Yılan yagı sampuanı sac uzatıyormus..

Konusu 'Saç Uzatma Yöntemleri' forumundadır ve PastelBoya tarafından 5 Mart 2010 başlatılmıştır.

5 Mart 2010
    Konu Sahibi : PastelBoya
  1. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Kızlar bu aralar saclarıma fena taktım cünkü kestirdim küt gibi biseyy (tam küt bile degil) acilen uzatmam lazım etrafımdaki herkes dalga geciyor..Bu yaglar bir ise yaramaz falan diyee cok üzülüyorum insallah uzar da hepsinne tükürdüklerini yalatırım..guclubacismile

Gecenlerde aktarda yılan yagı sampuanı görmüstüm aklıma geldi internetten arastırdım hızlı sac uzatma,sac dökülmesini önleme gibi etkileri varmıss..Kullanan varmı acaba cok merak ettim yada duydunuz mu??

2. 5 Mart 2010
  3. zeycan92

zeycan92 TüRkiYeM Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya canim süper ama biliyorsun dimi yilan yagi cok etkili yüzüne falan gelirse tüy cikarir sampuan üstüne gelirse tüy cikar o yüzden bilemiyorum

4. 5 Mart 2010
  5. salomonji

salomonji Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yılan değil o canım yılang yağı. pek faydasıda yok açıkçası

6. 6 Mart 2010
  7. PastelBoya

PastelBoya Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Hayır canım ya yılan yagı yazıp arastırdım hatta gördügüm yerde de sisenin üzerinde yılan resmi vardı..Resimle kandıracaklarını sanmıyorum acıkcasııCADIARZU

8. 6 Mart 2010
  9. prok

prok Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende yılan yağı kullandım wede harbi harbi uzatıo kaydirigubbakcemile2 ama fakat vede lakin zeycan92 çok haklı benim kaşlarımın üst tarafına geldi..nese 2cımbız darbesiyle hallediorm hihoo :hulya: