Yılın Saç Modası Küt Dağınık Kesim Mi ,Uzun Havalı Saçlar Mı ??

Konusu 'Saç Şekilleri (kesim, örgü, topuz) & Kataloglar' forumundadır ve Dishe16 tarafından 17 Ocak 2008 başlatılmıştır.

17 Ocak 2008
    Konu Sahibi : Dishe16
  1. Dishe16

Dishe16 gel aşk gel... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    günlerdir kuaförün yollarını aşındırıyorm sözde saçlarımı kestiricem ama herseferinde uçlarından yarım milim aldırarak geri dönüyorm benneyaptımki bengünün yeni modeli yani günümüzün modası küt kesimi çok beyeniyorm ama saçlarımada kıyamıyorm yıllardır uzun saç takıntım var kısacası çok kararsızım aranızda deneyen varsa görüşlerini bilmek istiyorm çünkü fönsüz çok basit duruyor sürekli şekil verilmesi gerekiyor gibi duyumlar aldım fisfisfis yanıtlarınızı bekliyorum :içelim: mucxxxxx

2. 18 Ocak 2008
  3. BarbunyaPilaki

BarbunyaPilaki Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    Bence uzun saç ayrı bir hava veriyor insana
    şu an saçlarm kısa ama ben uzatmak istiyorum.
    Canım bence saçında değişiklik yapmak istiyorsan rengini değiştirebilirsin yada kalıcı iri dalga yaptırabilirsin. Özellikle iri dalgayı ben uzun saçta çok beğeniyorum ki sürekli şekil vermeye gerek kalmıyoor ve çok ta hoş duruyor. Uzatırsam yaptırmayı düşünüyorum. Birde şu da varki senin yüz tipini cilt rengini filan bilmiyorum. Yaptırmak istediğin model yüz tipine uyumlu olmazsa bir şeye benzemez. Tabiki sonuçta saç senin kendin vereceksin kararını umarım yardımcı olmuşumdur.

4. 18 Ocak 2008
  5. oyek

oyek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    selam
    benimde saçlarım uzundu.ama gür saçım olduğu söylenilemez fakat herşekle istenildiği gibi girer.hatta çoğu özel zamanlarda kuaför ihtiyacımı kendim giderebiliyorum.birde eylül ayında VICTORIA BECKHAM (EBRU GÜNDEŞ)modeli kestirdim saçlarımı hiçde pişman olmadım sürekli fön gerektirmiyor ben rahatım ve herkez çok yakıştığını söyledi.sanırım bu daha çok saçının cinsiyle alakalı bunu en iyi sen bilirsin neticede uzun zamandır saçların uzunsa ve gerçek değişiklik yapmak istiyorsan bence kestir istersen birde rengini değiştir.nasıl olsa uzar...:nazar:

6. 18 Ocak 2008
  7. yagmurlar67

yagmurlar67 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    uzun saç her zaman daha iyi ama bu sene dikkatimi çeken küt kesim herkes yaptırıyor victoria beckham modeli...kuaföre gittiğimde nerden baksam en az 3 kişi kestiriyor aynı model benim saçım boyanana kadar.bir kafa geziyor genelde burada insanlar:))))

8. 18 Ocak 2008
  9. Dishe16

Dishe16 gel aşk gel... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    leydi katılıyorm canım iri dalga hoş oluyor zaman zaman kullanıyorm bende ayrıca evet herkez aynı kuaförden çıkmış gibi bir örnek dolanıyor yağmur :)) en iisi ben rengini değiştiriyim kahve tenime gider die düşünüyorm solaryumlar sağ olsun bronz bir tenim var :)))

10. 19 Ocak 2008
  11. sbl

sbl Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    ben saçda modaya bakılması taraftarı değilim.
    çünkü her insanın yüz ve saç yapısı farklı olduğu için aynı model iki insanda farklı durabiliyor.
    bence en moda saç insanın yüzüne en çok yakışan modeldir

12. 19 Ocak 2008
  13. almila

almila Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    leydicim kalıcı iri dalgayı ilk defa duyuyorum ne kadar cahilim yaa bende dalgalı saçlara bayılıyorum benim saçlarım dümdüz ve açık olarak kullanamıyorum mutlaka fön çektirmem gerek bende yaza iri dalga yaptırayım bari

14. 20 Ocak 2008
  15. bisquit

bisquit Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    uzun her zman her döem güzel bence...:tomato::tomato::tomato:

Son düzenleme: 13 Haziran 2008
  16. 20 Ocak 2008
  17. lirik guzel

lirik guzel bekle beni 35.5 :) Üye

Beğenildi:
    887
    Ödül Puanları:
    188
    ünlüler hep küt kestiriyor ama onlar canları sıkılınca gıdıp kaynakla uzatıyorlar saclarını.o nedenle kestrmeden once cok ıyı dusunulmesı gerek .cok uzun deıl ama orta uzunlukta modern kesılmıs bı sac benım tercıhım.

18. 22 Ocak 2008
  19. sanel

sanel Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bana göre küt saç daha kulanışlı ve rahat