yıllardır sarışın olup saçlarını karamel rengine boyatan birinin psikolojisi??

Konusu 'Saç Rengi ve Saç Boyama' forumundadır ve Saruboceq tarafından 8 Haziran 2009 başlatılmıştır.

8 Haziran 2009
    Konu Sahibi : Saruboceq
  1. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    Merhaba,
    yaklaşık 10 yıldır platin sarı röfle kullanıyorum kendi saçım üzerine.hiç boyatmadım saçlarımı.düzenli 6 ayda bir yaptırıyorum röflemi.
    her yıl düzenli solaryuma giriyorum güneşlenmeden önce(geçen sene hamileliğim dolayısla giremedim)şimdi de bu sene tekrar giricem bu hafta diyelim.platin sarıyla bronz ten çok çok şık duruyor.
    diyorumki saçlarımı aağıdaki gibi karamele boyatsam psikolojim nasıl olur.aranızda uzun süre sarı kullanıpda sonra düz renge boyatan varmı?varsa alışmak zor oldumu?sarışın olmak istiyorum kriziniz tuttumu?
    benim kuaförüm ısrarla boyamıyor.dönmek istersin kesinlikle bu sefer bu tonu tutturmamız çok zor parlaklığı yakalamak için riske atamam diyor.

bu fotoğraf kuaförümün internet sayfasından alıntı

Son düzenleme: 8 Haziran 2009
  2. 8 Haziran 2009
  3. deniz_gunes

deniz_gunes Hayat devam ediyor... Pro Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    198
    ıkisi de aynı ?
    Hangisi senin saçın?

Karamel modası tavan yapmış durumda zaten tüm Türkiye de..sen de dene bakalım..

Psikolojine birşey olacağını sanmam..Güzel yapılırsa psikolojin daha da iyi olur meraklanma..

4. 8 Haziran 2009
  5. Lady34

Lady34 ♥Kocasının Bebek'i♥ Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    196
    karamel çok moda :ecrin_bebek:
    güzel olursa çok daha iyi hissediceksin değişiklik yarayacak sana eminim yerimseniben

6. 8 Haziran 2009
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    yanlışlıkla kopyalamışım..sonra sildim.amanın zaten buluşma fotolarında var benim saçım..
    büyük bi merak konusu olmaz be ya..
    deneme yanılma yoluyla beğenip beğenmeyeceğim konusunda risk almam imkansız be deniz..güzel olmazsa krize girmem mi ben?atmam mı kendimi dağlara..

8. 8 Haziran 2009
  9. arzuco

arzuco Biri Beni Durdursun Canım Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    146
    yaa sarıya alışkın biri olarak bence ilk 6 ay yakışmış falan gazlarıylar geçer. ama sonra insan saruuu saruuu diye bağrınıyor. bende 1- 1.5 senedir kendi rengimi kullanıyorum ama artık yettti bu hafta gidicem röfle yaptırcamm. hem nickin nolcak karamelböceq mi diycez sana hihoyyyt

resimdeki de güzel ama sarının modası geçmez hiç. iki üç senedir coğu kişi karamel sositososito

10. 8 Haziran 2009
  11. Huysuz

Huysuz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    bende 4 yıl röfle kullandım şimdi kahve saçım düğünden önce değiştim resngını
    böle daha ıyı oldu herkez öyle söyluyo
    sarışın daha buyuk gösterıyo
    ama sana röfle çok yakışıyo değişme bence

12. 8 Haziran 2009
  13. HanimKelesimiGetir

HanimKelesimiGetir TEK DİL TEK VATAN Pro Üye

Beğenildi:
    33.639
    Ödül Puanları:
    563
    Değiştirme bence sarı saçın modası geçmez karamel 2 -3 yıldır var oda geçer nasılsa.
    Röfleninde ayrı bir havası var ama yakışıyor sana gel vazgeç karamelden hihoyyyt

14. 8 Haziran 2009
  15. ginka

ginka Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    bence sarıdan vageçme solaryuamda giriyomuşsun. normalde tenin beyassa karamlde yakışır yani solaryumsusda idare edebilrsin ama sarı solaryumsus olmuyo cnm

bide saçının sarı tonu suan çok iyi diyosa kuaför bence sakın değiştirme sarı kal bide sarı bağımlılık yapıo ben sarıdan çıktım koyu kahveye geçtim resmen bunalıma girdim. şimdide tarçin bakır düşünüyorum sarıya geri dönermiyim bilemiyorum garip bi duygu bi kere o sarıyı bosuncada tekrar aynı sarıyı elde edemiyeceğimi düşündükçe sarıdanda vasgeçiyorum

16. 8 Haziran 2009
  17. Gamzei

Gamzei Guest

bence de sarı kalsın ben cok bunalıma girmiştim röflemi bozduğum için,genelde sarıdan dönenler de hep pişman oluyolar olan saclara oluyo.herkes karamel siyah oldu bu sene,sarı kafalar eskiden çoğunluktaydı şimdi öyle değil.ben olsam bozmazdım röflemimafoldumben

18. 8 Haziran 2009
  19. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ben sizin yerinizde olsam değiştirmem. özdeşleşmiş sizle o renk.
    sarı çok gidiyor size...