Yine aldatılıyorum ve bu sefer intikamım acı olacak. Yardım istiyorum

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve haribo09 tarafından 22 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

22 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : haribo09
  1. haribo09

haribo09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm kızlar öncelikle size olayı anlatayım.. daha oncede konu acmstım ve eşime 1 sans daha vermıstım.. hata yapmısım.. esim eskı kız arkadasını unutamıyor 6 yıllık evlıyım bunu daha once cok kez yakaladım affettım herseyı hallettık dogru yola gırdıgını sandım ama yanılmısım..ona bır tuzak hazırladım..facebookta eskı kız arkadasının adına hesap aldım sonra tuzaga dusmesını bekledım..1 ay gectı bugune kadar ses yoktu ve bugun mail adresıne eklendı biri.. o oldugunu anladım ınanmadı eskı sevgılısının erkek kardesının ısmını sordu gecıstırdım yedı dıyelım senı cok ozledım falan dedı o kızda evlı okadar gurursuz s...siz bır ınsanmıs benım kocam işte..daha once 4 msn sıfresını tahmın ederek aldım ama suan bulamıyorum bu oyunu 1 kac gun daha surdurucem ve bırsey demeden bosanma davamı acıcam bana yardımcı olurmusunuz sıfre kırmayı bılen varmı içinizde eger gercekten bılıyorsanız bana mesaj atın lütfen cok yardımcı olucaksınızfisfisfis

2. 22 Mayıs 2009
  3. hiramabif

hiramabif Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    35
    Ödül Puanları:
    108
    onceki konularini bilmiyorum nasil bi sans vermistin eski kiz arkadasi ile mi ilgiliydi bu,yani once de onla mi aldatmisti?

4. 22 Mayıs 2009
  5. EU3

EU3 Guest

nasılsa boşanmaya karar vermişsin hiç uğraşma derim uğraştıkça canını yakarsın arkadaşım değmez kimse senden kıymetli değil...

6. 22 Mayıs 2009
  7. AttaQue

AttaQue Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Canım şifre kırmana gerek yok facebook yazışmaları başlı başına delil zaten kullanmak istiyorsan..
    Hiçte canını sıkma , değmezmiş demekki
    ınsan bir kere hata yapar sonra ders almasını bilir dimi ama?

8. 22 Mayıs 2009
  9. iremiremirem

iremiremirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım şifre kırmayı bilmiyorum.çok üzüldüm gerçekten Allah sabır versin sana.ama birazda hata sende ya neden affediyorsun ki:kızgın:bir yazı okumuştum bir insan sizi bir kere aldatırsa suç onundur ama ikinci kez aldatırsa suç sizindir.bu söz aklınızda olsun bu seferki hatasını affetmeyin.gerçi bekara kadın boşamak kolay derler sonuçta siin kararınız

10. 22 Mayıs 2009
  11. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım şifre nasıl kırılır bilmiyorum.
    bence intikamla falan uğraşmayın dıyorum.en iyi intikam sessiz kalıp ayrılmak olurdu .
    ama ayrılmayacaksanız boşanmayacaksanız bu işe bulaşmayın derim.
    bakın önceden affetmişiniz.ama o sonuçta yıne yapmış. bundan sonrada sizin affedeceğini bildiğinden yine yapacaktır.

ayrıca facedeki siz degılde gerçekten o kız olsaydı tepkiniz ne olurdu.
    suçlu kim olurdu sizce.
    ayrıca onu affetmenızdeki neden nedir.
    çocukmu gidecek yerınızın olmamasımı yada onu sevmenızmıydi.

12. 22 Mayıs 2009
  13. selkie

selkie güldeki arsız dikenim! Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    146

canım ik önce geçmiş olsun,eşini takip etmek açısından istiyorsan,casus bilgisayar 007 diye bir proğram var,ben onu kullanıyorum evde,internette 2 haftalık deneme sürümü var tamindir.com da,bilgisayarda ne olup biterse bütün şifreler dahil kaydetiyor,eğer aynı bilgisayarı kullanıyorsanız çok işini görür,yada onun bilgisayarına girip yükleyebilirsen ve arada sırada gizli gizli girip bakabileceksen,aslında bu proğramın lisanslısı verdiğiniz bir mail adresine düzenli olarak bilgileri gönderiyor ama sürüm göndermiyor,girip gizli gizli bakman lazım,bu arada bilgisayarda hiç bir şekilde belli etmiyor kendini,sen ekrana verilen yolla çağırmadığın sürece,

birde msn ni açarken parolamı unuttum kısmından girip bilgilerini kullanarak kırabilirsin doğru tahmin edersen ama şifresi değişir o zaman o kullanamaz.

bence hiç uğraşma onunla eğer boşanmayı düşünüyorsan sessizce ayrıl!zamanını onun için harcamaya değmez

Son düzenleme: 22 Mayıs 2009
  14. 22 Mayıs 2009
  15. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canım önceki konunu okudum .konunu 17.04.2009 da açmışsın. önceki konunda şu şekılde.
    slm bayanlar artık bende aldatılanlar grubuna katıldım sanırım.. eşim beni aldatıyor ama sadece net uzerinden herseferinde yakalıyorum ve affediyorum cunku 5 yasında dünya güzelim var..kafam cok karısık sadece sanal oldugu ıcın affedıyorum belkıde.. 3 msnnını bide gizli hattını yakaladım hepsini ele gecirdim ve artık ben cok sogudum ama bosanmak ıstemıyorumda cunku hala sevıyorum galıba bana akıl verın nolur sizce onsuz yeni bir yasammı demeliyim :S yoksa bu işkenceyi cekmelimiyim... biz cok severek evlendık kactık..cok mucadele verdık 6 yıllık evlıyım 1 aya kadar dayagını dahı yememıstım bu 1 ay ıcınde ne olduysa oldu bana yardım edın aklım cok karısık lütfen

bence iyi düşün canım.

16. 22 Mayıs 2009
  17. haribo09

haribo09 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayır gıdıcek yerım var onda bır sorunum yok ya ben kesın bosanıcam ama onun canını yakmak ıstıyorum benım cektıklerımın azını olsun ceksın ıstıyorum once baska kızlarla konusuyordu eskı kız arkadası evlı ondan cvp alamadı zaten nasıl canını yakabılırım ben bunun :S

18. 22 Mayıs 2009
  19. hawana

hawana Guest

boşanırsın,çocuğunu da göstermezsin...başka hiçbişey canını yakamaz.