Yılbaşına nasıl girdiniz?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve EU2 tarafından 1 Ocak 2009 başlatılmıştır.

1 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU2
  1. EU2

EU2 Guest

Evet arkadaşlar yeni yıla girdik. kimimiz yeni umutlarla kimimiz yeni aşklarla kimimiz bebişiyle kimimiz yeni evli şekilde kimimiz yalnız kimimizse benim gibi ailesiyle girmiştir.. peki ya sizler???

Benmi nasıl girdim?? beniim önceden erdal discodan rezerve edilmiş yerim vardı oraya konuk oldum:CüvCüv:sağolsunlar en öndeki koltuğa oturttular beni ve dün geceye özel kıyfetlerim vardı mikili pijemalarım:KK46: yani anlicağınız üzere ben evde annem ve babamla girdim yeni yıla ve gariptirki ilk kez bu yıl ufukla kavgalı konuşmayarak küs bir şekilde girdik:çok üzgünüm:
    Ablam sesimin bozukluğunun farkına vardı beni çağırdı gel bize diye fakat ilk kez yeni evli olarak yeni yıla başbaşa girsinler istedim çok ısrar etmelerine rağmen teşekkür ettim ve evde olmak istediğimi söyledim..
    Neyse bırakalım benide sizleri dinleyelim bende biraz olsun farklı şeyler düşünüp farklı hikayelerle mutlu olim,nedendir bilmiyorum içimde bir sıkıntı var hani derler ya yeni yıla nasıl girersen tüm yılın öyle geçer diyee (sizce bu doğrumudur) ben korkuyorum işte çünkü yeni yıla ufukla kavgalı küs bir şekilde hiiiiç konuşmayarak girdikk:çok üzgünüm: neyse tamam ağlamicam hadi sizi dinliyorum....

Son düzenleyen: Moderatör: 1 Ocak 2009
  2. 1 Ocak 2009
  3. prenses006

prenses006 Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    1.150
    Ödül Puanları:
    188
    berbat bi gece sayılırdı bi yandan da güzeldi aslında tüm duyguların karışık yaşandığı bi geceydi, babam bu sene vefat etti,babamsız ilk yılbaşımızdı annemle evde yalnızdık, yine babamın olduğu zamanlarda olduğu gibi soframızı kurduk,buruk ama mutlu bişekilde babamı bol bol anarak geçirdik gecemizi.biyandan da şükrettik sağlığımz yerinde onun için ben,benim için de o olduğu için..biyandan eski sevgilimle kötü tartıştım tam bişeyler belki yoluna girer derken dün gece herşey daha da karışıklaştı ve çıkmaz yola girdi Allah sonunu iyi getirsin 2009'un...karmaşık duygularla girdim bu yıla,hem mutlu hem mutsuz

4. 1 Ocak 2009
  5. glsh85

glsh85 Guest

ıstemedığimm gıbydı .. ama sevgılım yanımdaydı ..

6. 1 Ocak 2009
  7. moonxlight

moonxlight Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Belinaycım öle saçma sapan hurafelere inanma canım .Birde şöle düşün herşeyin tersi olurmuş:)Dünya değişiyor insanlar agresifleşiyor, kimsenin birbirine karşı tahammülü kalmamış.Baksanıza içki içtiler diye bir genci bıçakladlar 2 kişide hastanede.İnsanlar gitgide çirkinleşiyor.Yeni yıla herzaman olduğu gibi ailemle annemlerin evinde girdik.12 den sonra klasik Bebek yürüyüşümüzü yaptık.Allahtan yağmur durmuştu.Barlardaki cafelerdeki insanların kendilerinden geçişlerini izledik vede kendi kendimize o nasıl giyinmiş , napıyolar bunlar diye yorum yaptık:)) Hayat hem uzun hemde çok kısa.Arada ufak tefek kırgınlıklar küskünlükler birbirinize olan sevginizin ne kadar güçlü oldugunu sınama testidir.Ama diyeceğim çok uzatmayın canım. O aramıyorsa sen ara inan sonra düşündüğünde ne kadar saçmaymış diceksin.Aşk da gurur yoktur canım benim .Vede emin olki iyi bir yıl geçireceksin, bizde senin mutluluğunu buradan takip edeceğiz.Huzur dolu sağlıklı mutlu uzun bir ömür dilerim sevdiklerinle.

