yıldızlardan uzak sevdiğim ulaşamadım sana :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meleks tarafından 7 Nisan 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    7 Nisan 2009
    Konu Sahibi : meleks
  1. meleks

meleks Bu Alemde Kendini BiliceN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende çok sevdiğim birtanecik aşkımla 4 yıl önce tanıştım çok güzel bir beraberliğimiz vardı .7 ay boyunca arkamda gezdi beni kazanabilmek için bana kendini anlatabilmek için.sonunda başardı.birbirimizden uzak olmamıza rağmen aklıma en ufak kötü bir düşünce girmezdi.çok sadıktı bende ona tabi.çok düşkündük birbirmize anlatanmıyorum inanın şimdi çok doldum:KK43:o üni de okuyordu ben çalışıyordum.karar verdik bu ilişkiyi evlilkle sonlandırmaya.anneme söyledim böyle biri var die tamam dedi amcanlara söyleyeyim bir ön araştırma yapsınlar onlarda araştırmışlar yok abisi bilmem neymiş yok p...k miş ne söylediler ne söylemediler.yani daha onlar bizim eve girmeden geri çevirildiler bilmiyorum belkide hata yaptım bize gelselerdi kendileri kendilerini anlatsalardı anneme geleceklerini söylemeseydim
    neyse olan olmuştu annemin tehditleri başladı olmayacak ya ben ya o demeler aşırı baskılar bir dayak yemediğim kalmıştı.tamam diyip boyun eğdim.babamı küçük yaşta kaybettiğimden tek dayanağım annemdir yüreğim dayanmadı onun üzülmesine.sonra beni yılllardır isteyen çok sevdiğini söyleyen annemin yakın akrabası çıktı ailemin hepsi bu defa o olacak diyip baskı yaptı nere gitsem bu konu ağzımı açtırmıyoladı.ama daha benim aşkımdan ayrılalı 2 ay olmuştu daha kendime gelmeden yüzüğü elime taktılar.ama ben o insana karşı birşey hissetmiyordum.nişanlanalım 7 ay olcak hala içimde yangınım devam ediyor.nasıl olacak bilemiyorum çok iyi bir insan nişanlım her şeyin iyisini hakediyor ama elimden bir şey gelmiyor.ablalrımdan öğrendiğim kadarrıyla acısı hep içimde kalacak hiç unutmayacağım.belkide böylesi daha iyi oldu şimdilik bilemiyorum kaderim diyip susuyorum hayatıımı hep başkalrı yönlendirdi kendi hayatımda hiç söz sahibi değildim ben değil başkası yaşıyor bu hayatı ulaşamadığım sevdam şimdi benden çok uzaklarda belkide mutludur bilemiyorum ama ben onu hala çok seviyorum:a015:

Kolay olmayacak, elbet üzüleceğim
    Mutlaka bir iz bırakacak
    Belkide çocuk gibi sana küseceğim, seneler sonra utanarak....
    Dokunup birer birer sevdiğin eşyalara, hatta belki ağlayacağım
    Acı çektiğim doğru ama sen bana bakma
    Ne olursa olsun seni unutacağım....
    Seni sevdiğimi unut, sevişmelerimiz yalan
    Unut beni de her yalan gibi unut
    O sevgiler ki yoktular
    Onlar ümitlerimizdi
    Ne ümitler yaşlandı gel zaman git zaman
    Ayrıldığımızı unut
    Yalnızlıklar zaten yalan
    Unut beni de her yalan gibi unutt....

Kolay olmayacak elbet üzüleceğim...

paylaşmak istedim kızlar çok doluyum içimi boşaltmak istedim.

