yine adet oldum

Konusu 'Jinekoloji / Kadın Hastalıkları' forumundadır ve hayatla içiçe tarafından 1 Eylül 2008 başlatılmıştır.

1 Eylül 2008
    Konu Sahibi : hayatla içiçe
  1. herkese günaydın .hayırlı ramazanlar hepinize kızlar. ben cumartesi günü yine adet oldum.çok kötü ya.öff.valla oturdum iki saat ağladım .içimde yine de bir umut vardı.ufakta olsa.belki bu ay diyordum ama olmadı.bebeğim yine gelmedi.moralim bozuk.bu ay doktora gitmicem .ekim ayına kalıcak aşılamam .allah büyüktür.belki bir sonraki ay olur.bebeğini seven anneleri görüyorum içim gidiyor onlara.hep ağlamk geliyor içimden ama sıkıyorum kendimi.allahım bu mübarek günlerde hepimizin yüzünü güldürsün.amin... hepinize sevgiler.a.s.

2. 1 Eylül 2008
  3. tatli.cadi

tatli.cadi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım ağlayacak bişey yok hayırlısı olsun hem sevinmelisin ki adet görebilen normal bi kadınsın ya göremeyenler ne yapsın?herşeyde vardır bi hayırrrr....kurban olduğum allah en kısa zamanda hepimizi hayırlısıyla anne yapar inşallah....

4. 1 Eylül 2008
  5. Ceylan

Ceylan BiHüzünSaklı ve BinUmutla Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    198
    Canım Benim bu hayırlı günlerde tüm anne adaylarının istedikleri gerçekleşir.Hiç umudunu kaybetme ..Allah hepimize hayırlı ve öncelikle sağlıklı evlat nasip eder

6. 1 Eylül 2008
  7. EU1

EU1 Guest

heray düzenli adet oluyomusun peki

8. 1 Eylül 2008
  9. serdi

serdi Guest

canım üzme kendini elbet birgün bizimde sağlıklı bebeişlerimiz olacak hayırlısı ne diyelim Rabbim en kısa Zamanda nasib eder inşallah....:teytey:a.s.

10. 1 Eylül 2008
  11. ceyda_79

ceyda_79 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım benım bende senın gıbı yapıodum ama atık aglamıyorum:1no2: cunku bu rabbımıze ısyandır:çok üzgünüm: dusunsene adet goremeyen bırsuru ınsan var mutlaka rabbım bırgun hepımızın yuzunu guldureceka.s ımtıhan dunyasındayız kımıne evlat verır anneye babaya ası olur kımnıde ıste bızım gıbı ımtıhan eder
    SABRET:1hug::lepi:

12. 1 Eylül 2008
  13. ilginize teşekür ederim arkadaşlar.evet her ay düzenli adet görüyorum.ama tedavi görüpte hala bişey olmayınca moral sıfır oluyor.bu ay tedaviye gitmek istemiyorum.ağustos da dinlendim.eylül dede dinlenmek kendi haline bırakmak istiyorum.hayırlısı artık ne diyim.bugünlerde moralim bozuk diye bi durgunluk var üzerimde.elimde değil kızlar.en kısa zamanda allah hepimizin yüzünü güldürsün.amin...

14. 1 Eylül 2008
  15. OZLEMKELES

OZLEMKELES Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    canım yaa bende adet oldum bugün ama aglamadım çok kötü bi durum rabbim ramazamda duamızı kabul eder inş da bebişimiz lur hayırlısı ile

16. 2 Eylül 2008
  17. meltem.naz

meltem.naz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    okudukca kalbim sıkıştı birden benim gibi bissürü insan varmış diye allah bu mübarek günlerin hatırına isteyen herkese sağlıklı bebişler versin benim adetime daha var belki bi umut olmam inşallah

18. 11 Şubat 2009
  19. saadet

saadet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    of ya yine adet oldum artık kafaya takmayacam.hepimiz için hayırlısı........