yıllar sonra aşık oldum peki o ??

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve gsgkc tarafından 21 Temmuz 2010 başlatılmıştır.

21 Temmuz 2010
    Konu Sahibi : gsgkc
  1. gsgkc

gsgkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hepinize merhabalar kızlar.. Ben erkek arkadaşımdan ayrılalı yaklaşık 3 sene oluyor.. Beni aldattığı için bitmişti ilişkimiz.. Arkdaşımla sevgilim.. Kabus gibi günler geçirdim.. insanlara olan güvenim çok ciddi zedelendi ondan sonrada kimseyle ilgilenmedim dikkatimi çekmedi veya güvenemedim.. Bundan yaklaşık 1.5 ay önce bir gün arkadaşımla karşılaştım.. Yanında abiside vardı.. abisi dediğim 2 yaş büyük bizden.. O an bişeyler oldu yüzüne bakıp konuşamadım, elim ayağım titremeye başladı sanki vücudum benden ayrı hareket ediyordu.. sempatiksalakcinni O gün biraz muhabbet ettik havadan sudan.. ertesi gün tekrar abisiyle karşılaştım hiçbişey diyemedm dondum kaldım sanki o da diyemedi ne selam verebıldık ne de konusabıldık sadece baktık bırbırımıze.. aradan günler geçti.. Kendimdeki değişimi anlamaya çalışıyodum, düşünüyodum.. ben bu hallerımı onceden tanıyorum.. Onun dıkkatını cekebılmelı onu tanımalıydım.. Face ten ekledım.. Kabul etti öylece her gun önce face ten sonra msn den arada da telefondan konusmaya basladık.. Bir gün de ayarladık dışarda görüştük ikimiz.. O gün heyecandan ölüceğimi sandım.. O kadar özlemişim ve unutmuşumki bu duyguları.. Konusurken " ben aslında msj atmam ararım aylar sonra sana msj atıyorum bunu farkettım bugun " dedı.. Hiçbişey dıyemedım sadece kalbımın sesini duyuyordum o an.. Güldük, eğlendik, tavla oynadık.. Sonra kalktık köşede vedalaştık.. ben yürüdüm evıme dogru karsıdan karsıya gecmek ıcın arkama döndüm baktım bide ne göreyim köşede durmus beni izliyor.. :KK1: Devam ettim yürüdüm o günden sonrada msn de face te her gun konustuk muhabbet ettık.. Ama son iki gündür bunlar azalmaya basladı.. Kendısı burda çalışmıyo izini bıttıgı ıcın yarın gıdıyo 1 ay sonra tekrar gelıcek.. Bugunde karsılastık uzaktan bı slm verdı el salladı bnde karsılık verdım o kadr.. Ne oldu 2 günde hiçbir şey anlamadım.. :sinifsinif: sanki birden uzaklaşmaya başladı benden.. Ve ben geçen şu 1.5 ayda anladımkı ben ona aşık olmaya başladım sanırım.. Yaptıgı davranısları dedıklerını ıstedıgım gıbı anlayıpta umutlanmakta ıstemıyorum.. Çünkü o zaman daha çok üzülürüm.. Neler oluyo olabılır sızce kızlar.. ?? Gerçekten moralim çokk bozuk bu gunlerde.. :bbo:

2. 21 Temmuz 2010
  3. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Aranızdaki samimiyetin adı konudu mu?
    Hislerin seni yanıltmıs ta olabilir.Her gün konusuyoruz derken,arkadas olarak mı konusuyorsunuz yani ne bileyim birbirinize söylediginiz güzel sözler vs. olmuyor mu?
    Eger samimiyetinizin adı konmadıysa,bu sekilde davranması normal.
    Veya bir yere yetismesi gerekiyordur.O yüzden acele ediyordur.

4. 21 Temmuz 2010
  5. gsgkc

gsgkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Hayır aramızdaki samimiyetin adı konmadı.. Her gün konuşuyorduk hepte ilk o laf atardı ama hep genel konulardan konuşurduk.. Kardeşinin anlattığı kadarıyla herkesle kolay kolay samımıyet kuramayan bırısı oldugunu bılıyorum.. Acaba çekiniyo mu ki diye düşünüyordum.. Sonuçta kardeşinin arkadaşıyım bulundugumuz cevrede bunu hoş karşılamayan ınsanlar olabılır.. Konuşurken bana canım, tatlım, güzelim vs dediği oluyordu.. Arkadaşım ona adıyla hıtap etmez hep abi der.. Bi gün laf arasında bana abi deme sakın, lütfen adımla hıtap et fılan demıstı.. Sence normal mı bunlar ?

6. 21 Temmuz 2010
  7. meleklerkorusu

meleklerkorusu Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    ne iş yapıyor?neden 1 ay sonra gelecek?
    belki cok uzak bir yere gidiyorsa evdekilerle vakit geciriyordur.bu nedenle msn yada facebook'a ayıracak zamanı olmayabilir.sabırlı ol.bu konuda ona sitem etme.bekle gitsin.sonra seni arayıp aramadıgına bak.diyalogunuzu o zaman bi daha degerlendir.aceleci olma,ona da belli etme derim

8. 21 Temmuz 2010
  9. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Kendisinden kücük birini kendisine abi diye hitap etmemesini istemesi bence normal degil.Cevreden cekiniyor da olabilir gercekten.CADIARZU

10. 21 Temmuz 2010
  11. gsgkc

gsgkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    Ailesi burda.. Bayram için öncesinden gelicek buraya.. Ona bellı etmemeye calısıyorum hissettiklerimi ama açık kapıda bırakıyorum tabiki.. Ama son iki gündür böyle ilgisiz olması kafamı karıştırıyor.. Gidiceği yer buraya 13 saat uzaklıkta.. Çok merak edıyorum gidince gene eskisi gibi arayıp sorucak mı yoksa hepten mi kesicek ilgiyi alakayı diye..

12. 21 Temmuz 2010
  13. meleklerkorusu

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    hep uzakta mı olacak?yani hep oyle gidip gelecek mi yoksa bir defaya mahsus mu?uzaktan bir ilişki yürütmekte zordur çünkü

14. 21 Temmuz 2010
  15. gsgkc

gsgkc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    görev yeri orası olduğu için şimdilik orada.. Kış olduğunda ayda 1 buraya geliceğini söyledi bir de.. Zaten son 1.5 senesi kaldı orda sonra bu taraflara gelicek.. Şu an doğu görevini yapıyor..

16. 21 Temmuz 2010
  17. xxTosPikkxx

xxTosPikkxx Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0

18. 21 Temmuz 2010
  19. meleklerkorusu

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    108
    aklına kötü şey getirme..
    zaman tanı ikinize de ..daha çok yeniymiş zaten..
    senin niyetinden emin olmaya çalışıyor olabilir.
    çekiniyor da olabilir.bekle ve gör..stres yapma ve bunu ona da belli etme..
    her sey güzel olacak :KK66: