Yıldönümünü nasıl kutluyorsunuz?

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve xsxehrazat35 tarafından 20 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : xsxehrazat35
  1. xsxehrazat35

xsxehrazat35 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Merhabalar,yarın bizim evlilik yıldönümümüz,fakat eşim dışarda kutlamayı sevmez.Evde birşeyler hazırlamam gerekiyor,başbaşa bir yemek için.Ama kocacık rejimde.Sizler nasıl kutluyorsunuz,neler hazırlıyorsunuz bu önemli günde?:nazar:

2. 21 Ağustos 2008
  3. damla1986

damla1986 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Valla benim yil dönümümede az kaldi ne yapacağimi bende bilemiyorum ama doğum gününde hazirladiklarimi söyleyeyim sana .çok şik bir sofra hazirladim mumlar ve çiçeklerle döşedim masayi.kapinin açildiği holede mumlar dizdim yere aralarina kurumuş gül döktüm.ortaya pastayi koydumm.yayla çorbasi,tavuk,pilav yaptim çok sever çünkü,bir kaç soğuk meze yaptim salata karpuz falan ömasayi donattim çok mutlu oldu.bide o içeri girerken bizim şarkimizi yüksek sesle açtim.geldiğinde kapiyi açarkende kapiyi açip kapinin arkasinda durdum kapi kapanana kadar beni görmedi yani çok güzeldi ve çok beğendi

4. 21 Ağustos 2008
  5. prensesist

prensesist Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım en guzelı bır masayı donatıcaksın yanına 2 kadeh kırmızı şarap slow bir müzik :)