yıkıldım arkadaşlar

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve BenSevdaguL tarafından 25 Nisan 2008 başlatılmıştır.

25 Nisan 2008
    Konu Sahibi : BenSevdaguL
  1. BenSevdaguL

BenSevdaguL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Hamile olduğumu öğrendiğimden beri lekelenmelerim vardı fakat dr.um olabilir diyordu.çok mutluyduk ne hayaller kurmuştuk ama dün bel ağrım kanamam vardı dr.a gittik 3. kez beta hcg bakıldı ve değerim çok düşük çıktı dr. biyokimyasal gebelik dedi ve bütün ümitlerim hayallerim yıkıldı.Benim gibi bu acıyı yaşayan var mı arkadaşlar yardım istiyorum.Bi ümit değeri sonradan düşüp te tekrar yükselen varmıdırki?

2. 25 Nisan 2008
  3. meerdem

meerdem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili sevdagül durumuna çok üzüldüm. Bende senin durumuna benzer süreçler yaşadım. Hamilelik sevinci yaşarken birden kaybetmek çok zor bir durum. Çok üzüntülü olmalısın. Ben de her denemede çok büyük üzüntüler yaşadım. Hayata küstüm. Hamile bayanları gördükçe onlara kızgınlık hissettim. Çocuklarına iyi davranmayan ebeveynleri gördükçe isyan ettim. Ama anladım ki bizim testimiz bu. tabiki insan başına gelen olaylardan yıkılıyor. Fakat önemli olan bu durumdan daha güçlü çıkmak ve yeniden denemek. Israr eden kazanıyor.

4. 25 Nisan 2008
  5. BenSevdaguL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    mrb meerdem inanki çok güzel bi haber aldım diyor insan sonu hüsran oluyor annemlere falan söylemiştik şimdi nasıl diyecem diye düşünüyorum onlarda çok sevinmişti.
    Herşey güzel gidiyordu fakat değerim düşük çıkınca çok kötü oldum anlatamam.

6. 25 Nisan 2008
  7. Ayxsxenur Amine Su

Ayxsxenur Amine Su Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım benim de böyle olmuştu, hamilelik sürerken birden 15 gün sonra kimyasal gebelik ve düşük oldu, Allahtan ümit kesilmez , inşallah bundan sonraki denemelerin daha başarılı olur ve bebişlerini kucağına alırsın, Allah hepimizin yardımcısı olsun,

8. 25 Nisan 2008
  9. BenSevdaguL

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Sağol canım yüce rabbim bu acıyı hiç kimseye yaşatmasın çok zor.

10. 25 Nisan 2008
  11. EU2

EU2 Guest

hayırlıs boyleymiş ama çok Zor Bir durumdur eminim Bide ailelere bu durumu anlatmak Var inşallah Birdahaki sefer meleğine kavuşursun

12. 25 Nisan 2008
  13. yexsxbxux

yexsxbxux Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    canım hayırlısı buymuş...elbet bizde tadacağız o mutluluğu ama demekki şuanda zamanı değil

14. 25 Nisan 2008
  15. nges

nges Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sevdacım hiç hamile kalmamış biri olsam da seni anlayabiliyorum.Ben de 1.micromu 3 transferle başarısızlıklarla sonuçlandırmış ve her sonucu aldığım gün etrafımdakilerin üzüntüsüyle daha çok yıkılmıştım

Zaten insan kendinemi üzülecek ailesinemi eşinemi onlarda anne adayı olarak bizlerin acısına daha çok üzülüyorlar

Ama herşeyin hayırlısı sabırlı olmalıyız

Benim annem bana hep şunu der'' bize si lazımsınız eşin ve senin sağlığın varlığın... o henüz hayatta yok ama siz varsınız kendinizi üzmeniz ve yıpratmanız bizi daha çok üzüyor'' der. ve ben ailenin tek kızıyım ben de onlara torun sevgisini tatatıramamanın acısını yaşıyorum

Kimin elindeki ??elimizde olsa sevdiklerimiz birbirimize hep yardım ederiz hele ailelerimiz bizim için neler yapmazki değil mi??

Onun için üzülme sabırlı ol .Herşeyde bir hayır vardır de.Ve ben hiç pozitif sonuç almadım ama alırsam da üzüldüğüm kadar SEVİNÇ yaşamıcam.Burda sizlerden okuduklarımı görünce ilk testin kesin sonuç olmadığını anladım.ilk 3 ay hep tehlike var yani.SABRETMEK VE DUA etmekten başka çaremiz yok

Allah kucaklarımızı boş bırakmayacak inşallah

16. 25 Nisan 2008
  17. papatyaaaa

papatyaaaa şükürler olsun ALLAHIM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok geçmiş olsun seni en iyi anlayanlardanım herkese haber verdik ama bebeğin kalp atışlarını duyamadık ardından beta hcg düştü ve kürtaj olmak zorunda kaldım ailelerimizde çok üzüldü ben onların üzüldüğünü görmemek için kürtajdan sonra haber verdim ve 2 hafta eşimden başka kimseyi görmedim çok üzüldüm ama atlatıyoruz zaman herşeyin ilacı inşallah bundan sonra çok sağlıklı ve hayırlı çocuklarımız olur ben çok umutluyum bu sefer.sağlam dur allah beli seni bununla sınıyor bunada şükret beterin beteri var 9 aylıken ölen bebekler var böyle olsa dahamı iyi olacaktı eşine sarıl birbirinize destek olun çok geçmiş olsun

18. 25 Nisan 2008
  19. Syucem

Syucem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    sevdagül ne diyebilirimki büyük geçmiş olsun ve bu üzüntüler son olsun inşallah.