Yıllar sonra sanrım arkadaşlarım oluyor.. Sonunda başardım...

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve aybuke07 tarafından 17 Aralık 2009 başlatılmıştır.

17 Aralık 2009
    Konu Sahibi : aybuke07
  1. aybuke07

aybuke07 İKİ AŞK ANNESİ ZAYIFLIYOR Üye

Beğenildi:
    88
    Ödül Puanları:
    153
    eşimle evlendikten sonra herkesle ilişkiyi kopardığımı farkettim, tayinimiz dolayısıyla çevremiz de değişip duruyordu, çok da aldırış etmiyordum eşim bana fazlasıyla yetiyordu ancak ne zaman eşimin memleketinde görev yapmaya başladık işler değişti, eşimin arkadaşları vardı , onlarla görüşüyordu ama ben yapayalnızdım, çalıştığım ortamdan başka konuşacak kimsem yoktu,çalışma ortamım samimi gelmiyordu, bunalmıştım, üzüntümü sevincimi paylaşacak 1 tek kişi istiyordum,

ara ara teli alıp numaraları gezdiğim ama aramaya cesaret edemediğim bir yığın isimle doluydu rehberim. onlar çare değildi, yine uzaktalardı,

nihayet, çalışma ortamım değişti ve 3 tane arkadaşla kaynaşmaya başladık, elektiriklerimiz uydu ve hatta sık sık evlerimizde bir araya gelelim diye sözleştik, süper yaaaa:sm_cool::sm_cool:

işte bu yaaa:sm_cool:

2. 17 Aralık 2009
  3. HURREM_S

HURREM_S SEVGİ çiçek açtı Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    :) Çok sevindim darısı olmayanların başına bende elimi eteğimi çektim arkadaşlarımdan bebeğim var çalışıyorum eve anca yetiyorum gibi bir sürü sebebim var ama heycanınızı görünce benimde yeniden dönmem lazım galiba diye düşündüm ALLAH ayırmasın maşallah

4. 19 Aralık 2009
  5. dejavu_one

dejavu_one ''Allah'' de, gerisini bırak.. Pro Üye

Beğenildi:
    3.957
    Ödül Puanları:
    238
    çok iyi olmuş sevindim senin adına.. Sanırım birşeyler yapmak gerekiyor, bizimde çaba safetmemiz lazım. Bende başka şehire geldim evlenip ve aynen senin dediğin gibi iş ortamında kimseyle kaynaşamadım. Sonra işten ayrıldım. Eşimin en yakın arkadaşı evlendi kız çok iyi biri çok canayakın hep haberleşiyoruz. Yılbaşında eşlerimizle eğlenmeye gideceğiz. Yine eski işyerimden biri daha vardı araşıyoruz ama o çalıştığı için fırsat olmuyor görüşmeye. Yine de tek arkadaşta olsa iyi oluyor.

6. 20 Aralık 2009
  7. akpak

akpak maşallah kızıma Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    darısı başıma alkisalkisalkis

8. 29 Aralık 2009
  9. y.inci