Yine ağlıyorum....

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve parlaa tarafından 5 Aralık 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Aralık 2008
    Konu Sahibi : parlaa
  1. parlaa

parlaa SiL BaŞtAn BaŞLaMaK gErEk Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    yine ağlıyorum çok ama çok kötüyüm şuan..hemen konuya giricem..az önce erkek arkadaşımın maillerine bakayım dedim tam yatmak üzereydim keşke bakmasaydım bütün uykularım kaçtı şuan perişan haldeyim.bi mail gelmiş kızın birinden ..yüksek lisan yaptığı okuldan arkadaşı..slm xxxx ben notlarıma baktım sen baktın mı bende seninkini çok merak ettim :)) diye bir cevap hemen altına baktım mailin ilk benimki göndermiş meğer ama onun gönderilmilerine girdiğimde öyle bir mail yok silmiş yani..slm xxx işte sınavdan kaç aldın çok merak ettim seninkini..ya belki size küçük bir sorun gibi gelicek ama ben çok kötü oldum ve şuan gözlerim şişti ağlamaktan..uyuyordu erkek arkadaşım hemen aradaım zaten aramızda son zamanlar çok kötü..o gün sınavı olduğunda da kötüydü aramız..bana dediği şey sınavda yan yana oturmuşlar birlikte yapmışlar o yüzden merak etmiş onun kini..o günü de çok iyi hatırlıyorum o sınavı olduğu gün beni hiç aramamıştı..ya o gün birlikte çalıştılar belkide birlikteydiler hep ya ben çıldırmak üzereyim bağırıp çağırdım ona o da bana bağırdı haklıymış gibi ya nefret ediyorum ondan ya..!!!

2. 5 Aralık 2008
  3. parlaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    şuan etrafımda konuşacak derteleşicek kimse yok arayacak kimsem bile yok...nğlur bşyler yazın bana bi akıl verin..okadar boşluktayım okadar yanlızım ki şuan aklıma tek buraya yazmak geldi..şuan uyuyor ve aradığımda bağırıp çağırıyor..ama aramadan iice açıklama dinlemeden rahat edemiyorum..ya napsam şaşırdım çok kötüyüm..

4. 5 Aralık 2008
  5. çamaxsxxixrsuyu

çamaxsxxixrsuyu ♥etmiyorum eyvallah♥ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    çok fazla üzülme canım ya....sen arkadaşına hiç böyle bir mail ya da msj atmadın mı? sınıf arkadaşlığı iş arkadaşlığında oluyor böyle şeyler.....bence fazla sorun ediyorsun gibi geliyor ama şüphelerin varsa açık açık konuşursun.....

6. 5 Aralık 2008
  7. Saruboceq

Saruboceq İki Kız Annesi :) Pro Üye

Beğenildi:
    102
    Ödül Puanları:
    198
    erkek arkadaşına güvenmiyorsun sanırım sen..
    arkadaşını merak etmesi normal değilmi?
    şimdiden bu kadar kıskançlık krizlerine girip havaya sokma onu bence..kaldı ki böyle bir konuda..:teselli:

8. 5 Aralık 2008
  9. Slogan

Slogan dolaşayım damarlarında... Üye

Beğenildi:
    522
    Ödül Puanları:
    188
    ayyy hayatta o kadar çok aglıyacağımız şey varki sen kalkmış neyi dert ediyosun ne var bunda allah aşkına arkadaşıyla gayet usturuplu bi şekilde mailleşmiş

10. 5 Aralık 2008
  11. parlaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    çok teşekkür ederim ama şuan hiç birşeyi sizin düşündüğünüz gibi düşünemiyorum..şuan okadar kötüyüm ki..aklıam neler neler geliyo..o gün aramız kötüydü acaba onunla mı yakınlaştı neler konuştu birlikte çay mı içtiler ya beraber yapmışlar sınavı allahım düşündülçe kafayı yiyorum ben ..

12. 5 Aralık 2008
  13. newlife

newlife Guest

Canım senin durumun hiç iyi değil gibi geldi bana:1no2: ne varki bunda bu kadar kendini harab edicek..insanlar neler yaşıyo gülüm görmüyomusun?? ne ihanetler ne kazıklar yiyolar ..erkek arkadaşın için dünya senin etrafında dönmüyoki..sen onun sevgilisisin..ama onun aynı zamanda arkdaşları var,sosyal bi çevresi var..şimdiden böyle şeyleri kafana takmak seni ilerde,gerçek bi sorun karşısında büyük bunalımlara iter..hatta zarar verir en derininden..notlarını sormuşlar birbirlerine..demekki önemli bi sınavdı ve merak ettiler..ne senin hayatının tek kişilik nede onun..yapma gözünü seviyim..sevgilinin canını da sıkma böyle şeylerle..kendine gel güzelim..a.s.

14. 5 Aralık 2008
  15. *SILA*

*SILA* Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Ben de kızardım ya..Kıskancım çook...Huy..
    Ama yanyana oturup beraber yaptılarsa sınavda,bu yüzden sormuş olabilir.Kendi notunu az çok anlamak için....
    Şüphelendiğin başka birşeyler var mıydı ki.. ?

16. 5 Aralık 2008
  17. ladyyuppi

ladyyuppi namidiger platonik_ask ;) Üye

Beğenildi:
    83
    Ödül Puanları:
    153
    cok büyütmüssün bencede canim..
    kötü bisey yapmamis, sana yalan atmamis..
    ya o maillerde selam tatlim, kac puan aldin diye bir hitap olsaydi..
    böyle bisey yazmamis..
    hemen kötü niyet arama bence..
    kendinide cok üzmüssün üzüyorsun canim..
    eger sen bu maile böyle yaparsan, onuda kendinden iyice sogutursun
    ve böylelikle oda zaten baskasina gider..
    keske kizmadan bagirmadan önce sadece söyleseydin..
    umarim günahini almiyorsundur..

18. 5 Aralık 2008
  19. parlaa

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    ya kızın bana bağırın hatta kızızn ki kendime geleyim..ben mi büyütüyorum gerçekten ama birden görünce çok kötü oldum..o an ki psikolojimle bir sürü senaryolar yazdım ..aradım az önce yine bağırdı bana yine uyuyor uyandırdığım için kızıyor..onca arkadaşı varken niye birtek onu merak etmiş peki?

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.