Yılan Şampuanı ve Yılan Yağı Çok Etkili

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve cananuzun tarafından 1 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

1 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : cananuzun
  1. cananuzun

cananuzun Guest

Merhaba arkadaşlar, ben 1 haftadır yılan yağı ve yılan şampuanı kullanıyorum. Gerçekten çok etkili ve ayrıca yılan şampuanının izinliside çıkmış. Kullanımıda çok kolay. Tavsiye ediyorum herkese. yılan yağı ile 10 dakika saça masaj yapıyorsunuz arkasından 30 40 dakika sonra şampuanı ile yıkıyorsunuz. zahmetsiz oluyor ve kesinlikle saç dökülmesini engelliyor ama çıkartırmı bilmiyorum:lepi:. Söylentilere ve açıklamalara görede irsi olmayan saç dökülmelerine ve ölmemiş saç köklerinden de saç çıkıyormuş tüylenme olarak. Sadece paylaşmak istedim. İnşallah faydalı bir konu olmuş olur. alkisalkisalkisalkisalkisalkis

2. 1 Mayıs 2009
  3. feRhuNde_

feRhuNde_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yılan yağının çok fazla sahtesi bulunuyormuş o yüzden kullanarak bu riske girmemek lazım. ve ben hiçbir işe yaramadığına inanıyorum.

4. 15 Mayıs 2009
  5. 859

859 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben pek faydasını qörmedim yıLan yaqının...

6. 12 Haziran 2009
  7. seertmece

seertmece Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    baska kullanan varmı sampuanını

8. 1 Mart 2010
  9. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben de bugün aldım aktardan sarımsak şampuanı alıcaktım kadın bana yılan yagı sampuanı sacların uzaması ve güçlenmesinde daha etkili dedi,sarımsak şampuanı sadece dökülme için güçlendirmede bi faydası olmuyo onu da çok sattım ben dedi..daha kullanmadım ama kullandıkça yazarım kızlar sonuçları

10. 1 Mart 2010
  11. ameliee

ameliee dileğini tuttu!:) Pro Üye

Beğenildi:
    32
    Ödül Puanları:
    148
    yılan yağı almaya gittim aktara geçen hafta,piyasadan kalktığını söyledi.artık satılmıyomuş kaçak geldiği için bilmiyorumkismile

12. 6 Mart 2010
  13. niyeben...

niyeben... Sen bana bakma, ben baktığın yönde olurum... Üye

Beğenildi:
    388
    Ödül Puanları:
    123
    ben yılan yagı kullanıyorum kesinl,kle dökülmesini önlüyor ama öle 10 dakka masajla değil.diplerine sürüyorum 2-3 saat bekliyorum yıkıyorum.bir yıkamada ble farkediyor inanın.saç çıkarma özelliğini ben de bilmiyorum amam dökülmede işa yarıyor.5 liraya aldım ben.genelde fiyatları 5- 6 lira civarı.deneyin derim...

14. 13 Nisan 2010
  15. ESRANIL

ESRANIL Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kızlar 1 aydan fazla süredir kullanıyorum son yazı tarihine baktım ancak ben ekstra bi uzama ya da güçlenme görmedim saçlarımda.sadece kabarmasını önledi o kadar.üstüne üstlük daha cok dökülmeye basladı özellikle yıkarkan avuc avuc elime geliyo saclarım,diğer günlerde de yine dökülüyo,aşırı bi dökülme sorunum olmadıgı halde.benim şampuanın adı valensey...hiç de memnun kalmadım yaa verdiğimiz paralara ve kurdugumuz ümitlere yazık.bir kez daha hayal kırıklığına ugradım =(

16. 5 Temmuz 2010
  17. misspotter

misspotter RengaRengarenk =) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    Bende kullandım yılan yağını. 5-6 dk saç köklerine masaj yaptıktan sonra 1-2 saat beklettim. Gerçekten dökülmesini azaltmıştı, saçlar kolay taranıp yumuşacık ve daha dolgun gözüküyordu. Ama yeni saç falan çıkmadı :sinifsinif:

18. 8 Temmuz 2010
  19. wbluebluew

wbluebluew aşkısıyla çok mutlu Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    103
    kızlar yılan yağına dikkat edin göze gelmesin gözü kör ediyor bu nedenle yasak zaten siz bide şampuanını kullanıyorsunuz dikkatli olun göze temastan kaçın