2008
  5. Tarrcinn

Tarrcinn Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    108
    canım bence yeşil farlardan kalemlerden kesinlikle uzak dur. sürdüğün renk öne çıkıyo gözün yeşili sönükleşiyo çünkü o zaman. kahverengi çok yakışıyo bence yeşil göze. siyah sert olabilir ama grinin tonlarını falan deneyebilirsin güzel olabilir

6. 10 Mayıs 2008
  7. xoxzlemle

xoxzlemle Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    kesinle kırmızı çok güzel ön plana çıkartıyo yada kırmızı ailesinden bir renk

8. 11 Mayıs 2008
  9. denizgxuxl

denizgxuxl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    calmacım yeşil gözlüler özellikle çikolata ve kahvenin farklı tonlarını, kayısı ve taba renklerini günlük kullanabilirler.bakır ve altın renklerde gece makyajı için çok uygun olur.siyah,mavi renk gözkalemi de hiç güzel durmaz yeşil renk gözlerde

10. 24 Mayıs 2008
  11. _emos_

_emos_ 21 Nisan 2012 :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm ben de yeşil gözlüyüm kalem olarak tartışmasız siyah keza her göz rengine süper uyum sağlar. eger kalem olarak da yeşil kullanacaksan göz kapağının üzerine siyah kalem çekersen gözlerin ön plana çıkar. tabı saç rengi de bu durumda çok önmli oluyor,bnm saçlarım sıcak çikolata renginde ve gözlerim mavi-yeşil her renk gidiyor bana. sen de dediğim gibi dene , ama eger sarısınsan siyahtan vazgcme derim ben

12. 21 Temmuz 2009
  13. deryaandic

deryaandic Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben bakır rengi ve kiremit rengi farlardan çok memnun kalıyorum.ama fazlası ağır oluyo. nu renkte farlarla beraber yeşil göz kalemi kullanıyorum ve gözlerimin rengi baya açığa çıkıyo.bence siyah far ve kalemi de unutmamak lazım.tamam gündüz kullanım için çok uygun değil ama göz rengi ne olursa olsun kesinlikle siyah, bu rengi çok vurguluyo.

14. 1 Eylül 2009
  15. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    benim gözlerimde yeşil-ela mor,siyah,pembe,yeşil,gri yi kendime yakıştırıyorum ama ten rengi de önemli bence esmer bi yeşil gözlüyle beyaz bi eşil gözlüye aynı renkler gitmeyebilir ben sütbeyazım mesela

16. 7 Eylül 2009
  17. mehtapsu

mehtapsu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yesıl guzluyum ve pembe ve grı tonlarını cok yakıstırıyorum kendıme ve beyaz tenlıyım sızce karamel rengı sac yakısırmı bana kaslarım bıraz koyu acaba cok sırıtırmıCADIARZU

18. 11 Eylül 2009
  19. Yusum

Yusum Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ben de yeşil gözlüyüm ve kesinlikle yeşil tonları hiç iyi olmuyor. mavi ve siyah kalem süper oluyor. far olarak da en çok gri, mavi, pembe yakışıyor.