yıkılmış durumdayım kızlar, yardım edin!:((

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve humas tarafından 6 Şubat 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    6 Şubat 2008
    Konu Sahibi : humas
  1. humas

humas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar,humas kardeşiniz dört senedir platonik sevdiği kişiye açıldı ama sonuç: küçükbey bişey hissetmemiş! ilk görüşte sevmesi gerekiyomuş ve birini böyle sevene kadar bekleyecekmiş... elim kolum bağlı, onu sevmekle geçen koskoca dört yılıma mı yanayım, açıldıktan sonra reddedildiğime mi yoksa düştüğüm gurur kırıcı duruma mı?:sm_confused: aslında görüştüğümde kötü bir insan olduğunu görseydim hala böyle hissetmezdim, o kadar ii anlaştık ki.. kendisi de çok ii bi insan olduğumu, ondan daha iyilerine layık olduğumu söyledi ama sonuçta ben onu isterken daha iyisini napıyım!? işin kötüsü ne aynı şehirdeyiz ne de karşılaşabileceğimiz bi ortak ortamımız, yani kalbime gömmem gerek ama bu o kadar zor ki... onun kaderimde yazan kişi olduğunu düşünmüştüm senağlama nolur bi yol gösterin:sm_confused:

2. 6 Şubat 2008
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Siz elinizden geleni yapmışsınız..:sm_confused:
    Şu saatten sonra yapacağınız tek şey; aşkınızı kalbinize gömüp yaşamaya devam etmek!

4. 6 Şubat 2008
  5. xnazanx

xnazanx ogullarina asikkkkkkkkk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Canim uzulme kimbilir daha onune kimler ne asklar cikacak o kisiyi unutmali onune bakmalisin gelecek bakalim sana daha neler gostercekyerimseniben

6. 6 Şubat 2008
  7. izmirlimmm

izmirlimmm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    o seni sevseydi bu şekilde davranmazdı bence çek kendini o insandan sen yapacağını yapmışsın tatlım

8. 6 Şubat 2008
  9. Chelzy

Chelzy Haydi kalk ayağa, yürü güneşe ! Pro Üye

Beğenildi:
    12.810
    Ödül Puanları:
    288
    Lisedeyken aynı bu şekilde platonik bir sevdiğim olmuştu açılamamıştım ben çünkü bana karşı birşey hissetmediğini biliyordum.Unutamıyorsun çünkü takıntı oluyor insanda bilirim yani :KK43: Herşeyi akışına bırak bana arkadaslarım bunun içinmi üzülüyorsun karşına kimlerrr kimlerr çıkıcak diyordu,kulaklarımı tıkar duymazdan gelirdim onları ama haklılarmıs üzülmeye kalp acısı çekmeye değmiyor canım.Bekle sabret elbet karsına cıkıcak o zannettıgın ama gercektende kaderinde yazan kişi.

10. 6 Şubat 2008
  11. cinsilatif

cinsilatif sana emanet... Pro Üye

Beğenildi:
    196
    Ödül Puanları:
    163
    keşke açılmasaydın diycem ama iş işten geçmiş
    hayat filmlerde dizilerde olduğu gibi değil
    kadının ilk adımı atması hala garipsenecek ve karşıdakinin geri adım atmasını sağlayacak bi durum.
    açılmak yerine hoşlandığını azar azar belli etseydin ve ilk adımı onun atmasına vesile olsaydın.
    geçmiş artık ne desek boş
    onu unutmaktan başka yapabileceğin bi şey yok...

12. 6 Şubat 2008
  13. humas

humas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet, hepiniz de cok haklısınız kızlar, artık onu unutmak için dua etmekten başka elimden bişey gelmeyeceğini biliyorum ama bunu bilmek malesef kalbimden onu atmaya yetmiyor...

14. 6 Şubat 2008
  15. humas

humas Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    heralde gerçekten de takıntı oldu, yani gururum kırıldı, yani hayatımda ilk defa birinden hoşlandığımı söylemiştim, çünkü doğru kişi olduğunu sanıyordum:KK43: keşke benle ilgili herşeyi unutsa biraz olsun içim rahatlar ama bu reddedilme hissi gerçekten çok kötü kızlar Allah kimseye yaşatmasın

16. 6 Şubat 2008
  17. hxuxrrem 2000

hxuxrrem 2000 SEN BU SEVGİYİ HAKETMEDİN Pro Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    146
    canım benim ewt unutmalı ve vazgeçmelisin hakkında hayırlısı bu demekki.... bide sen daha ne yapabilirsinki? elinden geleni yapmışsın... rabbim hakkında hayırlısını versin inşallah

18. 12 Şubat 2008
  19. DepresifPolyanna

DepresifPolyanna Bilmemek Mutluluktur. Pro Üye

Beğenildi:
    6.467
    Ödül Puanları:
    238
    Hiçte gururunu kırmadın sen sevgini itiraf ettin aslanlar gibi, karşılığı yok diye üzülme karşılığı olupta seni üzüp kırmasından, sevdiğini söyleyip çekip gitmesinden çok daha iyidir, böyle karşılığı yok diye üzülürsün, sevipte sevgisini gösteremeyen aşkın hakkını veremeyen biri daha fazla üzüyor insanı

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.