yine beklemedeyim.lukrini çok kullandığım için kist oluştu ve tedavim uzadı.

Konusu 'Tüp Bebek Özel Bölüm' forumundadır ve hilall85 tarafından 12 Haziran 2009 başlatılmıştır.

12 Haziran 2009
    Konu Sahibi : hilall85
  1. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    slm arkadaşlar sizi bilmem ama ben bu tüp bebek olayına başladığımdan beri hep bi aksilik oluyo ve işimiz uzuyo.biz çapada başladık tedavimize 1 yıllık evli bile olmamıştık eşim testleri yaptırmaya başladı onun ardından ben başladım tam testler bitti derken eşimin genetik testyini eksik bırakmışlar.çapada genetik test için 1 ay sonraya randevu veriyolar ve sonuç 8 ay sonra alınıyodu.bunu duydum çok üzüldüm.başlıycam diye beklerken şokk eksik bi test.ben üzülünce eşim özelde yaptıralım dedi genetik testini yaptırdık.oda bitti başlıycaz derken yasa değişti 23 yaşını doldurmam gerekiyomuş bide eşimin sigorta gününün dolması gerekiyomuş.eşimin sigorta günü doluyodu fakat yaşım tutmuyodu.bundan dolayıda 4 veya 5 ay bekledik.sonra yaşım doldu hastaneye gittiğimizde bize eksik bilgi verildiğini öğrendik eşimle 3 yıllık evli olmam da gerekiyomuş. ve hala 3 yıllık evli olmadım.tabi biz sigorta hastanesine gittiğimiz için bu işlemler çok uzun sürdü.ve biz çapada günümüzü beklerken bi tanıdığın vasitasıyla erdem hastanesiyle görüştük.oranın sahibide tanıdıkdı.ve hemen tedaviye başladım.25 mayısta lukrine başladım 10 gün sonraya gün verdiler fakat adetin 2.günü gelmen gerekiyo dediler.perşembe günü 10.günümdü ve ben adet olmamıştım çarşamba akşamı dokturumu aradım olmadığımı söledim oda cuma günü gel dedi.ve ben yine olmadım.yine doktoru aradım oda p.tesi günü olsanda olmasanda gel dedi ve lukrine devam et dedi.p.tesi gittiğimde yumurtaların çok fazla oluştuğunu lukrini bırakmam gerektiğini ve kadın doğum ilacı kullanmam gerektiğini söledi.ve adet olduğundada gel dedi.ben adet oldum ve bugün hastaneye gittim.lukrini çok kullandığım için kist opluştuğunu sölediler ve kadın doğum hapı verdiler.onu kullanmaya başladım.o hap bitince tekrar baştan tedaviye başlıycamm.çok uzattım farkındayım ama içimdekileri anlatmak istedim.demekki hayırlısı bölemiş.bebeğime kavuşmamın daha vakti zamanı gelmemiş..allah hayırlısıyla bana ve hepimize evlat veya evlatlar nasip etsin.AMİNN

2. 12 Haziran 2009
  3. el-muallim

el-muallim kırk yaşımın çiçekleri.. Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    196
    canım rabbım kolaylık versın ya .........bebişin gelsın bıan once ınşşşşşşşşşşşş

4. 12 Haziran 2009
  5. hilall85

hilall85 minik MİNA artık evindee Üye

Beğenildi:
    62
    Ödül Puanları:
    153
    inşşşş canım