Yine baa dnyorum galiba ok kararszm !

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve lili_26 tarafından 18 Haziran 2009 başlatılmıştır.

18 Haziran 2009
    Konu Sahibi : lili_26
  1. lili_26

lili_26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    slm lar ,
    Size sıkıntımı şöyle anlatayım çok mutsuzum,üzgünüm,ne yapacağımı bilemiyorum daha öncede yazmıştım ama ben yine başa dönüyorum galiba 2 yıllık ilişkim vardı ayrıldık bıraktım ben bitirdim 4 ay oldu bitireli ama hala düşünüyorum hani derler ya onlada olmuyo onsuzda olmuyo diye...
    bitirme sebebim tartışmalarımızda bana karşı çok kırıcı olması,ciddi olmasına rağmen evlilkten korkması konu açıldığında direk kapatması ,borç yapması yeterince çalışmayıp gezip tozması evlilik için hiç bi birikim yapmaması ailesinden yardım gelmeyeceğini bile bile uzak tı mesafeler 10 saat ara 7-8 ay geçmesine rağmen gelmemesi vsss.... ve ben bunları dile getirince bana maddiyatçı demesi benim mali durumuma karışma demesi:KK43:
    Ve tartışmalarrr...
    Böyle olunca bıraktım bitirdim bırakmak istemedi hatlarımı da değiştrdim rahatsız ediyordu ve de saçma sapan tehditler filan neyse ara ara mail atıyo ben hiç cvp yazmadım dün yine yazmış unutamıyorum senle olan güzel günleri çok pişmanım ,haberini almak istiyorum bana cvp yazarsan sevinirim gülüm falan filan unutmak zatne zor geliyor bi de hala böyle mailler yazınca başa dönüyorum sanki onla evlenmek çok isterdim ama hep erteledi canımı çok sıktı bunlara rağmen bende unutamıyorum biliyorum o değişmiyecek ama kalbime söz geçirmek bazen çook zor oluyorr napıcamı bilemez oldum :KK43:

2. 18 Haziran 2009
  3. seda.sndr

seda.sndr Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Canım..senın gururunu kırcı seyler soylemısse..bence ayrılmakla ıyı etmıssın

4. 18 Haziran 2009
  5. strawberry35

strawberry35 тнє נσкє& Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Sizi bugün üzen şeyler,yarınki mutluluğunuza gölge olacak şeylermiş aslında
    En isabetli kararı vermişsiniz
    Kalbinizde bir süre sonra alışır bu duruma
    Bence yol yakınken görüp döndüğünüz için kendinizi kutlayın.:içelim:

6. 18 Haziran 2009
  7. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    aynen devam.geriye bakma diyorum...

8. 18 Haziran 2009
  9. bel_sel

bel_sel Kendinin Efendisi Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    4 ayı onsuz öyle yada böyle atlatmışsın hayatındaki boşluk yine seni ona itiyor kendini meşgul et tekrar başa sarma yeniden sağlıksız bir ilişki için üzülmeye varsan erteleme barış hemen... :umursamaz:

10. 19 Haziran 2009
  11. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.931
    Ödül Puanları:
    188
    Kahretsin ya şu kalp laf anlamıyorki bir güzel söz hemen uçuruyor. Seni çok iyi anlıyorum yapılabilecek bir şey yok için için yiyecek çekeceğin varsa göreceksin zaten. Bazen bende kızdığımda yok konuşmaayacağım tavrımı yapacağım derim ama en küçük bir iltifatında yelkenler suya iner. Tabikii senin ki pek güvenilir görünmüyor. Ancak bak bakalım hayatında ciddi somut bir düzelme var mı varsa belki bir şansın var yoksa da kalbe kilit vuracaksın.

12. 19 Haziran 2009
  13. tatlicadiarzu

tatlicadiarzu O Bir Dadas Pro Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    106
    bu kadar şeyden sonra umarim onunla barişip evlilik düşünmezsin
    geriye dönüp bakma çünküönünü göremeyip tökezlersinkaydirigubbakcemile5

14. 19 Haziran 2009
  15. leloss

leloss Nolur Allahımmm :( Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    biz şimdi sana ne kadarda gelecege bak aynı denizde ikinciye yıkanma desekte boş bee güzelim kalp hala onun için atıyo belli baksana tel. degiştirmişin ama bi irtibat bırakmışsın msn gayet güzel iptal edebilirdin sen ondan bi şekilde haber almak için açık kapı bırakmışsın yanii aşk bu ne desek boşş yanlışım var mı hmmmm yerimseniben

16. 19 Haziran 2009
  17. mltm87

mltm87 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    tutulur bi yanı da yokmuş valla adamın:eek:lmaz:

18. 19 Haziran 2009
  19. bir_bulut_olsam

bir_bulut_olsam öLüMüNe "ATATÜRKCÜYÜM" Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    benim ilişkimdede senin ilişkine benzeyen yönler vardı.ben önce uyardım degismesi için.tamam dedi ama degismedi.düsündüm..acaba ayrılmasam ilerde beni ne sıkıntılar bekler diye..ilerde üzülmektense simdi ayrılmayı tercih ettim.ayrıldım.aslada pişman degilim..
    bu kadar sorumsuz biriyse sevdigin kişi ve bu sorumsuzlukları seni simdiden bu kadar yıpratıyorsa evlenince kim bilir ne kadar sorun yasayacaktın.cok dogru bir karar vermişsin..barısırsan yeniden üzüleceksin gibi geliyor bana...