8. 1 Ocak 2009
  9. Elis

Elis Guest

biz,her sene oldugu gibi kaynanamlarda idik,,,,,,,,,
    bizim icin geleneksel oldu artik,yeni yili hep beraber,sabahin ilk isiklarina kadar,muhabbet,ve kaynanamin tabi kaynataminda hazirladigi nefiz yemeklerden yemek,,,

bu senede gelenegi bozmadik amaaa ben sanki kitliktan cikmis gibi yiyince,bu gunu mide bulantisi ve mide agrisi ile geciriyorum ve karar verdim bidahaki yilbasina kadar hic bise yemiycem:roflol:yemek lafi bile midemi bulandiriyo.........

ama cok guzel bi gundu,umarim tum gunlerimiz en az boyle muhabbet icinde gecer.....

neseli ve bol parali,2009 olsun hepimize iyisallah:Saruboceq:

10. 1 Ocak 2009
  11. kahvekolik

kahvekolik Ya Hafiz! Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    belinaycım inanma böyle şeylere ya. gerçi bende aman belki olur kırmızı çamaşır falan giydim. aslında moralim bozuktu ama 12 ye doğru dedim düzelmem lazım. tv ye baktım bi kanalda fatih ürek hadi hadi diyordu, sesini açtım oynadım. o sırada sözlüm aradı beraber girelim diye. uzakta olunca anca telefonla girebildik yani. bütün sene telefonla konuşurmuşuz falan diye espiri yaptık tabi hal böyle olunca:roflol:

12. 2 Ocak 2009
  13. txuxrkis

txuxrkis ömür törpüsü Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben evde esimle ve cocuklarimla gecirdim benimde istedigim buydu zaten,kaynanam cok debelendi birlikte gecirelim diye ama beceremedi dedigini yaptirmayi.Aslinda herkes ister kalabalikta sen sakrak yilbasi eglencesi yapmayi ama eger onlarla birlikte olsaydik benim yilbasim hizmet etmekle gececekti.getir,götür,doldur,bosalt,yika ,topla...amaaaaaaaan ne güzelmis evde kimseye hizmetcilik yapmadan yilbasi gecirmek..oh oh canima degsin....gerci bu olay bana bütün bir yil boyunca basa kakma seklinde dönecek ama banane banane.bu yilda benim essegim kancik cikti:dilcikar::dilcikar:

14. 2 Ocak 2009
  15. Hayat87

Hayat87 ♥αşĸıм,oğlυм ve & Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    106
    Akşam saat 16:00 da aşkım beni almaya geldi birlikte güzel bir alışveriş yaptık sonra onlara gittik annesini aldık ordan halasına geçtik halasının oğlunun doğum günüydü hep birlikte olalım istemişler..Gittik tabi sofralar yemekler o biçim cokacimcoook Yemek falan yedik sonra biz yeni evli ve nişanlı çiftler olarak bi club'e gittik oturduk sırf can sıkıntısından..Yoksa sevmem öyle yılbaşı kutlayalım falan müslümanız biz bize ne yılbaşından :sm_confused:

16. 2 Ocak 2009
  17. lunet

lunet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ahh canım benim.kıyamam ben sana yaaa.bozma sen moralini.inşallah sevdiğinle barışırsın.bu kadar karamsar olma canım.inan bana şu yalan dünyada hiç bişey için moralini bozmaya değmez.sen içini ferah tut.allah büyüktür.bende evde eşim ve çocuklarımla beraberdik.isim şehir oynadık,tombala oynadık,çizgi film seyrettik,bol bol çekirdek yedik.işte böyle canım.inşallah seni biraz rahatlatmışımdır.umarım herşey dilediğin gibi olur canım. sevgilerimle.

18. 2 Ocak 2009
  19. buzdevri

buzdevri **** Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    benim için diğer gecelerden farklı bir gün değildir yeni yıl gecesi...sadece içimden dua ederim okadar güzel bir başlangıç olsun diye.....farklı bir gece değildi bu sebeple , hiç tv açmadan film izledim - nette arkadaşlarımla sohbet ettim.....MUTLU SENELER ....