Son düzenleyen: Moderatör: 4 Kasım 2010
  2. 8 Nisan 2009
  3. tuba83

tuba83 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım benim. seni anlayabiliyorum. çünkü bende senin durumuna benzer bişi yaşadım. bende birini seviyordum hemde çok, ama ailem istemedi ve ayrıldık. şuan bi başkasıyla evliyim. yaklaşık iki yıl oldu bitanede kızım var. Eşimide seviyorum çok ii biri gerçekten. Onu unuttummu hayır unutmadım. bazen diyorum Allahım nolur bikerecik sesini duyuyum, ama malesef yok.
    Yinede herşeye rağmen bu durumun benim için daha hayırlı olduğunu düşünüyorum. Onunla evlenmiş olsam belki bukadar mutlu olmayacaktım. onunla birleşemediğimiz için belkide o benim için unutulmaz oldu, bilemiyorum. Ama ben eşimlede tanışıp çıkarak evlendim. Senin durumun bu yönden daha kötü. hiç sevmediğin biriyle sırf ailen istediği için evlenme bence. Bu hem senin için hemde o çocuk için kötü olur. Neyap ne et eğer sevmiyorsan at yüzüğü evlenme...
    Herşey gönlünce olsun canım, hayatta mutluluklar...

4. 8 Nisan 2009
  5. meleks

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    off canım yaaa offfff ne yapacağımı bilemiyorum yüzüğü atmayı düşünümüyorum değil ama başka şansım yok ailem o kişiye asla vermeyecek kendimi alıştırmaya çalışıyorum nişanlıma başka şansım yok çünkü.

6. 9 Nisan 2009
  7. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım belki nişanlın senin için hayırlı insandır ötekisi değildir dualarımızda deriz ya allahım her şeyin hayırlısını göster karşımıza çıkar bunun gibi bişeydir bence haline şükür et niaşanlını düşün başkasını değil mutlu olmaya bak canım rabbimize sığın allah yar we yardımcın olsun

8. 9 Nisan 2009
  9. meleks

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşşekürler inşallah dediğniz gibi olur

10. 26 Nisan 2009
  11. Guleryuzlu

Guleryuzlu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canim bence sen o cocukla mutlu olmazsin.Nisanlindan ayrilma bence.
    Cunku askin omru gercekten cok kisa.Ve aile cok onemli.O cocugun ailesi sana sorun olurdu hep.
    Inan bana nisanlinida biraz zaman gecsin cok seversin.Evlilik baska bisey.
    Askta insan gercekleri goremiyo.Ben ailem öl dese ölurum.Yani senin yaptigini yapardim.
    Inan sen kazanicansin.Hem ask guzel bisey.Zaman zaman hatirlar huzunlenirsin.Bu bile guzel.
    Bi sorun olursa ozelden mesaj yazabilirsin

12. 26 Nisan 2009
  13. Molia

Molia Faded color of dreams ... Üye

Beğenildi:
    748
    Ödül Puanları:
    153
    Zor ßi durum, Unutmak cok zor Olacak taßii ki.... Ama $unu ßiL, ßelki de hayırLısı ßöyle oLdu.. ßelki sevdigin insan sana zaLim geLmeye ßa$layacaktı...Sorunlar havada ucu$caktı...Anla$amayıp ayrılcaktınız....

14. 26 Nisan 2009
  15. sel

sel İkimiz ve oğlumuz Pro Üye

Beğenildi:
    99
    Ödül Puanları:
    153
    çok mu sessiz kalışsın ailene karşı sanki ne :nazar:
    senin hayatın bu sen yaşayacaksın, neden hayatına bu kadar müdahale etmelerine izin verdin ki...

16. 28 Nisan 2009
  17. ponus

ponus hayatıma fön çekebilsemmm Pro Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    canım ne olursa olsun sevmediğin biriyle evlenme,ömür boyu mutsuz olursun.annenle oturup konuşmayı denesen henüz daha nişanlısın geri dönebilirsin :çok üzgünüm:

18. 29 Nisan 2009
  19. meleks

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    elimden gelen bir şey yoktuki napabilirdim hayat benim hayatım ama bizim ailede kendi kararını kendi veren bir kız daha görmedim.:1no2:

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.