Yine Ayni Son Düşük :(

Konusu 'Duyuru : Maalesef bebeğimi kaybettim : (' forumundadır ve benOzlemOzlem tarafından 30 Mayıs 2008 başlatılmıştır.

30 Mayıs 2008
    Konu Sahibi : benOzlemOzlem
  1. benOzlemOzlem

benOzlemOzlem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ARKADAŞLAR SİZİN BU KONUDA BİLDİKLERİNİZE DUYDUKLARINIZA İHTİYACIM VAR
    2 BEBEĞİMİDE KAYBETTİM YİNE İLK KALP ATIŞINI DUYDUKTAN SONRA KALBİ DURDU 7 HAFTADAN SONRA ÖLÜYOR NEDEN OLUYOR BİLMİYORUM BENİMLE GÖRÜŞLERİNİZİ BİLGİLERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM BU ARADA DR HAFTAYA ARAŞTIRMAYA BAŞLAYACAK YENİ KÜRTAJ OLDUĞUM İÇİN senağlama

2. 30 Mayıs 2008
  3. deniz1634

deniz1634 oğlum abi oluyo Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    ahhh canım yaaa çok çok geçmiş olsun çok üzüldüm... RABBİM YAR VE YARDIMCIN OLSUN..çok zor bir durum kelimelerle anlatılamaz biliyorum..ne desem seni teselli etmez biliyorum ama inş tez zamanda yavruna kavuşursun umudunu yitirme ve sabret:KK43:(

4. 30 Mayıs 2008
  5. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Canım merhaba belki garip gelecek sana ama benimde ilk bebeğim 9 haftalıkken kalbi durduğu için alınmıştı ve ikinciye hamile kaldığımda önceki gibi düşük tehlikesi var %20 yaşama şansı var dendi..Hiç aklıma gelmeyecek birşey denedim..Belki saçma gelecek ama bir muska yazdılar ve bebeğimin artık ölmeyeceğini söyledi..Umut dünyası taktım muskayı (hala takıyorum) ve 2 gün sonra doktora gittiğimde tehlike geçmişti.Belki batıl,takmasam da doğacak yaşayacak,ama taktıktan sonra herşeyin yoluna girmesi beni bağladı resmen ümmü sübyan diye birşey var dediler bana.Özellikle erkek bebekleri yaşatmıyormuş.

6. 30 Mayıs 2008
  7. leyya

leyya Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok üzüldüm. allah bir daha yaşatmasın. en yakın zamanda bebeğini kucağına alırsın inşallah.

8. 30 Mayıs 2008
  9. asistan27

asistan27 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    benimde 2 kez başıma geldi, ilk bebeğim kalb atışı olmamış düşük yaptım kürtaj oldum, 2.side aynen kalb atışı yoktu bu sefer biz karar verip aldırdık, şimdi yeni kürtaj olduğum için biraz zaman geçsin sonra tüm tahlil ve testler yapılacak nedeni araştırılacak.

10. 30 Mayıs 2008
  11. benOzlemOzlem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canim çok Sağol Ama Bana Biraz Daha Bilgi Verirmisin Bende Ayni şeyi Düşünüyorum çünkü Ben Rüyamda Gördüm 2 Bebeğimde Erkekti Saçma Ama Bende Buna Inmak Istiyorum Ve Hepsi Ayni Anda ölüyor

12. 30 Mayıs 2008
  13. PassioneLore

PassioneLore herkes haddini bilecek ! Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım allah sana ve esıne saglık versın :çok üzgünüm:
    ınsa allah ucuncu bebısın kaderı bu olmayacak dua et
    ama bu sekılde olan bır kac kısıden bende duymustum subyan muskası dıye bırsey yaptırıyorlar dıye :uhm:
    ınanc meselesı tabıı ama guvenılır bır ılım adamından bu konuda yardım alabılırısın belkı

14. 30 Mayıs 2008
  15. KIXSX GXUXNEXSXXIX

KIXSX GXUXNEXSXXIX Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    özlem Canim
    Duygularini Herhalde En Iyi Ben Anlarim çünkü Ayni Durumlari Yaşadim. Ama üçüncü Gebeliğim De çocuğuma Kavuştum Dilerim Seninde Böyle Olur. Benimde Bütün Testlerim Yapildi Hiçbirşey çikmadi.umarim Sende En Kisa Zamanda Tekrar Hamile Kalip Bebişine Kavuşursun . Yalnizca Tek önereceğim şey . Kafana Takma.ben çok Taktim Tam Herşeyi Unuttuğum Ayda Hamile çikmiştim Sevgilerimle Arkadaşim

16. 30 Mayıs 2008
  17. 19KasimBhr

19KasimBhr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    86
    Bende rüyamda görmüştüm..Ve doktoruma sorduğumda erkekti dedi.Birde bana gittiğim kadın rüyalarımın karışık olduğunu söyledi ve gerçekten de öyleydi canım anneden kıza geçen birşeymiş bu..boy muskası adı 1 metre civarında duaların olduğu bir kağıt deriye diktim ve kızım doğana kadar bende, doğduktan sonrada içinden geçiricez onu ve ona takıcam 3yılda onda kalıcak.Bu benim bir tanıdığım başına da gelmişti bebekleri ölüyor ve sebeb bilinmiyordu 3 düşükten sonra dördüncü bebek için muska taktı ve şuan 2 oğlu var.Canım bu konularla az çok ilgili bir tanıdığın vardır diye düşünüyorum..:uhm:

18. 30 Mayıs 2008
  19. benOzlemOzlem

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    CANIM BEN ANTALYADA YAŞIYORUM VE İNAN BURDA HİÇ BİLDİĞİM BİRİ YOK ASLINDA BEN BU TÜR ŞEYLERE ÇOK İNANIRIM AMA YOK Kİ BURDA GİTSEM YARDIM İSTESEM İÇİMİ RAHATLATSAM senağlama