Yılbasşında erkeklere hediye

Konusu 'Tavsiyeleriniz' forumundadır ve melodyyy tarafından 22 Aralık 2008 başlatılmıştır.

22 Aralık 2008
    Konu Sahibi : melodyyy
  1. melodyyy

melodyyy Guest

arkadslar benim sevgilim 27 yasında cıkmaya baslayalı 3-4 ay oldu. yılbasında ne hediye alabilirm . kravat kıyafet tarzı seyler cok klasik dah afarklı bişey istiyorum. önerilerinizi bekliyorum lütfen yardım edin cok az kaldı :KK43::KK43:::KK43:

2. 22 Aralık 2008
  3. kriegerin

kriegerin benim can oğlum Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    148
    bende karar veremeyenlerdenim

4. 22 Aralık 2008
  5. Kurkmantolu

Kurkmantolu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    ama yılbasında okadar çok degişik bişey almana gerek yok bence çünkü sevgililer gunu ya da yıldönümüzde daha çok degişik bişey ler bakabilirsin yılbAşında ben ce okadar çok degişik bişey bakmana gerek olmaması düşünenlerdedim.. ama bi kol dügmesi çok şık olur:KK66:

6. 22 Aralık 2008
  7. melodyyy

melodyyy Guest

kol düğmesi cok klasik gelio bana

8. 23 Aralık 2008
  9. ..nehir..

..nehir.. mutluyum ben mutluyum Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yılbaşını kutlamadıgımz için almıyorum hediye
    daha bi sürü özel gün var insan hagi birine hediye alacagını şaşırıyor :lepi:

10. 23 Aralık 2008
  11. shiftcan

shiftcan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    549
    Ödül Puanları:
    113
    ben götürüyorum böyle neyi beğendin diyorum beğendiğini alıyorum böylece günlerce düşünmüyorum sırnaşık şey oda bana aynısını yapıyo genelde tabi sürprizler oluyo arada ama en azından alınan şeyler işimize yarıyo nezaketen beğenmediğim şeyleri kullanmak zorunda kalmıyorum

12. 24 Aralık 2008
  13. EU3

EU3 Guest

daha yeni cikmaya basladigim birine hediye almam sahsen, once o bana alsin, once o gostersin deger verdigini, iliski rayina oturunca uzun sureli olunca o zaman ben de yaparim biseyler yoksa erkekleri simartmaktan yana degilim sahsen

14. 24 Aralık 2008
  15. nilimm86

nilimm86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ayrı bir başlık açmadım ben erkek arkadaşıma doğum günü hediyesi aldımda gerçi daha 20 gun var dogum gunune ama fikirlerinizi almak istedim ona güzel bi kazak aldım ayrıca çok şeker bi dogum günü kartı hazırladım birdee manevi bi hediye olması için ona kendi göruntumun ve konuşmamın oldugu bir cd hazırlıcam ve süpriz bi film diye vercem seyredipte benı gorunce şok olcak sizce nasıl fikir kızlarr bu arada kazağa ihtiyacı vardı havalarda soguk üşüyoduda ıyı düşünmüş müyüm sizce?

16. 24 Aralık 2008
  17. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    nilim harika düşünmüşsün canım...eğer bir de ilişkiniz uzun süreden beri varsa cd olayı çok güzel olacaktır eminim...
    melodycim boşver alma salla gitsin:))))valla biz ne yılbaşında ne yıldönümünde birşey almıyoruz birbirimize..yalnızca doğumgünü ve geri kalan normal günlerde ufak tefek şeyler alırız birbirimize..ben bir erkeğe hediye almaya çalışmaktan nefret ederim seçenek çok az çünkü:KK43:(

18. 24 Aralık 2008
  19. nilimm86

nilimm86 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ilişkimiz çok uzun süreli değil acıkcası ama farklı bişeler yapmak istıyorum 6 aylık bi ilişki sizce çokmu erken böle bişe yapmam için gerçi degeceğini dusunuyorum ama....yinede fikirlerinizi almak ıstedım