Yıkıldım çok kötüyüm

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve bebegem tarafından 15 Ekim 2009 başlatılmıştır.

15 Ekim 2009
    Konu Sahibi : bebegem
  1. bebegem

bebegem BEBEĞİMİ VER RABBİM Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    AZ ÖNCE DOKTORUMDAN GELDİM ....BİLİYORSUNUZKİ ADETİM 7 GÜN GEÇMİŞTİ...

VE KAN TESTİM NEGATİFTİ.....BUGÜN DOKTORUM BANA ŞÖYLE DEDİ:

2 aşılama yaptık sonuç negatif...ve bence artık aşılama yapmayalım....artık tüp bebek yapalım dedi...

tabiki ben 3 yıllık evli olmadığımdan rapor çıkartamıyorum.....

ve tüp bebek bana 7 milyara mal olacak.....şuanda elimde o imkan yok....

1.5 yıllık evliyim ve borçlarımız var.....aşılamayı bile zar zoryaptırdık.....

her aşılamada 2 milyar çıktı cebimizden....

inanın elimde o imkan olsa hemen tüp bebek yaptırırım.....doktorumada aynı şeyi söyledim

ve doktor bana bu ay yasmin verdi..doğum kontrol hapı...

yumurtalıkları dinlendirelim dedi....ve önümüzdeki ay yine iğneleri vururuz dinlenen yumurta bakarsın tutar dedi....

ve 3. aşılamayı yapalım dedi... bende pek ümit kalmadı...... ne yapmalıyımmm

2. 15 Ekim 2009
  3. morgenrot

morgenrot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    88
    canım hakkında hayırlısı olsun, ummadık yerlerden kısmetler versin.. tedavi zor evet, ben de rapor için evliliğin üç yıl olmasını bekliyorum.. sen de kendine biraz zaman tanı ve moralini bozma
    sevgiler

4. 15 Ekim 2009
  5. bebegem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    tam 1.5 yıl beklemek zorundamıyım .....

başka yolu olmalı...

ben 1.5 yıl boyunca o parayı biriktirmeye çalışıcam......

yani her ayım yine acı hüsran geçicek...

eşimede laf söylemiyorum söyleyemiyorum sebebi sorun zaten bende o ne yapsın.....

ona belli etmemeye çalışıyorum .......

ama çok kötüyüm.....

bu ay aşılama yaptırıcam.......

hiççççççç umudum yok kalmadı bittii

6. 15 Ekim 2009
  7. zeyra

zeyra rabbimin mucizesi gizemim Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    148
    canım öncelikle geçmiş olsun bitanem benim rabbimden hiç bir zaman ümit kesilmez o yeterki ol desin bende evliliğimin 5. senesinde yaptırdım 5 sene bekledeim hem maddi hem manevi yönden kendimizi hazır hissedince tedavi yaptırdık her işte bir hayır vardır bitanem bakarsın bu süre zarfında kendiliğinden gelir meleğiniz bitanem kalbini ferah tut bitanem benim

8. 15 Ekim 2009
  9. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım hakkında hayırlısın ne ıse o olsun bana sorarsan asılamayla vakıt harcama ona verıcegın parayı koseye atarsın bıraz dınlen kafanı bı dınle sorununuz ne bılmıyorum ama acele etme bence ayrıca raporun ben hıc faydasını gormuyorum ben 2 denememıde raporsuz yaptırdım zaten sana verdıgı parayı rapor cıkartırken senden maddı ve manenı olarak cıkartıyor eger sende bı sorun yoksa rahım fılmıne bıle gerek gormuyor doktorlar ben bu denememde 5 mılyar bıle harcamadım ılaclar dahıl hemde arık merkezler eskısı kadar pahalı degıl sen bence bıraz dınlen ve asılamayla vaktnı bosa harcama hakkında hayırlısı ne ıse o olsun

10. 15 Ekim 2009
  11. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    yazdıgını sımdı gordum sorununun sende olması senın sucunms gıbı davranma ondada olabılırdı ve sen anlayısla karsılardın bunu kendını suclama Rabbım herkesı bıseylerle sınar bızıde evlatla sınıyor bence sen moralman cok kotu durumdasın once bol bol dua et ve kendını dınlendır ınşallahhh melegın kendılıgınden gelıcektır

12. 15 Ekim 2009
  13. bebegem

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86

çok sağolun....inanın kimseye anlatamadığım şeyleri sizlerle paylaşmak çok güzelsenağlamasenağlama

evet sorun bende yumurtlama problemim var sebeb ne bilmiyorum ama 2 yumurta elde edildiği halde tutmadı bebek...

haliyle doktor tüp bebek dedi....
    rapor olsa 3 milyara hallolur dedi ...rapor yok ve 7 milyar diyor....

ve bana doğum kontrol hapı verdi.... bu yumurtalıklarını dinlendirsin baskılasın dedi...

aşılama yaparsak birden yumurtaların büyür belki dedi....

kesin bişey yok tabi yok işte belkilerden yoruldum zaten

14. 15 Ekim 2009
  15. kuzum

kuzum Bu konida hassasum Pro Üye

Beğenildi:
    252
    Ödül Puanları:
    163
    kız bende bişe oldu sandım, dünyanın sonu gelmiş gibi bir başlıkla karşılaşınca.Daha çok yeni evlisiniz. Az bi dur:mymeka:

16. 15 Ekim 2009
  17. Rose,,

Rose,, Allahım sana emanetler Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bebegem güzelim daha yeni evliymişsin canım bence acele etme biraz dinlen hemkafan dinlensin hem vucudun inşallah kendiliginden olur ben 11 yıllık evliyim ve bu yıl yaptırdım tüp bebek ve ikincide şükürler olsun rabbimeki tuttu senin inşallah kendiliginden olur daha yeni evli sayılırsın psikoloji çok öneli sen kafana takma olur inşallah canım

18. 15 Ekim 2009
  19. sevdakes

sevdakes Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    morelini bozmaaaaaaaaaaa allaha siginnn ve inan cok kolay olucak o zaman hic belli olmaz belkide hic bir sey yapmadan hamile bile kalabilirsin allah büyükkk