yıllardır çözüm bulamadığım sivilce ve sivilce izlerimi aynısefa kremiyle yok ettim!

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve shekr tarafından 26 Ekim 2008 başlatılmıştır.

26 Ekim 2008
    Konu Sahibi : shekr
  1. shekr

shekr Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Slm arkadaşlar...26 yaşındayım, yaklaşık 12 yıldır sivilce ve sivilce izlerimden kurtulamıyordum..son 2 haftadır yüzümü sabunumla yıkadıktan sonra suyla seyreltilmiş elma sirkesiyle silip ardındanda aynısefa kremi kullanıyorum.(elma sirkesini sadece akşamları kullanıyorum çok kötü kokuyor ama süper ) sivilcelerim ve izleri yok oldu diyebileceğim kadar azaldı :dance: şiddetle tavsiye ediyorum arkadaşlar :teytey:

Roxalanne bunu beğendi.
  2. 26 Ekim 2008
  3. EU1

EU1 Guest

mrb shekr bu aynısefa nası bi krem içeriği ne nerden ne kdra aldın?

4. 26 Ekim 2008
  5. XSXEKERXIXM

XSXEKERXIXM Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    böyle bi kremi ilk defa duydum biraz daha bilgi verirmizin nerde satılıyor eczane mi parfümeridemi

6. 27 Ekim 2008
  7. BenDerin

BenDerin Allah'ım şükürler olsun. Eski nick DERİNNN Üye

Beğenileri:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Canım sivilce izlerin çukurcuk şeklindemiydi?

8. 27 Ekim 2008
  9. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nette araştırdım bunlar yazıyodu

BİLEŞİMİ
    Calendula-sapogenin, eterli yağ, saponinler, glikozitler, Carotinoid, Xantophyll, acı maddeler, müsilaj, flavonlar ve organik asitler, Oleum rosa, Oleum Trecolor
    ETKİLERİ
    İltihap giderici, antibakteriyel, yara iyileştirici, mantar hastalığını iyileştirici, kaşıntı giderici, kaşıntılı ayak mantarı ve tüm cilt sorunlarını giderici.

AYNISEFA;

Lokal deri problemlerinin dıştan tedavisinde kullanılan en önemli bitkilerdendir.

Sivilce, akne, yüzdeki kara lekelerin tedavisinde oldukça başarılıdır.

Sedef ve sulu sedef, egzama tedavisinde destekleyici özelliğe sahiptir.

Mantar hastalıklarında özellikle kaşıntılı ayak mantarına karşı kullanıldığında 2 hafta gibi kısa bir sürede hastalığı yok eder. Alerjik ve bakteriyel cilt kaşıntılarında vücudun her bölgesinde güvenle kullanılır ve kaşıntıları yok eder. Enfeksiyondan veya yaradan kaynaklanan tüm yüzeysel iltihaplanmalara karşı güvenle kullanılabilir. Tüm yüzeysel yaralara, kanamalara, eziklere, yanıklara ve güneş yanığına karşı kullanılabilir. Ağrıyan her bölge, kas ağrısı, eklem ağrısı, bel ağrısı, boyun ağrısı, varis ağrıları, kremle yapılan hafif masajlarla dindirilebilir.

Gerginlikler ve sertlikler sona erer. Çünkü krem yüzeysel sertlikleri yumuşattığı gibi kasları da derinlemesine yumuşatır. Yeni veya eski tüm yaraların tedavisinde AYNISEFA kremi başarılıdır. Ayrıca ameliyat yaralarının gerginliğini alır ve sağlıklı biçimde kapanmasını sağlar.
    KULLANIMI:
    Sorunlu bölge temiz ve kuru haldeyken krem parmak uçları ile masaj yapılarak yedirilir.

10. 28 Ekim 2008
  11. julyet_

julyet_ Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    elma sirkesi gerçekten çok iyi...saça iyi geliyo onu herkez biliyo..ayrıca göğüs güzelliğinede iyi geliyo onuda duydum..yüze iyi geldiğini burda öğrendim..süper bişimiş ya bu eskiler çok iyi biliyolar kızlar böyle şeyleri...banada elma sirkesini anneannem tavsiye etmişti.

12. 28 Ekim 2008
  13. BeyazBulut

BeyazBulut zamanı gelince... Pro Üye

Beğenileri:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    nerde satılıyor bu krem arkadaşlar suratım mahvoldu hamilelikten dolayı hep sivilce ve siyah nokta doldu bende oynamadan duramıyorum hep yara oldular :KK43:

14. 29 Ekim 2008
  15. BULUTT

BULUTT Yeni Üye Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler peki yağlımı bu krem

16. 29 Ekim 2008
  17. island

island Aktif Üye Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    38
    Ben de çok kullanıyorum elma sirkesini saçıma ve cildime.
    Ama gögüs güzelliği için nasıl kullanılıyormuş canım, ne etkisi varmış?a.s.

18. 29 Ekim 2008
  19. EU1

EU1 Guest

canım benim bende 26 yaşındayım bende 10 yıldır bu savaşı veriyorum denemediğim şey kalmadı aynısefa merhemini ben daha önce kullandım ama faydasını görmedim elma sirkesinide kullandım acaba benim aldığım aynısefa sahtemiydi
    ha şuda var benim yüzümdeki sivilceleri gören yanık zannediyordu
    şimdi okadar değil çok şükür ama ben tedavi yöntemiyle azalttım sivilce ve izlerini
    senin adına sevindim canım darısı bana inş