yıllık izinler doğum izninden sonraya aktarılamıyormuş??????

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve ozlembln tarafından 11 Nisan 2010 başlatılmıştır.

11 Nisan 2010
    Konu Sahibi : ozlembln
  1. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    ben 37. haftada doğum iznime ayrılmayı düşünüyorum,senelik iznimi doğum iznime ekleyip birkaç ayda rapor alacaktım,sonrasındada ücretsiz izin alacaktım, eşimle ayrı yerlerdeyiz süreyi uzatabildiğim kadar uzatayım diyordum ama bu haber beni üzdü ,bu konu hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar;??haber memurlar.nette

2. 11 Nisan 2010
  3. Esrs

Esrs Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    ücretsiz izne çıkmadan önce hakketmiş olduğun yıllık iznini ücretsiz iznine başlamadan önce kullanabiliyorsun ama 1 sonraki yıllık iznini kullandığın ücretsiz izin kadar ötede hakkediyosun.

örneğin 01.02.2011 de hakkedeceğin yıllık iznini eğer 6 ay ücretsiz izin kullandıysan 01.08.2011 de hakkediyosun.

4. 11 Nisan 2010
  5. atk

atk hoşgeldin dünyama:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım haberi yanlış yorumlamışsın gibi geldi bana. Şöyleki doğumdan önce 4 hafta doğum izni aldın diyelim(doktor raporunu kastediyorum) o sırada senelik iznini de başlatırsan raporla çakışan günler doğum sonrasına eklenmez. Yoksa doğum izninden sonra senelik iznini de alabiliyorsun, onda bi problem yok yani. Hatta ben de eylülün ilk haftası doğum yapıcam. Son 3 haftaya kadar çalışabilirsem doğumdan sonra kasım sonuna kadar doğum iznimi kullanmış olucam,sonrasında senelik iznimi eklicem, arkasına da aralık ayı bitimine kadar1 hafta 10 gün rapor alıcam. Ocak ayı gelince de 2011 senelik iznimi kullanıcam, arkasından da ücretsiz izin:)

6. 11 Nisan 2010
  7. ozlembln

ozlembln Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    69
    Ödül Puanları:
    108
    çok teşekkür ederim arkadaşlar , iyiki yanlış anlamışım:)