Yilan Yagi ile Kellige Ve Dökülen Saçlara Yeni Ürün...

Konusu 'Saç Bakımında Kullanılan Ürünler' forumundadır ve ECRXIXNA tarafından 8 Eylül 2007 başlatılmıştır.

8 Eylül 2007
    Konu Sahibi : ECRXIXNA
  1. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    SELAM KIZLAR NETTE GEZERKEN GÖRDÜM YILAN YAĞI ŞİMDİLERDE ÇOK MEŞHUR..IRSI OLMAYAN KELLİKLERE DÖKÜLEN SAÇLARA KESİN ÇÖZÜMMÜŞ.DENEYEN VARMIDIR.BEN ALMAYI DÜŞÜNÜYORUMDA.SAÇLARIMIN ÖN TARAFINDA AÇILMALAR OLDU.SAÇLARI KUVVETLENDİRİYOMUŞTA...
    Yılan Yağı
    Güçsüz ve zayıf saçları güçlendirir çabuk ve hızlı uzamasını sağlar.ırsi olmayan dökülmelerde saçların yeniden çıktığı, ırsi dökülmelerde önce bölgede tüylenme olduğu ve zamanla saç çıktığı gözlenmiştir.mevcut olan saçların kesinlıkle dökülmesini önler.
    Kullanımı:
    Haftada en az 3 gün uygulanınız, en iyi sonuç için aralıksız ve düzenli 1 ay kullanınız!

İstenilen bölgeye parmak ucuyla masaj şeklinde 5-10 dakika uygulanınız, 3 saat sonra şampuanla yıkayınız.

2. 8 Eylül 2007
  3. esendeniz

esendeniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Evet duydum ama denemedim. Denemeyi çok istiyorum ama şu sıralar entele kullandığım için başlayamadım. Sanırım dönüşümlü kullanmak en iyisi.

4. 8 Eylül 2007
  5. princess.17

princess.17 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    fiyatı ne kadar acaba bilen var mı ?

6. 9 Eylül 2007
  7. hazal merve

hazal merve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ben yeni aldım daha bugün sürdüm yanlız şişesi farkılı ben 4ytl ye aldım denicem memnun kalırsam söylerim benmde saçlarım önden açıldı biras inş faydasını görürümtatlicadiarzu

8. 9 Eylül 2007
  9. princess.17

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    o gerçeği deildir canım bende baktım 1 şişesi 20 küsür milyon falanmıs dikaktli ol hakikisi değilse zarar falan vermesin

10. 9 Eylül 2007
  11. hazal merve

hazal merve Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım ben aktardan aldım belki hakiki diildir ama çok yağ kullandım zararını görmedim ama gerçeğini sadece int.ten mi bulabiliriim başka bulabileceğim yer yok mu:uhm:

12. 9 Eylül 2007
  13. EU1

EU1 Guest

Ben çok bi faydasını görmedim açıkçası ama düzenli kullanmak gerek. Kokusu sarımsak gibi kokuyor itici biraz

14. 10 Eylül 2007
  15. liliz

liliz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    rapunzel gibi saclarimda olsa saniyorum ben o yagi kullanamam cünkü en büyük fobim yilanlar tv de görmeye bile tahammül edemiyorum. Birde yagi ile hasir nesir olamam sanirim. senağlama

16. 10 Eylül 2007
  17. princess.17

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bulunduğun yerin en güvenilir aktarına sor bence çünkü ben burda okuyunca baktım bi intden cok pahalıydı ama şişeside buyuktu oda ayrı seninkinin şişesi ne büyüklükte ?

18. 10 Eylül 2007
  19. ECRXIXNA

ECRXIXNA Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ben almayı düşünüyor şişesini 8,5 ytl den buldum ama 3 şişe kullanmak lazımmış işe yaraması için.aktarda sordum 16 dedi ya çok pahalı gelmişti...
    bana şans dileyin:)