Yılan yağı saç çıkarır mı?

Konusu 'Saç Dökülmesi Neden ve Çözümleri' forumundadır ve jelibon17 tarafından 26 Aralık 2008 başlatılmıştır.

26 Aralık 2008
    Konu Sahibi : jelibon17
  1. jelibon17

jelibon17 Guest

arkadaşlar eşimin saçları fena halde dökülüyor ve daha 22 yaşında,bioksin aldık sürekli 200 lira vermekten canımız çıktı bi işede yaramadı. yılan yağını duydum.yada saç çıkartan başka bi formül varsa söylermisiniz kafamçokkarıştı

2. 27 Aralık 2008
  3. cikolop

cikolop az kaldıı :)) Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    valla canım ne kadar doru bilmiorum ama saç çıkardıını söylüolar en azından tüylenme olduunu söylüolar... fakat bazıları da onaylamıoo. en isi alıp denemek cnm maliyeti fazla değil deneyin derim.. :KK66:

4. 27 Aralık 2008
  5. aylin86

aylin86 eymenim Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    yılan yağı çıkarırmı bilmem ama ben bemiks ve evigen ampul kullandım yeni saç çıkardı böyle tepemde küçük küçük diken diken saçlar vardı..şimdi uzadılar bende yapmayı bıraktım cnm bi deneyin isterseniz arkadaşımın nişanlısıda kullanmaya başladı onunda önleri açıktı ve oralardan saçlar çıkmaya başlamış geçen gün gördüm inşallah sizinde eşinize faydası olur...

6. 27 Aralık 2008
  7. EU3

EU3 Guest

ben kullandım ve acayip döktü saçlarımı

8. 27 Aralık 2008
  9. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    burda sarımsağıda çok methettiler, bende kullandım koku evet kötü, ama bencede işe yarıyor,kuaförler bile en iyisinin sarımsak olduğunu söylüyor,sarımsağı saç derin kızarana dek sürmek gerekiyormuş

10. 27 Aralık 2008
  11. EU3

EU3 Guest

evet sarmısakta çok iyi bizzat annem kafama uyguladı benim.bende saç kıran çıkmıştı saç kıranı bilirsiniz bir tarafta saç tamamen dökülür orda hiç saç olmaz annem o bölgeye sarımsağı soyup kızarana kadar iyice ovdu sarmısakla(ama kafam çok acıdı yandı acıdan)çok kısa sürede saç çıkmıştı,aynı sorunu teyzemde yaşadı ve oda bu yöntemi kullandı ve saçları çok güzel uzadı o bölgede saçlar çıktı.sarmısak gerçekten çok iyi,tavsiye ederim ama çok pis kokuyor vede saç deriniz çok tahriş oluyor ve acı biber yemişisiniz gibi yakıyor saç derinizibenneyaptımki

12. 27 Aralık 2008
  13. cikolop

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    evet cnm sarımsağı bende saç gürleştirmesi için kulanmıştım ve arkadaşların dediği gibi küçük küçük saçlar çıkmaya başladı ve zamanla uzadı.. ayrıca sığır iliğide saç çıkarıo onuda sölemek isterim :KK66:

14. 27 Aralık 2008
  15. cikolop

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    cnm bemiks ve evigen ampul demişsin bunları doktor gözetimi altında mı alıosun yoksa herhangi bi eczaneden de alabiliyor musun?

16. 27 Aralık 2008
  17. baxsxar82

baxsxar82 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bu soruyu ben cevaplayayım.bu ampülleri eczaneden alabiliyorsun.hatta ben bu ampüllere ilaveten bepanthen ampül de alıyorum.üçü içinde beşer ampül var 10 milyon tutuyor.

18. 27 Aralık 2008
  19. SalvaMea

SalvaMea Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Beğendikleri:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    yılan yağını bilmiyorum ama sarımsak kesinlikle çok faydalı. sarımsakla uğraşamam dersen yağıda var birde gece yatmadan önce bir diş sarımsak yutmak çok iyi geliyor en azından benim saç dökülmemi durdurdu.