Yetenek Sizsiniz Türkiye 2 Show Tv

Konusu 'Yarışma Programları' forumundadır ve AzRASILAM tarafından 2 Eylül 2010 başlatılmıştır.

2 Eylül 2010
    Konu Sahibi : AzRASILAM
  1. AzRASILAM

AzRASILAM Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4.271
    Ödül Puanları:
    238

Yine her zaman ki gibi yurtdışından çaktığımız programlardan biri olan yetenek sizsiniz 2. sezonda yeniden bizlerle buluşmaya hazırlanıyor.Biliyorum çok yetenek çıkmadı fakat çıkanlarda oldu elbette ki . Özellikle Mustafa adlı yanlış hatırlamıyor isem Kayserili bir abimiz vardı.Çalışmadığını söyleyen , kahvede gününü geçirdiğini söyleyen yurdum insanı abimiz ciddi anlamda bir yetenekti.Aklından yapması büyük bir yetenek değil ama bana kalırsa o kişi kendini aşmayı başarmıştı.Ben böyle düşünüyorum bu benim görüşüm.Daha sonra ismini ters yazan bir gruptanda etkilenmiştim.Power of the style
    Neyse fazla uzatmayalım. yetenek sizsiniz adlı serinin 2.sezonundan biraz bahsedelim.Sanırım Eylül ayında veya Ağustosun ortalarında başlayacak seçmeleri.Yavaş yavaş bizde ısınmaya başlayacağız.Tüm sezona yayılacak bir format olsa tabi ki zevkli olurdu kısa sürmesi uzun oldu.En azından Cumartesi günleri artık boş geçiyor.Okan abim harici
    Ağustosun içinde veya Eylül ayının başlangıcında tekrardan seçmelerin başlayacağı Yetenek Sizsiniz 2 yi sabırsızlıkla bekliyorum.En azından eğlenceli geçiyor.İlk sezonda hak eden kazanmadı ona üzüldüm ama inşAllah bu sefer hak edenenin kazanacağı bir yarışma olur.Bunu en içten dileğimle istiyorum.
    Hak eden kazansın arkadaş . Bekleyip göreceğiz..

ALINTIDIR

2. 2 Eylül 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.556
    Ödül Puanları:
    463
    ay inşallah bilal gibi kişilikler çıkmaz ya:hulya:

ay ayrıca hak eden kazandı, ilkinde:hooray:

4. 3 Eylül 2010
  5. kbra90

kbra90 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    yaa bu acun bi dur durak bilmez mi tamam severim kendisini ama biras ara versin hergün televizyonda valla gına geldi artık var mısın yok musun, yetenek sizsiniz,survivor tekrar tekrar aynı şeyler bu da bitince yeniden survivora başlar kesinakannehir

6. 5 Eylül 2010
  7. nina

nina Guest

acun bi defol git ya:enbuyukkk: bu yarışmayıda hiç sevmiyorum yeteneksizler yarışıyor resmen :umursamaz::umursamaz:

8. 10 Eylül 2010
  9. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    yok cnm cikiyo aradabi yetneklileri:KK70: ugur karamese ve bilal avci ikilisi gayet basarililardi bence herkes dans ediyo ama onemli olan goze carpabilmek onlar samimi konusmalariyla, degisik dans stilleriyle ve showlari sirasinda seyirciyi hem guldurerek hem sasirtarak etkileyebilen kisilerdi, bu yarismada duygu somurusu yapanlar degil hakedenler kazandi bence...

10. 11 Eylül 2010
  11. nina

nina Guest

evet kazanan çocuklar çok süperdi ama bir sürü yeteneksizde oraya çıkarıldı yahu gerçekten yetenekli olanlarını al diğerlerini hiç getirmekaydirigubbakcemile

12. 13 Eylül 2010
  13. chatLaq.

chatLaq. Ne biliiim insanı Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    seviyorum acunu ya
    merakla bekliyorum programı :p

14. 13 Eylül 2010
  15. Sumak

Sumak benim kürkçü dükkanım,kk :) Pro Üye

Beğenildi:
    296
    Ödül Puanları:
    203
    ay hala oturup vıdeolarını ızlıyorum ben :kedi:

Berkay da ıyıydı ama küçük fılan ama bakalım bunlar nasıl olucak sempatiksalakcinni

16. 13 Eylül 2010
  17. Mermaid26

Mermaid26 evrekkaaaa Üye

Beğenildi:
    350
    Ödül Puanları:
    188
    eet bende izliyorum hala mimiklerine cok guluyorum:KK70:

18. 13 Eylül 2010
  19. olgu35

olgu35 ölümden başkası yalan Pro Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148

sevindim alkisalkisalkis merakla bekliyorum.
    acun'u da programlarını da severim.