yeter artık yaaa

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve yaseminsen tarafından 17 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    17 Eylül 2008
    Konu Sahibi : yaseminsen
  1. yaseminsen

yaseminsen rabbım sen evladımı koruu Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar eşimin ailesi bizimle yaşıyor görümcem 40 yaşında ve hala evlenmemiş kayınpederım le konusmuyorlar bu sebeple ayrı yasıyor kayınvalıdem calısıyor ve eve her geldıgınde oglumu assagya ındırıor fırsat buldukca hadı oglumla halasına gıdelım dıyorrr ve ben artık cok sınırlenıyorum cocugumun annesı benmıyım omu bellı degıl az oglum sabahtan berı assagda aradım getır anne artık dedım getırdı 1 saat sonra geldı oglumla assgya ınelımde 5 dk gelırız dedı su anda sınırden ellerım tıtrıyor oglum her dakıka assagda bısey degıl cocugumun duzenıde mahvoldu
    ayrıcxa gorumcem oyle fellah bı ınsankı evlendıgım ılk gunden berı benı sevmemıstır hep bana laf sokusturur gıcıklık cıksın ıster sımdıye kadar hıc cevap vermedım buyuyumdur dedım ama en son gecen ay bende patladım ve bagırdım cagırdım o gunden berı konusmuyorum ya bekarsın nıye ben evlı ve cocuk sahıbıyken bırlıkte oturuyorumda sen tek oturuyorsun değilmi? ama ben oglumu onalrdan asla kısıtlamadım ksıtlamada ama bunalr cırtını cıkardılar cocuk her dakıka assagda olurmu yaaa bıseyde dıyemıyorum desem kaynanam cok alıngan hemen darılır bana sabrım son haddelerde kızlar yardım edın ben bırden patlayan bı ınsanım az once bagırmamak ıcın zor tuttum kendımı napıcam kızlarr ne olur couzm yolu bulun bana oglumu sureklı assagya ındırmemesını nasıl saglayabılırım acıl yardımmmm senağlamasenağlama

2. 17 Eylül 2008
  3. MaviKelebek22

MaviKelebek22 I Need You Now..<3 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    alınmaca gücenmece yok canım agırlıgını koyucaksın anne birdahakine benden izin alırsan dahada mutlu olurum gibi mesela
    geçmişolsun canım ya çok zor bi durumdur senin için
    hee ona ne oluyorsaa..??

4. 17 Eylül 2008
  5. zeymi

zeymi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım sustugun ıcın bırden patlıyorsun sen onların alınmıyacagı uygun bır sekılde soyle alınırlarsada alınsınlar bosver yasadıkların zor ALLAH yardımcın olsun

6. 17 Eylül 2008
  7. yaseminsen

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    daha once soledımde kavga cıktı yok ıstemnıyorsanız ındırmem fılan dedı sımdıde ındırıcem dedıgınde surat yapıyorum kaslarımı catıyorum yok anlamıyor kadın yada anlıyor anlamamazlıga vuruyo cok yıpranıyorum sınırlerım altust

8. 17 Eylül 2008
  9. icimdeki_sen

icimdeki_sen 17.10.2014 miladim kizim Pro Üye

Beğenildi:
    77
    Ödül Puanları:
    153
    esin konussun canim bence kayinvaldenle böylesi daha iyi olur...

10. 17 Eylül 2008
  11. Siblrya

Siblrya Don´t worry, be happy Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    mademki cok alingan sende güzel bir sekilde kaynanayi karsina alip anlaticaksin! cocugunla daha cok zaman gecirmek istedigini söyliyceksin ay anlamiyorum biz kadinlari kaynana ve kayinpedere gelince neden bukaar korkak, ürkek oluyoruz!! Sonucta hayat bizim hayatimiz cocuk senin cocugun!! Darilan darilir sende bu sebeple görümcen gibi esinle baska bir eve tasinirsin :smiley-cool:
    saka maka bir yana kendini ezdirme asiri tepkide ver demiyorum ama otur konus güzel bir sekilde düsündüklerini en güzel sekilde kelimelerini secerek anlat yardimci olucaktir ...

12. 17 Eylül 2008
  13. yaseminsen

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    teşekkür ederim kızlar konusmayı denıycem tabıkıde anlarsaaa

14. 17 Eylül 2008
  15. JJuLiEtt

JJuLiEtt Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    52
    Ödül Puanları:
    198
    canım sana yardım edebilecek kişi eşindir
    sen ne söylersen söyle alınır
    ama aynı alınganlığı oğluna yapmayabilir
    eşine söyle o konussun bence :kahve:

16. 17 Eylül 2008
  17. seda_17

seda_17 Guest

senin adına üzüldüm,,bu kötü bi durum ...
    burda bütün iş sana düşüyor bence ,, hem eşinle konuşup durumu açıkca anlatıcaksın hem de oğlunu almya geldiinde artık hayır demeyi öğreniceksin ,, her insanın bi sabrı vardır ve seninkini taşırmışlar :S
    okurken ben bile sinirlendim ... bence bi süre sonra evinizi bile deiştirin uzaklaşın ailelerinizden
    siz kendi başınıza bir aile olun ,, başkalarınında içinde olduğu geniş bi aile diil ...
    sana şimdiden başarılar ,, kolay gelsin :)

18. 17 Eylül 2008
  19. burcu_ege

burcu_ege Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    zor bır durum boyle cocugun duzenıde kalmaz uygun bır dılle anlat kayınvalidene bence aslında en guzelı esının konusması kayınvalidem alıngan dıyosun ya sımdı sen konusunca kusluk cıkarabılır esın konussa daha etkılı olur

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.